Oksana
Pranešimai: 36

2015-04-28 21:04

Jei mergaitė klausia apie dietą, tai apie dietą ir kalbame.
Šiaip ar taip svarbiausia yra gyvenimo būdas, o jo tikrai nevertėtų painioti su dietos pavadinimu. Jei žmogus keletą mėnesių sveikai pasimaitinęs grįš prie įprasto rėžimo iš to nebus jokios naudos. Net jei svoris ir nesugrįžtų, vis tiek "junk food" organizmui tik kenkia. Taip kad jokio dietos (trumpalaikės ar ilgalaikės) čia negelbės. Galima eiti pas dietologą, kad nustatytų mitybos rėžimą, bet jo reika laikytis VISADA.
O tada tai tampa nebe dieta, o požiūriu į savo organizmą, sveikatą, kitaip tariant - gyvenimą.

Laura
Pranešimai: 92

2015-04-24 11:04

labai labai aciu

Oksana
Pranešimai: 36

2015-04-20 21:04

Nei viena dieta neverta dėmesio - maitinkis sveikai ir viskas bus ok.
Dietos yra trumpalaikis dalykas ir jų poveikis - laikinas.
Visą gyvenima vien dieta gyva nebūsi, tad po jos sovris grįš koks buvęs. Žinoma, daug kas priklauso nuo tavo sudėjimo:
jei esi normali, tik šiaip "sublūdijai" - laikykis tos dietos, blogiau nebus.
Bet jei manaisi turinti antsvorio ir nori su tuo rimtai kovoti - keisk gyvenimo būdą. Jokia dieta tavęs neišgelbės, patikėk manim.

Šiaip ar taip visos tos dietos yra didelė nesąmonė. Svarbu požiūris į gyvenimą, meilė sau. Jei mylėsi save, nenorėsi kenkti nei savo organizmui nei sveikatai. Tas kenkimas yra ir dieta, ir bet kokio prastos kokybės maisto ar "fast food" kimšimas.
Gyvenk sveikai ir svoris susinormalizuos. Tam reikia laiko, stebuklas per savaitę neįvyks.

Laura
Pranešimai: 92

2015-04-20 10:04

man 10m. o as sveriu 52kg. man tai nerealu. kitos mano klasiokes sveria tik po 35-38kg. as puolus i debresija man labai reikia numesti nors 8 kg. net paciai per fizini buna negera kai sunku pabegti. labai prasau parasykite kokia dieta man taip reikia...

Ema
Pranešimai: 41

2015-04-15 09:04

tai va

Kornelija
Pranešimai: 3

2015-04-13 15:04

Nana,nu aciu tau uz gera patarima :) norejau dar pridurti kad mano kaulai nera lb smulkus ir stambus nera tokie normalus :)))

ji
Pranešimai: 176

2015-04-13 07:04

Ner uz ka! Sekmes!;)

ji
Pranešimai: 176

2015-04-12 07:04

Valgyk viska kaip iki siol, gali tik siek tiek maziau valgyti saldumynu, miltiniu ir riebiu patiekalu, taip pat sportuok ir pamatysi, kaip tie kg. nutiprs. Tikrai nepatariu imtis kokiu nors drastisku priemoniu, nes paskui kilogramai sugris su kaupu.

ji
Pranešimai: 176

2015-04-11 13:04

Na, tai daug juk daug mesti nereikia, tik kokius 1-3kg, ne daugiau.

ji
Pranešimai: 176

2015-04-11 08:04

Sportuok, stenkis nepiktnaudziauti saldumynais, miltiniais ir riebiais patiekalais, vartok daugiau grudu, lastelienos, vaisiu, darzoviu, zuvies, jogurto, kefyro.
Jeigu netingi, gali kalorijas skaiciuoti, gana efektyvu.
O kiek tu svei?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių