Rasa 0727
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Parduodu Xarelto 15mg

2021-03-18 18:03

Ačiū, jau gavau.

AntanasG
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Parduodu Xarelto 15mg

2021-03-18 17:03

Galiu parduoti Xarelto 15 mg pilną N28 pakuotę. Chirurgas išrašė šį pirmadienį, bet mamai pasirodo netiko, nes serga inkstų liga, tai gavome injekcinių.

Rasa 0727
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Parduodu Xarelto 15mg

2021-03-15 06:03

Sveiki, ieškau nors 14 tablečių Xarelto, nes naudoja mama, ir pritrūkom iki kito išrašymo. Pritrūkom todėl, kad arba vaistinėje įvyko klaida ir vienoje dėžutėje trūko vieno lapelio (14 tablečių), arba pati mama per neapdairumą su tuščia dėžute išmetė. Atsitiko kaip atsitiko. Iš kokio jūs miesto esate? Aš iš Vilniaus.

erke
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Parduodu Xarelto 15mg

2021-02-12 16:02

Lija rašė:Xarelto iš Camelia vaistinės, todėl tikrai saugu. Skirti Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkai (užrašai ant dėžučių - trimis kalbomis). Džžutės nepraplėštos.
Kodėl parduodu? Buvo pirkti mano Mamai, kurią praradau prieš metus, bet tik po metų ėmiausi Jos vaistinės (net ne vaistinėlės, nes turėjo visą "puokštę" ligų).
Kur juos dėti? Išmesti? Suvartoti pačiai ar atiduoti draugui/draugei? Nepažįstu tokių, turinčių problemų ir kam jų reiktų.
Galiojimas baigsis 2021-ųjų rugpjūčio mėn. Sulaukti galiojimo pabaigos ir grąžinti vaistinei? Kaip Jūs pasielgtumėte?


Vargu bau ar pavyks čia parduoti vaistus. Jūsų vietoje nuneščiau visus senus vaistus tiesiog į vaistinę. Jie juos utilizuoja saugiai.

Lija
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Parduodu Xarelto 15mg

2020-12-31 08:12

Xarelto iš Camelia vaistinės, todėl tikrai saugu. Skirti Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkai (užrašai ant dėžučių - trimis kalbomis). Džžutės nepraplėštos.
Kodėl parduodu? Buvo pirkti mano Mamai, kurią praradau prieš metus, bet tik po metų ėmiausi Jos vaistinės (net ne vaistinėlės, nes turėjo visą "puokštę" ligų).
Kur juos dėti? Išmesti? Suvartoti pačiai ar atiduoti draugui/draugei? Nepažįstu tokių, turinčių problemų ir kam jų reiktų.
Galiojimas baigsis 2021-ųjų rugpjūčio mėn. Sulaukti galiojimo pabaigos ir grąžinti vaistinei? Kaip Jūs pasielgtumėte?

erke
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Parduodu Xarelto 15mg

2020-12-30 20:12

Lija rašė:Ar nelegalu? Gal aš ko nors nežinau? Paaiškinkit, prašau.


Aš pati nežinau, bet galvoju ar saugu pirkti vaistus iš trečių rankų? Juk negalim žinot, kokia jų kilmė, priešingai nei perkant iš vaistinės.

Lija
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Parduodu Xarelto 15mg

2020-12-29 13:12

Ar nelegalu? Gal aš ko nors nežinau? Paaiškinkit, prašau.


Lija
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Parduodu Xarelto 15mg

2020-12-10 09:12

Parduodu 3 dėžutes N28 Xarelto 15mg.
Galiojimas - iki 2021 m. rugpjūčio mėn.
Dėžutės kaina - 40 Eur + 19 tablečių dovanų.
Kreiptis tel. 8 611 37305

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių