kamile
Pranešimai: 37

2015-03-08 07:03

Sweiki.na zinot ka,man atrodo kad geriausias budas numesti kg.yra sweikas maitinimasis,ir sportawimas klube.nes jei sumazinsit maisto kieki,nieko gero nepasieksit,as pwz bandziau 2saw.sumazinau kieki iki minimumo,o paskui nepastebejau kaip wisai pradejau nebewalgyt,ir nors sworis krito,tapau irzli,nuolat miego noredawosi,pawargusi jausdawausi,o paskui karta mokykloj nualpau,ir teko pamirst wisas dietas...

rima
Pranešimai: 99

2015-03-03 16:03

Tu nesupratai,tas12-17 ne kilogramai,o valandos,tarp kuriu gali valgyti ka nori.O kalba eina apie 5-10kg per 2-3 savaites,cia kg kiekis priklausys nuo to,kiek daug valgysi tarp 12-17 val.Jei valgysi mazai,neriebiai ir reguliariai,numesi greit ir garantuotai,jei leisi sau vakarais visokius saldainius ir kitokius saldumynus,ledus,bandeles,cukraus ,tai nieko ir nekris.Svarbiausia viska perleisti per samone ir tiketi tuo,ka darai.Jei manysi,ei,man nieko nebus,nieko neiseis,tai taip ir bus.Sekmes!!!

ingrida
Pranešimai: 28

2015-03-02 13:03

Noriu paklaust kokiom porcijom walgei ir po kiek kartu per diena?nes man taip pat reikia numest 25kg.lb prasau parasyk!

rima
Pranešimai: 99

2015-02-20 18:02

Cia kaip kada,jei neskubi,gali terliotis ir menesi.jei susiimsi rimtai ir gerokai sumazinsi maisto porcijas nuo 12-17 gali numesti ir per 2-3 savaites.O paskui buna toks palaikomasis maitinimasis,kad skrandis susitrauktu,veliau ir pati nenori valgyti tiek kiek valgei anksciau.Gerai butu ir pasportuoti,bet as neprisiverciu.Cukru isbraukiu visai,daugiau jokiu apribojimu sau nedarau.Sekmes!!!

ausra
Pranešimai: 90

2015-02-19 18:02

Ligitos noriu paklausti, ką ten tiksliai ir kiek, toje grikių dietoje reikia valgyti, ir kiek dienų

Alge
Pranešimai: 45

2015-02-18 16:02

Netikėtai per kažkurį Rusijos kanalą išgirdau, kad gerai organizmą valo labai paprastas būdas. 3-4 šaukštus užpilkite 0,5 stiklinės kefyro. Ryte suvalgykite. Ir skanu, ir labai sotu,-ir bado nejausite. Pabandykite, blogiau nebus. O jei tokias dvi porcijas dienoje suvalgysite,- iš lėto ir kris tir kilogramai. Tokias dienas kartą ar dvi per savaitę pasirenku. (Nevirtus grikius užpilkite kefyru). Pabandykite. Jei nepadės,-tai tikrai nepakenks. Man patiko.

rima
Pranešimai: 99

2015-02-18 09:02

Sumažinkit porcijas, nevalgykit saldumynų, miltinių gaminių ir savaime nukris tie kilogramai. Man taip ir įvyko, numečiau gana daug. O visos dietos - tai laikina. Pradėjus maitintis kaip lygi tol, grįš su kaupu visi numesti kg. Ne viena jau tai įrodė.

rima
Pranešimai: 99

2015-02-18 09:02

Parasysiu savo dieta,kai man reikia numesti 5-10kg.Is ryto isgeriu puodeli kavos,nes be jos negaliu,iki 12val nieko i burna,po 12 valgau viska apsoliuciai,aisku ne vezimais maista skaiciuoju,bet siek tiek maziau,o nuo 17 val.vel nieko i burna iki kito ryto kavos.Ir alkanas nesi ir svoris uztikrintai krenta,o jei vakare neiskenti,suvalgau koki kivi ar apelsina.Tai va,prasom pabandyti.Man to reikia pavasariais,kai per ziema truputi pasileidi,sventes,baliai ir t.t.Mano svoris ir siaip normalus,bet buna,kad reikia staigiai ilisti i kokias grazias kelnes,kurios per mazos,tai ir sukrunti.Sekmes!!!

anna
Pranešimai: 10

2015-02-14 07:02

Labas, su sventemis!!! Noreciau suzinoti kas pasikeite po Jusu dietinio kurso ir kaip nukrito svoris?

Vita
Pranešimai: 413

2015-02-08 11:02

as jau 4 sav nevalgau po 18 val...po pirmos savaites nukrito iskart 2 betdar po vienos sav.jis vel atgal pakilo..Dauguma sako kad organozmas regavo ir eme kaupti atsargas bet jei laikysiuos tikrai ims kristi...Esu tokioj nevilty ir depresijoj kad man taip ir nekrenta dar(aisku dar mazai praejo tik 4 sav,bet taip norisi)..Mano keli pazystami taip numete(viena per5men -10kg, kita per 6men-13)...parasykit jei kas turit patirties ir patarimu..Aciu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių