ausra
Pranešimai: 90

2015-04-16 17:04

labadiena,labai turiu didele beda ,bent jau man :) noriu priaugti svorio.Kiek maciau jus esate sios sryties zinove.Mano ugis 156 cm,svoris 42 kg.Man 15 metu. Buciau labai dekinga jei sulaukciau jusu patarimo kaip padidinti svori,kad apvalesnes formos butu . labai lauksiu.jei kas rasykit i si el pasta spanguolespan@gmail.com

NVM
Pranešimai: 10

2015-04-16 12:04

Kas norite priaugti vartokyte daug angliavandeniu,o ant naktie baltymu.i diena darykite 5-7 valgymus,rytai pamirskite sumustinius,ryte geriausia koses kokios(tik nebulviu) nepamirskite pietu mokykloje,nes mokykla parasideda 8 valanda baigiasi 15 tai toks ilgas laiko tarpas be valgio yra labai blogai.Mokykloje geriausia kokios mesos su sriuba,po mokyklos stengines baltymu ir angliavandeniu ,valgkyte kas 3 valandas mazdaug,bet as kaip auginu svori taip valgau prisiverdu didziuli puoda grikiu koses ir valgau,ir stenkite auginti kokybiska kuno mase,o ne riebala...ant vakaro stenkites neprisikimsti pilvo daug angliavandeniu nes poto buna labai sunku uzmigti,beto nepamirskite ir vandens i diena isgerkite kokiu 3-5l vandens,i taip pat labai svarbu miegas,kaip mano treneris raso 21 valanda jau turi sapnuoti luztancias stangas

marius
Pranešimai: 82

2015-04-05 19:04

na kai jau kaulai sviecia,tai jau negerai.tada reiskia,kad zmogus jau ligonis.bet jei esi normaliai plonas[turiu omeni nepersvieciamas],tada ne kokia cia problema.panos jus tai nesijaudinkit per daug,nes jums tai neturetu buti is vis problema.bet gal su mumis biski sunkiau.

Ana
Pranešimai: 35

2015-04-05 18:04

AS IR NORIU LABAI PRIAUGTI SVORIO

martis
Pranešimai: 3

2015-04-05 15:04

Man irgi ta pati problema ramybes neduoda. As tingiu daug sportuoti, valgau nuolat, bet svoris ne pro kur neauga. Gera sirdis irgi gerai, bet noris buti stambesniam uz mergina, ir kad kaulai nesviestu..

dai
Pranešimai: 1

2015-04-05 11:04

esu 1,64 cm ūgio , sveriu 42 kg. Norėčiau , kad patartumėte kaip būtų galima priaugti svorio :D Mano kojos manau , per daug plonos :D

marius
Pranešimai: 82

2015-04-04 21:04

o as irgi esu tox maziukas,bet man dzin.juk svarbu ne ugis o smugis.turek gera zirdi ir tau nereikes atrodyti kazkaip ipatingai ir taip visiems patiksi.

marius
Pranešimai: 82

2015-04-04 21:04

tikri idiotai!!gal norite atrodyti,kaip gorilos?valgykit grietineliu ir bus viskas ok.ir kokie jus vargsai,esate ploni?kiti zmones tik ir svajoja suplonet.

paulina
Pranešimai: 6

2015-04-04 21:04

ir cia tavo problema?tai juokinga.buk tox kox esi ir myles tave visi!!!!!

tadas
Pranešimai: 33

2015-03-22 20:03

Mana ugis 1.76 sworis 70kg.Bl.nerejk cia nx pergiwent pradesi wirisket ir pastambesi,o jai ne tj isiwaryk steroidu.Kzn.bl.bandyk kiausynius gert jai spuogais nebere mane tj nx.bere ipisk per diena po 3 po menesio jusi skirtuma patike.Ir bl.nekrejpk ten demesio kad ten saka rejk tryni ismest waryk su tryniu nx.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių