ji
Pranešimai: 176

2015-04-09 18:04

Ne tiek svarbu KADA valgai, o KIEK valgai. Jeigu per diena prisikimsi nerealiai, o vakare nieko nevalgysi, jokio efekto nebus.

ingrida
Pranešimai: 28

2015-04-05 10:04

Sveiki visi. Skaitau si foruma ir galvoju kaip ziauru taip kankintis del vieno ar kito kilogramo. Si jausma pazistu ir tikrai nenoriu dar karta tai patirti. fuj! Taigi turiu kita pasiulyma norincioms numesti svorio:) Nors tam reikia daug valios, bet tos, kurios yra pasiryzusios tikrai istenga tai daryti.
Visu pirma reikia susireguliuoti mityba. Atrodo tikrai paprastas dalykas, bet patikekit nelengva. bet imanoma!! Pvz. pusryciams: apie 9h ryto 1 sumustinis, pietums: apie 2h normalus pietus t.y. lekste sriubos ar kox kepsys, tik nepetaugiti, vakariene: apie 18h lekeste salotu ar keletas saukstu misraines. Po vakarienes daugiau nieko i burna nekisti! Galima gerti arbata arba daug daug vandens.
Rezultatai tikrai yra geri!
Jeigu norit, kad rezultatai butu greiciau matomi, tai reiketu padaryti keleta LABAI EFEKTYVIU pratimu. Kas noretu siu pratimu(t.y. body flex) rasykit man i emaila(ingriduxp_@one.lt). Sekmes!;)

Kornelija
Pranešimai: 3

2015-04-01 18:04

as sveriu 46-47 ,man 14 ugis kazkur 165-167.dar noreciau numesti kokius 3 kg kaip juos numesti?niekaip neina

Inesa
Pranešimai: 20

2015-04-01 03:04

gal galite pakomentuoti kas jusu nuomone padeda sveikai suliekneti,kad svoris nesugriztamai dingtu??aciu

sima
Pranešimai: 57

2015-03-31 14:03

geriause dieta atsisakyk nors kuriam nors laikui miltiniu gaminiu o siaip viska valgyk po truputi man tai labai padejo numeciau 25kg.Sekmes

rita
Pranešimai: 239

2015-03-18 10:03

Pries metus emiausi Badikovos dietos ir grieztai jos laikiausi. sveriau 75 kg per tris meneius numeciau 15. Laikiausi sios dietos lygiai puse metu tik po to kai sveriau 60 svori tik palaikydavau ji. Tikejausi kad organizmas pripras ir veliau galesiu gal but ivariau pavalgyti, bet svoris nepriaugs. Deja po sekancio puses metu vel 75 kg. Ir vel bandau rituala is naujo:)) sunkiausias dalykas dietose vienodas maistas, labai sunku kuom ji pakeisti. Man po puses metu nuo vistienos su darzovemis bloga buvo - paziuret i jas nebenorejau. Sunku pakeisti gyvenimo buda kai visa vaikyste kirsdavai bulvinius blynus:)))

aurelija
Pranešimai: 25

2015-03-13 19:03

na daug kas kalba apie ta grikiu dieta? kas tai per dieta? gal kas nors galetu atsiusti man jos aprasyma i meila? butu lb didelis dekui... siaip noriu atsikratyti kokiu kg... todel idomu rasti koky buda tam padaryt nebadaujant;/

rita
Pranešimai: 239

2015-03-10 13:03

Oooo, Aliaska, sita atradima padariau pries 5 menesiu, bet galvojau, kad cia tik man taip :)
Saunu! Reikes ir draugems patarti.

Aliaska
Pranešimai: 3

2015-03-10 13:03

Kuri laika buvau apvalaina. Laikiausi dietu, sportavau, bet niekas nepadejo. Nuejau pas dietologa, jokiu ligu nesurado, tik nustate, kad man netinka JOKIOS kontraceptines tabletes... Pasiule jas pakeisti i Evra pleistra. Ir ka sau manot? Po menesiu MINUS 7 kg :)

Lijana
Pranešimai: 18

2015-03-09 14:03

LABA LAIMINGOJI GAL GAQLI PARASYT SAVO DIETA KUR NETEKAI 15KG

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 49 ir 0 svečių