Sveikutelis
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: kajp numesti 5-10kg

2021-06-11 18:06

Kardio treniruotės, gera mityba ir neliks tų kelių kilogramų per labai trumpą laiką.

Gabriele323
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: kajp numesti 5-10kg

2021-04-13 10:04

Aš paskutiniu metu bandau protarpinius badavimus ir man tai pakankamai gerai veikia, per pastaruosius du mėn. numečiau 4 kg. ir labai esu patenkinta :)

Ingriduks
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: kajp numesti 5-10kg

2020-12-10 04:12

Svoriui susireguliuoti reikėtų pradėti nuo kalorijų skaičiavimo. Nes norint numesti svorio ir lašinių, reikia mažiau kalorijų suvartoti nei išdegini per dieną, tada progresas bus :)
Patogiausia naudotis kaloriju skaiciuokle: sportuojantys.lt/kaloriju-skaiciuokle

Vudu
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: kajp numesti 5-10kg

2019-07-11 07:07

Sveika,

turėjau panašią problemą, man labai padėjo subalansuota mityba. Prieš metus, mano KMI buvo 26, nors lankiau treniruotes pas asmeninį trenerį ir dar vasarą bėgiojau, tačiau svoris nekrito. :cry: Viskas pasikeitė po konsultacijos su dietologe, kuri aiškiai pabrėžė, kad sportas be subalansuotos mitybos nepadės. Kadangi nuolat sunkiai prisiverčiu valgyti sveikai, išbandžiau mitybos plana menesiui. Iš pradžių buvo labai sunku, bet vėliau pripratau prie griežtos valgymo tvarkaraščio ir liesesnio maisto, sveikesnių užkandžių. Dabar džiaugiuosiu lieknesne figūra, nors dar liko nemažai darbo, šie metai padėjo man įsitikinti, kad tai, ką aš valgau, viskas, anksčiau ar vėliau atsispindės mano organizme. Esu labai patenkinta ir tikrai rekomenduoju jums surasti savo mitybos planą ir juo sekti ;)

EdgarasK
Pranešimai: 11
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: kajp numesti 5-10kg

2018-12-28 07:12

Sveiki

manau pradziai reikia suprasti ar organizmas leis numesti svori. Tas svoris kuri zmogus turi tai viso ko adaptacija prie tu vidiniu (metabolizmas, infekcijos, mikroflora , psihine busena...) ir isoriniu (aplinka gyvenimo) salygu zmogaus gyvenime.
- Ar yra virsvoris, ar siaip noras numesti pora kg ?
- Ar yra noras sportuoti is esmes ir ar po fiziniu pratimu yra pasitenkinimo jausmas ?
- Be kokio maisto "neimanoma gyventi" ir atvirksiai? PVZ "neimanoma gyventi" be salduminu - greiciausia ta nora sukele kas kokie tai mikroorganizmai kurie maitinasi cukrumi (gribeliai, kai kurios bakterijos) .
- Kokie reikalai su sveikata ?
Jei organizmui tas numetimas bus priimtinas jis leis atsikratiti tiek kg kiek jam priimtina, o jei ne , tai svoris sugris ir dar paaugs butinai. Vat tuo atveju jei svoris paaugs, reiskia numetimas buvo stresinis, nepriimtinas ir organizmas "suprato", kad toks atvejis gali pasikartoti ir to svorio, kuris buvo iki numetimo neuztenka tam, kad kompensoti stresa.

Laisvė88
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: kajp numesti 5-10kg

2018-10-15 17:10

Manau galima pradėti nuo tokios paprastos strategijos:
- Atsisakyti maisto produktų kurie nekuria vertės organizmui (junk foodas, čipsai, bulvytės, hamburgeriai, picos su padažais, riebus maistas)
- Pradėti sportuoti bent 3 kart per savaitę + judėti daug
- Nevalgyti bent 2 valandos prieš miegą
- Valgyti daug vaisių ir daržovių

Manau, kad reikia atrasti savo optimalų sveiką gyvenimo būdą, mitybą - kad tai nebūtų tik dieta, bet iš esmės gyvenimo būdas, kuris leistų turėti gerą sveikatą nuolatos ;)

katyte
Pranešimai: 12

2015-12-15 01:12

meridia ar lida

katyte
Pranešimai: 12

2015-12-15 01:12

as vartoju meridia 15.kainuoja 65 eurai menesiui numesi 7-12 kg.vaista vartojant ne alchogolio ne kavos negalima daug gerti skysciu,

dzastinaaa
Pranešimai: 1

2015-11-29 13:11

o man tai va ugis 170. sveriau 65kg.susirgau su sirdimi blogai buvo vos nemiriau, pasinervavau truputeli galvojau kaip i lt grysti ir per 2 dienas nukrito 10kg. va dabar kaip sveriu 55 taip ir sveriu....

Renata
Pranešimai: 102

2015-11-14 14:11

Asta o kiek kainuoja, tas produktas?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių