Ineta
Pranešimai: 102

2015-11-29 20:11

as tave labai suprantu einu dabar per ta pati lygiai taippat negaliu valgyti maistas per prievarta skonis kaip s...dar ir nemiegu pabandyk vaisiu nors po truputi ir butinai gerk daug vandens, atsilieps visa tai musu groziui ,ar verta del tu diedu taip kankaintis?

Vytas
Pranešimai: 476

2015-11-27 16:11

buk gera jei gali papasakok kaip elgtis tevams tuo atveju,nes man tai naujiena,o matau kad dukra turi problemu jai 15m,kad jai padet .aciu

ligita
Pranešimai: 17

2015-11-06 10:11

as sirgau nervine anorekcija pries 5 metus,buvo labai baisu -baime,nevalgymas keleta paru,silpnukas,pykinimas,nuo zmoniu atsiribojimas,pastovus nuo kiekvieno menko pasakymo apsiverkimas,atrode pasaulio pabaiga,svorio kritimas,bet is viso to man padejo gyditojai ir tapau nescia ir viskas atsistojo i vezias.bet per tuos 5 metus karts nuo karto vis keleta kartu buvo vel prasideje tas pats bet laiku susigriebdavau kad vel tas pats,pati bandziau atsistot i vezias ir labai padejo vaikelis ir vyras

Tom
Pranešimai: 1

2015-08-27 13:08

Sveiki.
Per 5 men numeciau 16kg. Viskas buvo gerai, kol neivyko vienas incidentas, nuo tada beveik nustojau valgyti. Pradejau laikytis 400 koloriju per diena dietos. Galva pradejo svaigti. Jutimai isnyko, atsiribojau nuo draugu, kurie sake, kad atrodau gerai. Ar tai bulimija?

monika
Pranešimai: 69

2015-06-13 08:06

Mane apima panika kai pagalvoju apie sita liga, verkiu visa diena....:(

monika
Pranešimai: 69

2015-06-13 08:06

Labai prasau patarkit kas nors ka man daryt? Siuo metu man labai sunku labai isgyvenu del skirybu su draugu, nevalgau jau 5 dienas nes pykina, bandziau per prievarta bet negaliu jau net taip tampo, iki skausmo.Nebeturiu is ko vemt.I daktarus nenoriu kreiptis nes labai bijau skrandzio tyrimu. Atrodau baisiai, :( mano ugis 178 o sveriu gal 40kg. Ka man daryt ka valgyt kad priimtu skrandis? Kokius vaistus gert? As negaliu sau isakyti jaustis gerai nes labai skaudu man...

DivineJustice
Pranešimai: 3

2015-05-16 16:05

Laisvė po Dešimt Metų Trukusios Kovos su Bulimija

divinejustice.blogas.lt/laisve-po-desimt-metu-trukusios-kovos-su-bulimija-77.html

Ana
Pranešimai: 35

2015-05-02 14:05

Sveikos, merginos! Ar yra bent viena serganchioji anoreksija, nenorinti pasveikti? Noretusi pasikalbeti kartais...

Oksana
Pranešimai: 36

2015-04-06 12:04

nezinau kas man yra..beveik kiekviena diena vemiu..pykina...mamai as sakiau kas man yra o ji man tik sako eik valgyt..bet as i maista net paziureti nenoriu tiesiog paziuriu ir bloga daros jau 2 dienas nieko nesu valgius...pilva labai skauda...nezinau net ka daryt o svoris tai nukrito gal per savaite kokie 3 kg tai tikrai gal galetumet kanors patart?

egle
Pranešimai: 191

2015-02-12 11:02

zinau ir man taip buvo

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių