Ewelina
Pranešimai: 4

2015-02-16 21:02

susidomejau...

asd
Pranešimai: 9

2015-02-16 17:02

duom ens toks adresas neegzistuoja

liuda
Pranešimai: 105

2015-02-15 20:02

Vyrams tai būtina sportuoti, o ir merginoms ne pro šalį truputį raumenukų užsiauginti, be to sportas stiprina sveikatą ir imunitetą, todėl jis turėtų mus lydėti visą gyvenimą, bet mes esam tokie tingūs, jog nieko nedarydami norim turėti tobulas formas... :)))

edita
Pranešimai: 118

2015-02-15 11:02

RASE CE KAZKAS APIE CU 10 FERMENTA JIS NETINKA TIEMS KAS NORI PRIAUGTI SVORIO.SIS MAISTO PAPILDAS GERINA MEDZEGU APYKAITA STIMULIUOJA ENERGIJOS GAMYBA LASTELESE GERINA SIRDIES VEIKLA.JIS LABIAU TINKA LINKUSIEMS STORETI ZMONIEMS.IR SIO FERMENTO YRA SKIRTINGU NORMU 10 MG 30 MG 50 MG 60 MG PATI SY PAPILDA PRADEJAU NAUDOT TIK TAM KAD SULIEKNFT.NORINTYS SUSTAMBET PAMEGINKIT GERTI KUDYKEMS SKIRTA PIENO MISINY ,,MALYS,,JI RASITE TIK TURGUJA.YRA TOKIOS PAT KOSES SIS BUDAS VEIKSMINGAS BET NEVISIEMS KAS LINKES I KUDUMA IR YRA VISA LAIKA LIESAS TAI NEKANKINKIT SAVES SU MAISTO PAPILDAIS TIESIOG KEISKIT MITYBOS YPROCIUS.

laima
Pranešimai: 175

2015-02-14 22:02

Galiunui nepyk negaliu isivaizduot kaip galima taip save nualinti tikrai yra budu padeti reikia daugiau informasijos parasyk vip888@one.lt tel 867770358

inga
Pranešimai: 192

2015-02-14 10:02

kiek tas tavo metans kainuoja?

inga
Pranešimai: 192

2015-02-14 10:02

tas vitaminas c net nepadeda galit nesvaikt kiek esu gerus bet grinai be reikalo

Ina
Pranešimai: 73

2015-02-14 10:02

nb

liuda
Pranešimai: 105

2015-02-12 17:02

O kad taip man jūsų problemas! :)) Na, ir kas, kad lieknas, svarbu sveikas ir energingas, galbūt, toks kūno sudėjimas, kam jį prievartauti!? Matytumėt kiek užsieny storų, nutukusių netgi paauglių, net trylikamečiai siekia jau po 100 kg ir virš! Aš ir pati sustorėjau iki 80 kg. ribos. Mane siaubas ima... Turiu prisiversti kasdien gerai paprakaituot ir net pati nežinau ką ir bevalgyt, nes visas maistas labai perdirbtas su apetitą keliančiais rdquo;vitaminaisrdquo;, mėsa rdquo;sintetinėrdquo; - gyvulių, šeriamų hormonais, kad greičiau augtų, taigi, daugumos svoris auga kaip ant mielių, nors imk ir badauk!

Vienam žurnale radau senovišką receptą kaip buvo gydomasi nuo kūdumo, nes anais laikais grožio etalonu buvo apkūnūs žmonės. Liesa mergina galėjo likti netgi senmerge... :))

300 g nesūdytų (vidinių) kiaulės taukų
6 žali obuoliai (nelupti), gali būti antaniniai
supjaustomi skiltelėmis ir sumaišius su taukais lydoma ant mažos ugnies, pamaišant, kad neprisviltų.
12 kiauš.trynių pertinami su 1 stikline cukraus,
300 g susmulkinto šokolado.

Ištirpintus taukus su obuoliais nukošti per sietelį, sumaišyti su tryniais ir šokoladu, atvėsinti. Masė tepama ant duonos ir valgoma, užgeriant šiltu pienu. Po mėn. pamatysit rezultatus. Šis senas receptas buvo išbandytas, atsiuntusios jį moters, savo pažįstamai išsekus po didelės šeimyninės tragedijos. Ir akivaizdžių rezultatų nereikėjo ilgai laukti. Skanaus! Ir malonaus papilnėjimo! :)

gintare
Pranešimai: 36

2015-02-11 17:02

Aš jau nežinau kiek laiko noriu priaugti svorio bent 5kg...mano ugis 167 svoris nuo 50iki52 svyruoja.esu simpatiska praporcinga,bet kojos varo is proto lieknos ir pan.bet noriu stambesniu...ka daryti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių