Puslapis 12

Re: Rezidentūra užsienyje - Vokietijoje ar Šveicarijoje

Parašytas: 2018-04-12 15:04
Praktikantas DE
Vokietijoje - kad ir nemokant vokiečių kalbos - galima rasti praktiką, atlikti internatūrą - gyventi konkrečioje ligoninėje (bendrabutyje) ir net gauti maitinimą bei kitas papildomas personalui teikiamas paslaugas, mokymus etc. Yra ir tokių, kurie internatūrą atliko su anglų k. žiniom Vokietijoje. Rezidentūra Vokietijoje po to būtų daug paprastesnė ir aiškesnė.

Re: Rezidentūra užsienyje

Parašytas: 2018-03-13 09:03
Dalia12345
Pasisakykite daugiau kas nors. Išties labai įdomu bei aktualu :)

Rezidentūra užsienyje - Vokietijoje

Parašytas: 2017-05-29 19:05
Praktikantas DE
Rezidentūra Vokietijoje prieinama ir Lietuvos medicinos absolventams. Ji yra nemokama, Vokietijoje neribojamas rezidentūrų skaičius/sritys/trukmė (gali būti gydytojas rezidentas kad ir visą gyvenimą...). Be vienos ar kelių rezidentūrų galima įgyti ir papildomas gydytojo profesines kvalifikacijas, kurios leistų atlikti reikiamus medicininius veiksmus ir nekviečiant kitų gydytojų (specialistų). Tas aktualu Vokietijoje ypač dirbant poilsio dienomis ar naktimis, kaimo provincijoje, kuomet prisišaukti kolegas kainuoja ne tik laiko, bet ir kitų sąnaudų. Stažuotis ir tobulintis galima daug kur, tereikia norėti ir to siekti. Apie finansinius viso to aspektus galima ir nujausti, kad tai ne tik papildomos pajamos, bet ir solidus bei per ilgus studijų/praktikos metus kvalifikaciją atitinkantis "padorus" uždarbis, leidžiantis nugrimzti užmarštin prisiminus darbo apmokėjimo ir pacientų atsilyginimo praktikas Lietuvoje.

Nemoki vokiečių kalbos? Tai gali kad ir su A1 lygiu nuvažiuoti atlikti praktiką ir po to mokytis savarankiškai. Plačiau apie tai: "Kaip nesimokant išmokti medicininę vokiečių kalbą nuo A0 iki B2 lygio

Parašytas: 2016-05-13 20:05
RugileRar
Sveiki, man irgi labai rezidenturos studijos uzsienyje aktualios... Dabar dar studijuoju VU, bet jau po poros metu reikes galvot, kur cia toliau pasukus. Gal kas esat patys baige rezidenturas UK ar kitoj Europos saly? Labai idomu butu is asmenines patirties isgirsti patarimu, kaip ka sutvarkyti ir is viso ar verta.

Parašytas: 2015-12-12 14:12
Rūta
Tenai, kur zole zalesne ir dangus melynesnis visuomenes sveikata galima studijuoti ir neakivaizdiniu budu, ir daliniu kruviu. Gal kas zino apie tokias gaalimybes Lietuvoje?MAno el. pasto adresas: rutasv2004@yahoo.co.uk
Aciu, Ruta

Parašytas: 2015-11-26 22:11
evelina
labas Andriau. As turiu ziniu apie Svedijos sistema. Taip pat kaip ir p.Jonas galiu pasakyti kad kol mes ne EU tai ir Svedijoje yra sunkumu.Taciau nuo geguzes menesio viskas bus gerai.Beje,BPG specialistai jiems labai reikalingi.Svedai pripazista musu diplomus taciau ju pirmine rezidentura yra 1.5 metu todel nelabai jiems patinka musiske 1 metu internatura.jei Jus ten vyksite kaip specialistas tai licenzijai gauti reiks laikyti kalbos,socialini bei specialybes egzaminus.rezidenturai vietos turetumete ieskoti tiesiai ligoninese.Na o smulkesne info www.sos.se/hs/bu/lakare/arbtills.htm arba www.sos.se/sosmenye.htm arba www.slf.se Tikiuosi kad padejau

Parašytas: 2015-10-26 13:10
vokietija
Rezidentūra Vokietijoje
Jūs norėtumėte baigti rezidentūrą Vokietijoje ir įgyti gydytojo profesinę kvalifikaciją?
Vokietijos klinikos siūlo aukštos kokybės techninę bazę ir aukštos kvalifikacijos visų specializacijos krypčių rezidentūrą, esant geram atlyginimui.
Ryšium su naryste Europos Sąjungoje jaunomis gydytojomis ir gydytojais iš Baltijos šalių labai domisi Vokietijos klinikos .
Vokiečių kalbos žinios nėra būtinos.Vokietijos klinikos organizuoja kalbos kursus ir padeda susirasti būstą. Freiburgo gydytojų įdarbinimo ir konsultavimo firma
( FreiburgerÄrzteConsulting) bendradarbiauja su klinikomis iš Badeno- Viurtembergo, Bavarijos, Saro ir Šiaurės Reino- Vestfalijos žemių. Susidomėjote?
Prašome išsiųsti savo gyvenimo aprašymą vokiečių arba anglų kalbomis šiuo elektroninio pašto adresu:
freiburgeraerzteconsulting@gmail.com .
Kontaktai : FreiburgerÄrzteConsulting
Unternehmens- und Personalberatung im Gesundheitswesen,
Dr. med. Thomas Dannecker
Bismarckallee 9
79098 Freiburg i.Br.,
Tel. +49 761 211 57 05, Fax +49 761 211 57 07

Parašytas: 2015-10-12 08:10
jonas
Studentas mf.vu.Gal kas galite patarti kaip ir kur jeshkotis info del rezidenturos uzsienije(pvz:skandinavijos salyse)
isanksto aciu.
el pashtas:qrs-@mail.ru

Rezidentūra užsienyje

Parašytas: 2015-09-03 17:09
Andrius
Rezidentūra užsienyje

Parašytas: 2015-06-27 15:06
mariquita
Del pvz Svedijos ieskok cia : www.studyinsweden.se bet kiek pati ieskojau pagal savo med specialybe, tai universitetai nesiulo jokiu rezidenturu medikams anglu k. Tik jei moki svedu kalba:) Na o koki international health studies ir pansiai... maciau pora programu :)