indre
Pranešimai: 58

2015-06-08 21:06

Vilijana, nieko nuostabaus, kad tau šitie būdai nepadejo. Visa tai ka tu isbandei yra tik laikinas dalykas. laikydamasi ivairių dietų is žurnalų, ar badaujant, numesi keleta kilogramu, taciau pradejus normaliai maitintis vel juos priaugsi. beto badaujant suleteja medziagu apykanta, todel veliau bus dar sunkiau numesti svorio. organizmui reikia įvairaus maisto. mano patarimas: iki 12val. valgyk tik šviezius vaisius ir daržoves, galima jogurto; pietums derink maista (kuo daugiau daržoviu(užpilui naudok alieju, ne majonezą), truputi mesos ar paukstienos, nemaisyk bulviu su mesa; vakarienei valgyk tik lengva maista (jogurtas, varske, vaisiai, darzoves, kose), stenkis nevalgyti trys valandas pries einant miegoti. tai yra visai nesunku, reikia tik pradeti sveikai maitintis, ir pamatysi rezultatus. vartoti tableciu ir badauti nepatariu, taip tik pakenksi sau. Sekmes!

svieta
Pranešimai: 74

2015-06-04 16:06

labas esu 35m gan apkuni ugis 165 sveriu 92kg noreciau susirasti drauga ar drauge pabendrautume labai kompleksuoju jai kas noretu pabendrauti parasykit .

eva
Pranešimai: 20

2015-06-02 07:06

Man 14 , sveriu 65 kg, o mano ugis apie 165cm, kaip man numesti 6-7 kg per men?? parasykit mano e-mail ewuke@icqmail.com

Regina
Pranešimai: 37

2015-06-01 21:06

Visiems turintiems viršsvorį ar problemų su padidintu cukraus, cholesterolio kiekiu kraujyje, hipertonikams, "skrandininkams" ir pan., rekomenduoju kreiptis pagalbos į gyd. I.Badikovą.Lietuvoje ji konsultuos: Vilniuje - birželio 28-29 d. (telef pasiteiravimui 8698 84079);Klaipėdoje - birželio 30 d. (8698 76899); Šiauliuose - liepos 1 d. (8699 88124).Įvadinė gydytojos paskaita nemokama. Pati esu jos pacientė, per metus numetusi 40 kg.

rita
Pranešimai: 239

2015-05-31 21:05

pradėjau domėtis feng shui. ka galite apie tai pasakyti ar patarti, kur ieškoti literatūros.
kal ka žinote įdomaus-pritrenkiančio?
parašykite
Elijai/gal gali parašyti?

dana
Pranešimai: 132

2015-05-30 07:05

As zinau viena priemone kuri tikrai efektinga:pirtis; pradeti valgyt maista,kurio nemegsti, pvz:jei valgai mesa ir bulves, valgyk zuvi, ryzius, darzoves- alkis prapuola.Ryte pirmas valgis-stikline vandens ar semenu antpilas.
Dar yra geru straipsniu "JI"zurnale 2003,vasaris Nr.4

k
Pranešimai: 21

2015-05-29 22:05

siulau 5 metus nieko nevalgyt, kad galetum normaliai 18 metu gimse su draugais atsvest

daiva
Pranešimai: 281

2015-04-16 06:04

Mažute, jeigu begiojimo nesuderinsi su mityba, tau nieko neišeis. Pirma atsisakyk maisto kuris turi įtakos tavo svoriui.Pvz:šokoladas, šokoladiniai saldainiai, bandelės, piragai. Tikriausiai didelėm porcijom valgai, tai sumažink jas per pusę, ir kuo mažiau trinkis virtuvėja nes nepajusi kaip tavo ranka atidarys šaldytuvą.Ir dar vienas dalykas, ar tikrai tu tokia stora? gal tik tau taip atrodo? koks tavo ūgis? nes labai yra daug mergaičiu kurios isikalė į galvą kad jos storos, o iš tikro buna atvirkščiai.....

Elija
Pranešimai: 3

2015-04-02 21:04

Norite pasakysiu,ka pastaruoju metu issiasikinau? Ogi issitraukusi Feng-shui knyga, issiaiskinau,jog labai svarbu, i kuria puse nukreipes savo galva zmogus miega. Savo sekmes puse issiaiskinkite, pastudijave feng-shui. Tai labai svarbu-patikekite manimi!!!

irena
Pranešimai: 57

2015-02-24 08:02

Vakar rodė per TV, atrodo per laidą "Moters laimė", kažkokia Marija, sukūrusi kažkokį maisto mišinį, gal kas matėt? Gal kas žinot jos kontaktus?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių