gintare
Pranešimai: 36

2015-01-23 16:01

ji pries vaistu vartojima nestumo metu.tik man idomu,kaip moterys isnesioja vaikuti vartodamos vaistus,nes esu girdejusi tokiu atveju.

gintare
Pranešimai: 36

2015-01-23 16:01

kiek suprantu is savo gydytojos prognoziu,tai visa likusi gyvenima turesiu vartoti vaistus.

gintare
Pranešimai: 36

2015-01-23 12:01

8metus geriu antidepresantus nuo panikos priepuoliu,bet jie nenyksta.pradejau nuo zolofto,seroksato,o dabar efeksoras ir xanax.man 31metai ir as labai noriu tureti vaika.ar kam teko pastoti ir isnesioti vartojant vaistus?

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-23 12:01

Dar nepaminejau, jog labai gerai pasilasinti gliukoze ir pasileisti rdquo;Neurorubinerdquo; i raumenis, galima 5 ampules ar 10 jei labai truksta B grupes vitaminu. Gerai, kad mano mama medike, ji gali suleisti, kitiems gal kiek sunkaiu, bet vertetu, nes zenkliai pagereja savijauta.

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-23 11:01

As nezinau, vartoju jau nemazai visokiu vaistu ir Espritali, Doxepina, Fluanxoli, Rivotrili nes taip daktare Neuromedoje liepe, bet kaip gyvenu su savo visokiom idom kaip norejaimas giliai ikvepti taip ir gyvenu, na bent tos dideles panikos neuzeina kaip kad budavo.Kazkoks nepilnavertiskumo ir saves nepasitikejimo jausmas dar atsirado. Rodos, kad geriu visa ta slamsta ir tik save zaloju, bet kas butu be vaistu juk gal dar blogiau. Nezinau ka reiketu dar isbandyti, kad bent vienas jausciausi saugesnis, valgant atsipalaiduociau. Kita penktadieni vaziuosiu i Neuromeda ir ziuresiu ka man pasakys.

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-22 21:01

Teja, man irgi buvo taip, kad tik kartais uzeidavo tokie reiskiniai, o namie isvis viskas normaliai budavo, bet kuo toliau tuo sunkiau ir ypac kai pradejau vartoti vaistus, siaip jie turetu atpalaiduoti, bet nieko man jie nedaro. Kavinese is vis stengiuosi nevalgyti, nors kazkada tai buvo malonu :( O su zmonem galiu tik su artimaisiais, kurie supranta mane o su svetimu dar labiau isitempiu ir viskas prasideda....pastoviai negaliu priaugti svorio, tikriausiai valgymo streso pasekme. kai priaugu koki kilograma labai patenkintas bunu :) Siaip visi pazistami pastebi, kad sublogau, bet nezinau nei ka daryti :(

juoduke
Pranešimai: 22

2015-01-22 18:01

o i isvaziavima kazkur kitur negali but nei kalbos,nes atrodo kad ten numirsiu nieks neisgelbes,ar kur nugriusiu ir numirsiu prie kitu zmoniu jie pamatys,man atrodo geda. ir vis kai pasidaro silpniau,tirpti kunas,kai uzeina priepuolis,sakau visiem viskas sirdis stoja ir kvieciu greitaja,ta isveza i ligonine ir paleidzia,sako sveika,tik priepuolio metu pulsas buna labai dznas ir viskas. vienu zodziu viska taip sunku atpainiot ir sudeliot i vietas. prisiziuriu visokiu laidu kai mamos nuzudo vaikus, kitus zmones,kai jiems aptemsta protas ir bijau kad man taip nebutu,bet as taip negaleciau padaryt,o bijau labai..

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-22 17:01

Sveiki, as irgi noriu prisijungti pire Jusu kompanijos. Esu labai jautrus, gal kiek perdetai. Mane jau kokius 2 metus kamuoja panikos problemos, irgi tyriausi viska ka galejau, taciau tikros problemos neradau, tad dabar zinau, kad butent panikos priepoliai mane kankina. Noriu paklausti ar kam nors uzeina panika valgant arba pavalgius, beje valgant man labai norisi ikvepti oro ir tai mane labai erzina, beje kazkaip uzsispazmuoja man tas kvepavimas ir kai neina giliai ikvepti tai prasideda panika. Viska jau perpratau, bet su valgymu man didele problema. Dabar lankausi Neuromedoje, geriu Rivotrili, Doxepin ir Fluanxol, na kai jau didele panika tai lexotanilis padeda, bet ir tai tik siek tiek.

Birutele
Pranešimai: 69

2015-01-22 06:01

Sveiki, na as pabandziau ad cypralexa savaite laiko.Nu vos nenumiriau nuo salutiniu, kazkoks siaubas...

Lori
Pranešimai: 74

2015-01-20 15:01

As skaiciau kas serga depresija neuzuodzia kvepalu ir moterys tiek prisikvepima kad aplinkiniams nemalonu na su uosle viskas tvarkoi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių