asta
Pranešimai: 124

2015-06-16 10:06

Laba diena, mane labai sudomino jūsų parašymas ar galėtumėte daugiau atsiusti informacijos į Elektroninį paštą. Labai jums Ačiū Karprize84@gmail.com

simona
Pranešimai: 24

2015-05-11 22:05

Sportuoju ir nesveriu tiek dau, bet nepatinku sau. Ka man daryt kad jis nukristu ????

simona
Pranešimai: 24

Kaip numesti svori ???

2015-05-11 22:05

Kaip numesti svori ???

Millena
Pranešimai: 19

2015-04-29 11:04

Nebukite naivios…tabletes ir kitokie papildai tikrai nedaro stebuklu…Mityba ir sportas yra du esminiai veiksniai lemiantys svorio pokycius. Dar reikia pabrezti ir tai, kad svoris - salygine savoka. Tiksliau butu kalbeti apie apimtis.O stai kokia mityba ir fiziniai pratimai padetu pasiekti norimo rezultato, reikia ziureti individualiai. Vieno recepto nera. Ir, zinote, dietologai nera itin kompetentingi siuo klausimu. Kai toks informacijos prieinamumas, viska, kas aktualu, galite rasti internete pacios. Tik pasigilinkite, paieskokite. Sekmes lieknejancioms!

maria535
Pranešimai: 2

2015-04-26 10:04

Liekninančios tabletės - bit.ly/1Cx2rK2
mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi.

Jully
Pranešimai: 2

2015-04-24 13:04

Nelauk vasaros pradek jau siandien

Jully
Pranešimai: 2

2015-04-14 13:04

man bent jaau labai veiksmingas budas numesti svori:
1. nuo 17:00 nevalgyti
2. i diena po 20 pritupimu
3.i diena po 100 atsilenkimu
4. valgyti daug oboliu
5. jokiu saldumynu
6. jokiu cipsu
7. jokiu gazuotu gerimu
8. manksta rankom
9. itupstai ant kiekvienos kojos maziausei 10
10.minti dvirati atsigulus 2 minutes
11.kilnoti itempas kojas
na pirmai pradzei tureti uztekt. man paciai yra 12 metu mano ugis 1.56 o sveriu 60. bet tesiog pati susikuriau sau taisykles ir rezultatai yra tokie akyvaizdus patikekit numeciau apie 5 kg per 1 men. tikiuosi mano patarimai jum pagelbes. sekmes!!!!!!

Danutė
Pranešimai: 65

2015-04-07 12:04

Miela Liepa,
gal galite man parašyti adresu: sauga@vmul.lt.
Būsiu labai dėkinga. Aciū. Danutė iš Vilniaus

liepa1
Pranešimai: 21

2015-04-06 10:04

Na, mergaites, ar pasiruosusios mesti svori? Pasakysiu jums recepta, kuris visai nieko nekainuoja. Ir, kaip autorius sako, suteikia malonuma valgyti tai ka megstate, isskyrus saldumynus. Autorius yra isitikines, kad blogiausia yra vartoti alkoholi, kava ir... cukru.
Ta recepta perskaiciau Marko Hamiltono knygoje: rdquo;God - Manrdquo; dar vadinama rdquo;Our final evolutionrdquo;. Jei kas mokat angliskai, atsiverskit puslapi: www.neo-tech.com/finalevo/evo-026.html. Labai daug rasymo... jei kas angliskai nesuprantant, tai parasykit man liepa1@yahoo.com arba susiraskit skype mano varda : dainos. Pasikalbesim. Papasakosiu jums apie ta dieta.
Esme yra tokia:
Valgymo poreikius visada diktavo ir diktuoja trys jegos.
1. Alkis diktuoja kada valgyti.
2. Skonis diktuoja ka valgyti.
3. Sotumo jausmas diktuoja kiek valgyti.

Noredami numesti svori, mes kovojame su tom trim jegom. Ir tai nera tik viena kova... Daugybe kartu, laikydamiesi kokios nors dietos, mes atsisakome savo organizmui duoti maisto kol galu gale organizmas nugali ir gauna tai ko nori.
Naujosios dietos esme yra tokia, kad reikia ne su tom jegom kovoti, o pajungti tas jegas savo naudai.
Galima mesti svori, dziaugtis maistu ir rezultatais. Kaip tai padaryti yra aprasyta minetoj knygoj. Sekmes! ir laukiu jusu komentaru liepa1@yahoo.com

Janina
Pranešimai: 39

2015-04-06 09:04

pagal jūsų viršsvorį manau kad galėtumėt pabandyti pagerti reductil -15 ,Kamelijos vaistinėje kainuoja apie 90lt ,kitose vaistinėse brangiau ,gana veiksnus preparatas parsiduoda ir pusei mėn.,aš naudojau per mėn numečiau 6kg,jokio pašalinio poveikio nepajutau.Na dėl viso pikto pasitarkit su savo gyd.Svorį turite būtinai numesti.Sekmės

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių