Grete
Pranešimai: 4

2015-12-28 12:12

gal galit kas nors patart kaip numest 45 kg man dar tik12 metu

DA
Pranešimai: 19

2015-12-14 05:12

Man butinai reikia numesti bent 5 kg, taciau as niekaip negaliu suvaldyti savo apetito. Daznai net jei skrandis pilnas, as vis tiek jauciuosi alkana ir galiu suvalgyti bet ka. Taigi tai lemia persivalgyma, bloguma, netgi nora eiti issivemti... To nedarau, bet net nezinau ka daryti... gal yra kokiu maisto papildu ar siaip kokiu gudrybiu?

astra
Pranešimai: 8

2015-12-13 21:12

Labas mielosios,

perskaiciau visus jusu pasisakymus.
Babes-uk, gaila, kad nespejau tau padeti. tad kaip sekes, ar numetei norima svori?

kagi, teko ir man isbandyti kelias dietas. bet ju tarpe tik viena efektyviausia 13 dienu kopenhagos dieta, t.y. jus per 13 dienu galit numesti nemazai svorio (kazkur 5-13 kg). as esu 167 cm ir sveriau 62 kg. po dietos numeciau apie 7 kg. zinoma, kuo stambesnis zmogus, tuo daugiau numes. dar pastebejimas is mano ir drauges puses- nesitikekit, kad jau po dienos ar dvieju jus numesit pora kg. svoris prades kristi po 4-5 dienu ir kuo toliau - tuo daugiau (nors kitoms gal ir is kart kris, priklauso nuo organizmo) :) iskart ispeju - kurios neturit valios - net nepradekit. ji drastiska, bet svorio atzvilgiu - efektyvi, ypac jei uz keliu savaiciu jums svarbus pobuvis, renginys, pasirodymas ar pan.
pries ja parasant dar pasidalinsiu savo patirtim. pagal mane ir mano drauges isbandymus - ji efektyvi tik viena karta. kita karta jei noresite laikyti - nepasieksit tokiu efektyviu rezultatu. bet jei esat tikrai stiprios valios zmogus - sugebesit negrazint svorio, po dietos pradejusios sveikesni gyvenimo buda. as nesusivaldziau, tad man grizo 5 kg, bet ne daugiau ir kol kas 2 metai nekinta svoris. be to, tikrai nerekomenduoju laikytis dietos toms, kurios dirba fizini darba. patikekit manim - jausites fiziskai silpnos. sunku bus net laiptais uzlipti!

13 dienų Kopenhagos dieta:

Liekninamoji dieta, kurią sukūrė Kopenhagos gydytojai, greitai išpopuliarėjo daugelyje užsienio šalių. Nes per trumpą laiką pasiekiama maksimalių rezultatų. Teigiama, jog po 13 dienų gerokai sumažėja pilvo, šlaunų, klubų apimtys.

Negalima laikytis jei:

sergate lėtinėmis kepenų ar inkstų ligomis.
esate peršalusi.
padidėjęs cholesterolis.
alergiška kiaušiniams.

Kaip laikytis:

Kasdien gerti 2-3l vandens.
Žuvį kepti folijoje be riebalų arba virti.
Jokio cukraus, druskos, nei kitokių prieskonių!!!
Kavos nepatartina.
Vakarieniauti ne vėlaiu kaip 3-4 val. prieš miegą.

Pastabos: pakramčius gumos ar suvalgius to, kas nepriklauso dietos meniu - nutraukite ja, nes rezultatu nebus. jei dieta nutraukiate po savaites - kartoti galite po menesio. jei islaikote visa perioda - kartoti dieta galima tik po metu.

1 ir 8 dienos.

Pusryčiai:Puodelis žaliosios arbatos su puse šaukštelio medaus.
Pietūs:2 vieti kiaušiniai, 200g virtų špinatų, pomidoras
Vakarienė:200g virtos ar troškintos jautienos išpjovos, lapinė salota apšlaikstyta citrinos sultim ir alyvų aliejumi.

2 ir 9 dienos.

Pusryčiai:Puodelis erškėtuogių arbatos su puse šaukštelio medaus.
Pietūs:200g. virtos jautienos filė, lapinė salota ir citrinos sultimis, šiek tiek vėliau apelsinas ar greipfrutas.
Vakarienė:100g virto kumpio. 2/3 stiklinės natūralaus jogurto.

3 ir 10 dienos.

Pusryčiai:Puodelis žaliosios arbatos su puse šaukštelio medaus.
Pietūs:200g. žalių daržovių, pomidoras, šviežias vaisius.
Vakarienė:2 kietai virti kiaušiniai, 100g virto kumpio, lapinė salota paskaninta citrinos sultimis ir šlakeliu aliejaus.

4 ir 11 dienos

Pusryčiai: puodelis erškėtuogių arbatos su puse šaukštelio medaus.
Pietūs: kietai virti kiaušiniai, mažas varškės sūrelis be priedų, didelė tarkuota morka.
Vakarienė:dubenėlis šviežių arba konservuotų vaisių salotų. 2/3 stiklinės natūralaus jogurto.

5 ir 12 dienos

Pusryčiai: Tarkuota morka
Pietūs: 200g. troškintos neriebios žuvies filė, pagardintos citrinos sultimis.
Vakarienė: 200g jautienos filė, lapinė salota be priedų, brokolis.

6 ir 13 dienos

Pusryčiai: Puodelis žalios arbatos su puse šaukštelio medaus, skrebutis.
Pietūs:virta vištos krūtinėlė, lapinė salota, pagardinta alyvų aliejumi.
Vakarienė: 2 virti kiaušiniai, morka.

7 diena.

Pusryčiai:2/3 silpnos žalios arba erškėtuogių arbatos
Pietūs:200g virtos jautienos, vaisius.
Vakarienė: nieko, išskyrus vandenį.

dar mano pastabos ir asmenine patirtis - pirma karta laikantis susipirkau reikiamus produktus ir isleidau apie 100 Lt (kaip 2 savaitem tai mazai :)). nepirkit tiek jautienos!!! patikekit manim (mano draugei buvo lygiai tas pats), virta, be prieskoniu - ji slyksti! pirma diena gal ir suvalgysit, bet veliau - tikrai ne :) taip sutaupysit pinigeliu

tad tiek, laukiu jusu rezultatu, jei kuri nuspresit pabandyt :)

stella
Pranešimai: 1

2015-12-08 22:12

as manau grikiu dieta labai veiksminga ir gerti zalia arbata ..rezultatas 100%

Vilte
Pranešimai: 335

2015-12-02 09:12

Su sia problema kovoju, jau nuo paauglystes.Svorio numetimui reikia tureti dideles valios...tik tada gali pasiekti rezultatu.Sveriau daug anais metais, per metus buvau numetusi40kg, bet svoris ataugo ...aisku 30 kg, bet nuo ligos, turejau leistis chormoninius vaistus.Dabar vel laikausi dietos, valgau viska, bet po nedaug, o vakare nuo 18 val. visai nebevalgau, nebent isgeriu stikline kefyro.

lina
Pranešimai: 1775

2015-12-02 09:12

kokie tie milteliai???

edita
Pranešimai: 118

2015-11-23 19:11

Man 13 metu greit bus 14 ugis 165 sveriu 46 ar tai normalu?

ievute
Pranešimai: 7

2015-11-22 11:11

Sveikutes mergytes as jau savaite laikausi grikiu dietos buvau suklupusi,suvalgiau neleistina produkta bet dietos nenuraukiau toliau su ja.Dieta gera.

moksleive
Pranešimai: 7

2015-10-30 19:10

Dietos labai mazai kam padeda. Kai visai nevalgai tada jau ir matosi rezultatai. As sau padedu suliekneti vartodama Amfetamina. Nuo jo nesinori valgyti kelias dienas, ir svoris ryskiai mazeja. per 3 dienas as numeciau 5 kg. Zinau tai yra blogai, bet grozis reikalauja auku.....

Nesvarbu
Pranešimai: 80

2015-10-20 15:10

reikia daugiau ciulpti peny

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių