rugilerugile
Pranešimai: 14
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kaip numesti svori ???

2018-08-30 10:08

sportuot, nevalgyt bulvių, miltinių patiekalų, saldumynus apmažint. realiai sportas yra 10 procentų darbo, pačios mitybos sutvarkymas 90proc. kuo labiau prisižiūrėsi mitybą, tuo lengviau svoris kris. tiesa, laiko irgi reikia, rezultatų iškart nematysi:)

dariune123xd
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kaip numesti svori ???

2018-08-21 08:08

Suvartokite mažiau kalorijų nei Jūsų kūnas reikalauja dienoje ir svoris kris.

Kotri0ju
Pranešimai: 1
Miestas: Kaunas
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kaip numesti svori ???

2017-03-10 10:03

Sveiki,

DOVANOJU-ATIDUODU riedučius. Tačiau riedučiai yra be ratukų ir be stabdžio. Tuo pasirūpinti reikėtų pačioms. Būklė ideali, nes jie praktiškai nauji, net neišformuoti pagal koją. Tačiau labai maži, dydis 37. :( Gal turite kam pasiūlyti? Gaila laikyti nenaudojamus.


jei norite, galite parašyti į el.paštą: kotryna.jurkel@gmail.com

Ievkius
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kaip numesti svori ???

2017-02-03 12:02

Manau pirmiausia reikėtų pakeisti mąstymą , o tada galvoti apie kūno pokyčius. Nepavyks pasiekti rezultatų net, jei ir esant akivaizdiems pokyčiams, protas sakys, kad nieko nevyksta ir nebeverta siekti tikslo. Iš vidinės ramybės ir meilės sau ateis ir natūralūs pokyčiai. Asmeniškai 100% rekomenduoju jogą, padės ir sielai ir kūnui, du zuikiai vienu šūviu ;) na, o norint kažko daugiau siūlyčiau gydymas/]tetą meditaciją[/url], pamatysit, pasikeis ne tik mąstymas, bet ir pasaulis :) Svarbiausia nepersistengti ir nesistengti matyti to, ko nėra!

KarinaMi
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kaip numesti svori ???

2016-09-20 07:09

Kažkokia nesąmonė jauni žmonės ir nori numesto svorį, kai jis ir taip mažas.Nenormalu. O tiems, kuriuos tikrai kamuoja problemos dėl antsvorio patarčiau naudoti maistui sverti skirtas svarstykles, kurios turi būti tikslios . Jos tiksliai pasvers kokio svorio porciją jums reikia valgyti. Sėkmės ;)
 

Rutele4
Pranešimai: 1

2016-03-29 08:03

aš tai galvoju pradėti sportuoti su dviračiu, nes turiu problemų su sąnariais, o čia rašo, kad dviračiai tiek apkrovos neduoda keliams: nepatyresdviratininkas.blogas.lt/kaip-liekneti-su-dviraciu-71.html

lionginas
Pranešimai: 4

2016-03-02 15:03

daug sveriu sportuoti negaliu nes turejau sirdies infarkta . kaip numesti svori ?

Gretuska
Pranešimai: 1

2015-12-29 17:12

Galit padėti? Man tik 11 metų o mano ūgis 159 cm. o svoris 74 kg... :(((

Mazvile
Pranešimai: 1

2015-12-18 18:12

Kaip numesti svorio be dietu? Man 16metu mano ugis 1.68 svoris 69

furistas
Pranešimai: 1

2015-12-02 00:12

labas gal patarsit kaip astsikratyti nereikalingu kilogramu sveriu 150 ugis 178

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių