slapta15
Pranešimai: 2

2015-02-23 22:02

esu labai stambi ir labai delto kremtuosi buvau apkritus graziai kaip nevalgiau 5 dienas tada buvu labai patenkinta savimi galedavau pradete diena kad noriu ir kad net sia sekunde bet dabar nebegaliu nezinau ka daryt bet manau kad reik suteikt visas jagas ir pabandyti viska isnaujo tik jau sudidesne istvermia

valentina
Pranešimai: 49

2015-02-11 22:02

Vaida,nevaryk dievo į medį.Esi normalaus svorio,ypač jei tau 16

as
Pranešimai: 571

2015-02-07 18:02

Yra toki vaistai Reductil 10mg arba 15 mg.Kaina 200lt arba 250lt.Dezuteje 28 kapsules .Padeda numesti svori.Pati bandziau ,bet labai brangus malonumas.

Aneta
Pranešimai: 6

2015-01-16 08:01

Labutis,mano mama stengesi valgyt tik mazai kaloringa maista tai per 3men. numete 13kg.,o valge viska.Majonezas be cholesterolio,aliejus tik rdquo;Naturardquo; jei ka kepdavo.Bet siaip stengdavosi vartoti tik virta maista.O vakarienei tai pasuku su virtom bulvem.

rasa
Pranešimai: 295

2015-01-12 22:01

Vienintelis efektyviausias budas sulieknet-nevalgyti. Rimas, gyd. teisus, tai priklauso nuo valios. Ir nereikia cia jokiu pinigu ir metodiku. Valgyt reiks, bet tik1 kart per dieną (gali kiek nori ir kada nori-laikas priklausys nuo tavo gyvenimo budo, uzimtumo ir pan.). Ir visokius uzkandziavimus, net taip populiarius ir beproto isgirtus vaisius ir darzoves, reikia pamirsti. vienintelis dalykas ka gali, tai gerti, bet tik vandeni (nesvarbu is krano ar ne), arbata ar pan., bet, kad nebutu saldu. Pazadu, is bado nenumirsi, neisseksi. Bus sunku ir fiziskai, nes organizmas tures prisitaikyti prie ekstremalaus pakeitimo. Jei atlaikysi 2 savaites-toliau baikos. Na savaitgaliai nebutina taip elgtis, jei yra kokia proga, bet tai nereiskia, kad reikia visa diena ir esti. Jei pajegsi, kils noras padekot.

rimantė
Pranešimai: 17

2015-01-08 22:01

Esu 110kg.,inteligentiška, orientuota, graži, išsilavinusi, velnioniškai gyvibinga, sexsuali KAIP SURASTI MANĘS TROKŠTANTĮ VYRĄ. Man 43 metukai, o aš dar labai noriu...:) Gal tai nenormalu?

raimis
Pranešimai: 12

2015-01-08 22:01

Kur galima gauti informacijos apie vaistus nutukimui mazinti Sibutraminas? Dekojame

vanda
Pranešimai: 4

2015-01-08 16:01

distributor@one.lt as taves one neradau gal galetum visiems parasyti patarimu kaip taip greitai suliekneti.prasau.sveriu 105kg ir svoris niekaip nekrenta maximum 2 kg nukrenta ir paskui vel priauga;(

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių