Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-10 08:10

Galvoju, kad išmintingas žmogus randa pusiausvyrą tarp lengvo džiazo savo gyvenime ir disciplinos, tam tikros prievartos sau.Tarp racionalumo ir rdquo;nuplaukimo į pievasrdquo;, tarp jausmų ir proto. Žiūrint gal kur kada ko reikia. Darbe mėgstu būti dalykiška, namie ir su draugais atsipalaidavusi.Blogai būna, kai sumaišau tai:)Kai turi piniginį reikalą, geriau ištraukt racionalumą, kai bendrauji su draugu, geriau ištraukti sielą, kai kuryba užsiimi, geriau ištraukt polėkį:) Šiaip tai žaviuosi užsispyrusiais sau žmonėm. Kurie valingi, tvirto charakterio. Man tai kiek trūksta save prispausti disciplinai, vis nuolaidas sau imu ir padarau, o paskui, žiūrėk, jau ir riedama nuo kalno:(Pasižadėjau sau ugdytis tokią savybę, kol dar ne vakaras:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-10 05:10

Perskaičiau rekomenduotą straipsnelį. Patvirtino tai, ką nuolat kartoju - judėkim!

Dina
Pranešimai: 102

2015-10-07 15:10

o aš per rugsėjį numečiau apie 2,5kg. Mėsą valgau, bet atsisakiau bulvių, užtat kitų daržovių kemšu kiek telpa. Na ir, aišku, daug judu. Ryte bėgu stadione, sav. pora kartų salė+pirtis+baseinas, ir dar vyko su dviračiu nemažai pavažiuoti, gi koks oras buvo puikus. Ir atsisakiau alaus, beveik visai. Dabar atrodau šauniai:)))Pasikėliau pati sau uodegą:))))))

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-07 14:10

Vanduo turi tokią nuostabią savybę, kad išplauna visą blogą energiją. Juk tą akmenuką čiupinėjo ne vienas žmogus, gal kas su blogom mintim. Geriau pakrauti tą akmenuką tyrumu, švara, kurį gali suteikti vanduo. kai grįžtam iš kokio bjauraus susitikimo, po nemalonaus ginčo ir pan., labai gerai yra palįsti po dušu, nusiprausti. Arba jei perkate daiktus sendaikčių parduotuvėje, nėra nieko blogo, tik reik grįžus tuoj į skalbimo mašiną ne tiek dėl nešvaros fizinės, kiek dėl dvasinės, energetinės.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-07 14:10

Rožinis kristalas turi labai daug geros energijos. Tik reikėjo nuplauti tekančiu vandeniu. Aš turiu baltą kristalą, irgi gavau dovanų iš vienos stiprios moters, jis ir ji mane palaiko.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-07 05:10

Ar būsimos darbo savaitės grumėjimas?

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-07 05:10

Įdomu sužinoti, ar gerai miegojote? Mane kankino baisūs košmarai, žmoną taip pat. Pilnatis?

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-06 17:10

Ne taip išsireiškiau - norėjau pasakyti, kad filmai dabar statomi, akcentuojant formą.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-06 07:10

Labai vertinu teatrą, nes kine visiškai nesvarbu, apie ką filmas, žymiai svarbiau, kaip jis pastatytas.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-05 11:10

Va visad taip: vakar buvo per anksti, ryt bus per vėlu, o šiandien nėr kada...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių