Johan07
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: remens skausmas ir svorio metimas

2018-06-14 21:06

Blogiausias dalykas koks begali būti, tai badavimas ir intensyvus sportas. Faktas, kad metant svorį ir mažai valgant ima trūkti naudingų medžiagų organizmui iš maisto. Todėl jau tokiu atveju bent vitaminus ir mineralus reiktų pagerti. jeigu ir mėsos mažai valgoma ar aplamai, kito baltyminio maisto (ką turiu omenyje), galima bandyti kompensuoti baltyminiais kokteiliais arba amino rūgščių papildais, tikrai padėtų atsatyti raumenis. Asmeniškai renkuosi iš čia viską, geros kainos - Perfectbody.lt . Su tais skausmais metant nereikalingus riebalus nekartą buvau susidūręs ir pats. Kai svėriau daug, visiškai badaudavau ir daug bėgiodavau, o sumoje nieko geresnio rezultatų prasme negavau, o organizmą tik nualinau...

Marijonas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: remens skausmas ir svorio metimas

2017-04-13 16:04

Kad tabletes reikia nustoti gerti, tai čia faktas.. Apskritai kuo mažiau vaistų - nebent jau kraštutiniu atveju, kai viskas ten dega.. O dėl svorio metimo - labiausiai padeda daržovės, DAUG daržovių, nes jos visų pirma sveika, turi vitaminų, bet taip pat ir suteikia sotumo jausmą, kai esi išalkęs ir pvz. nelabai turi ką užkąst - suvalgyk morką vietoj sausainio ir jau jausiesi geriau. Ir nereikia čia pasakų sekti, kad daržovės neįperkamos ir t.t. - būkit apsukresni, galima juk ir akcijas pagaudyti - nėra jokia čia gėda. Va net iš namų nereik išeit -savaitele[/url] - pasižiūri ir tik tada eini apsipirkt - bus ir daržovių tada, ir kitų sveikų produktų namie. Tik kai saldumynams akcijos, geriau vengti eit :D

Guarana
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: remens skausmas ir svorio metimas

2017-03-16 09:03

Blemba aš irgi metu svorį ir mane kamuoja remens skausmo problema. Tyriausi pas gydytojus, tai liepė nustoti gerti tabletes skatinančias apetito dingimą ir riebalų deginimą :)

JurgitaMak
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: remens skausmas ir svorio metimas

2016-10-03 07:10

Tas variantas, kad tarp valgių turi būti tarpai bent 3 val ir nuo paskutinio valgio iki miego 4 val. tai tikra tiesa.... IR plius reikia atsisakyti saldumynų...

alina
Pranešimai: 40

2015-11-21 18:11

nemokama sveikos mitybos ir grozio konsultacija-kiekvienam parenkama speciali programa Isankstine registracija 867908042

karolina
Pranešimai: 30

2015-11-08 12:11

Man 14!sweriu 87kg!padekit numest nors iki 60kg!maldauju:(

karolina
Pranešimai: 30

2015-11-08 12:11

Man 14!sweriu 87kg!padekit numest nors iki 60kg!maldauju:(

tigrė
Pranešimai: 2

2015-09-04 22:09

kaip pasake Maya Pliseckaja rsquo;rsquo;da prosto zhrat menshe nado i bolshe dvigatsiarsquo;rsquo; tai yra rsquo;rsquo;tiesiog est maziau reikia ir daugiau judetrsquo;rsquo;

erikas
Pranešimai: 14

remens skausmas ir svorio metimas

2015-09-03 17:09

remens skausmas ir svorio metimas

vika
Pranešimai: 66

2015-08-09 22:08

siulau nk nevalgyt,tik arbuza su juoda duoda per sawaite 5kg galima numest

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių