Prakaitui STOP
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re:

2017-06-22 07:06

Neregistruotas rašė:labai stipriai prakaituoja delnai ir pedos. del to labai kankinuosi, jauciu dideli kompleksa. bijau prisiliesti prie zmoniu, bijau, kad nereiktu su kuo nors sveikintis. kai reikia rasyti irgi siaubas nes suslampa net popierius. vengiu susiburimu, ivairiu renginiu. arteja vasara, o tai reiskia, kad mano beda dar labiau mane vargins. ka man daryti?


Sveiki, 100% efektyvus padid4jusio prakaitavimo gydymas yra su jonoforezės aparatais Electro Antiperspirant.
Aparatai nėra pigūs. Bet tokios geros kokybės ir tokio efektyvaus poveikio nereikėtų tikėtis nemokamais.
Aparatą nusipirkus galima su juo procedūras atlikti namuose tai labai patogu. Tiesiog investicija į visišką šitos problemos (hyperhidrozės) išsprendimą.

Greitu metu atsiras ir lietuviška elektroninė parduotuvė.

tina
Pranešimai: 81

2015-05-14 10:05

angel, gal galima butu suzinoti, kas ten per operacijos daromos uzsieny?? butu malonu sulaukti atrsakymo el.paste, aciu labai

angel
Pranešimai: 1

2015-03-26 20:03

Cia visi siulo driclor..Nebandziau,negaliu nei paneigti,nei patvirtinti poveikio,bet..Radau daugybe informacijos apie tokio prakaitavimo pashalinima chirurginiu budu.Tai nera botulino injekcijos,kurios prakaitavima naikina max sheshiems men ir tik trisdesimt procentu,tai ishsigelbejimas visam laikui kenciantiems nuo hyperhidrozes.Procedura trunka tik puse valandos ir prakaitavima galima pamirshti amziams.radau daugybe kliniku ivairiose shalyse,kurios atlieka tokias operacijas,bet nei vienos Lietuvoje.Ar as nemoku ieshkoti?O gal cia dar tokiu nedaro? Gal kas nors zino ka nors placiau?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių