xx
Pranešimai: 27

2015-07-08 12:07

tikrai nieko man nebuvo, jokiu salutiniu poveikiu. Stebiuosi, kai kiti paraso, tai tas tai tas jam nutinka. Gal padirbta geria, todel tie salutiniai poveikiai ir buna. Tik labai daug vandens reikia gerti, nes troskina.

neringa
Pranešimai: 73

2015-07-08 12:07

as taip pat vartoju tuos vaistus,ir noreciau jusu paklausti.ar neturejote sutrikimu,velavymu su menstruacijomis?aciu

rita
Pranešimai: 239

2015-07-08 09:07

Labas,aš taip pat pradėjau naudoti Reduktil 15,nors ilgai abejojau,skaičiau anotacija,nieko blogo parašyta neradau,beto pasitariau su gydytoja,ji taip pat patikrinusi mano sveikatos būklę/turiu skydliaukės problemą/man rekomendavo.Jis dabar nereceptinis vaistas.Paskutiniu metu kažkas baisaus pasidarė su valgymo rdquo;priepuoliaisrdquo;,ypač prieš moteriškas dienas,nuotaikos kaita,tai lyg depresija pradėjo pulti vien nuo to ,kad jau svoris kaip ant mielių augti pradėjo.Tai išėjusi atostogų tą pačią dieną nusipirkau:)Tai jau 3 savaitė aš kaip ant sparnų.Nuotaika puiki,norisi kalnus nuversti,apetitas tikrai sumažėjo,norisi tik lengvesnio maisto,salotų.Gal vistik geriau gerti pradėti vasarą,atostogaujant,kai daržovių yra,kai gali daugiau pabūti gryname ore ir visa tai puikiai dera .Jau nukrito 7 kg.Ir nejaučiu pašalinių padarinių.Gal bus vėliau..tik kaip ir parašyta problema su užkietėjusiai viduriais.Tai stengiuosi daugiau valgyti burokėlių,truputį vaistų išgeriu.Planuoju gerti 3 mėn.po to pereiti ant 10mg.Bet visumoj reikia pereiti ant sveiko gyvenimo būdo,derinti produktus.Bet bus lengviau,kai pradžia bus padaryta ir tie kg.truputį aptirps. Man 45m.ir medžiagų apykaita sulėtėjusi,tad be pašalinių įsikišimų numesti svorį jau sunku.Svėriau 96kg, o ūgis 1,64.Gydytoja kortelėje užrašė NUTUKIMAS.Tai man buvo kaip antausis.Pajutau net gėdą.Dabar einu į Impulso pirtis,nusipirkau kremų,kad oda svoriui krentant nesubliukštų,nes masažuojant problemines vietas,svorio kritimui taip pat prideda.Manau,kad geriau kažką pradėti daryti,negu sėdėti ir verkti ,kad net nuo oro tunki.Bet REIKIA BŪTINAI pasitarti su gydytoju.Nes tai vaistas.Sėkmės visiems kam tai aktualu.Būkite laimingi.:)

xx
Pranešimai: 27

2015-07-08 07:07

as pati vartojau lida ir nieko blogo nenutiko, maziau skaityk komentarus, nes ten raso tie kurie net neismegino ir prisiklause visokiausiu gandu, tik dar savais zodziais pagrazino viska. Jei bijai tai is vis negerk.

Niekas
Pranešimai: 8

2015-07-07 21:07

Kada gi zmones supras, kad jokia "stebuklinga" piliule nepades numesti svorio. Tam reikia pastangu, o ju sudetingumas priklauso nuo jusu esamos fizines bukles. Moterims primygtinai rekomenduoju NEPASIKLIAUTI jokiomis bado dietomis, kuriu deka per diena i organizma patenka nepaprastai mazas kiekis reikalingu medziagu.. Zinoma, svoris nukris greitai, taciau pradejus valgyti shiekt tiek normaliau viskas ims kauptis riebalu forma. kol galu gale ataugsite DAUGIAU svorio, nei numete ! Toks jau musu organizmas ir nieko cia nepadarysi.
Jei jau nusprendete atsikratyti keletos kilogramu, pagerinti savo isvaizda - TEKS PASISTENGTI !
1) mityba: valgykite 5-6 kartus per diena, nedideliais kiekias. Dar geriau, kad imtumete skaiciuoti kalorijas, ir savo dienos norma sumazintumete ~500 kkal. Daznas valgymas panasiais laiko tarpais pagreitins apykaita, ko pasekoje ims nykti riebalu atsargos. Stenkites valgyti daug darzoviu, zuvies, neriebios mesos,pieno produktu, is savo raciono salinkite ivairius saldumynus, "fast-food" (mcdonalds); eidami apsipirkti atkreipkite demesi i produkto sudeti, vietoje riebaus pieno imkite liesa ir t.t.
2) Pasistenkite gyventi aktyviau. Geriausias variantas - sporto sale/klubas. Tai pades jums palaikyti ir pagerinti figura, taipogi spartins medziagu apykaita, ko pasekoje velgi deginami riebalai.
Zinoma, apie tai galima rasyti ilgai ir nuobodziai, bet manau esme yra aiski. Sveika gyvensena turi nepaprastai daug privalumu, jos deka kardinaliai galite pakeisti savo gyvenima, nuotaika, sumazinti itampa ir t.t. Sekmes ir stiprybes !

j0l1ta
Pranešimai: 2

2015-06-19 15:06

gal kas vartojote NEOSLIM ? kokia jusu nuomone apie si preparata ?

as
Pranešimai: 571

2015-06-04 13:06

maladiec

Viktorija
Pranešimai: 40

2015-05-23 22:05

tikrai nesuprantu kas cia vyksta ir ar visos cia jaunos ar vaikai raso? kokios dar lida ir pan., reikia ziureti kada valgai ir ka valgai, nuo tu vaistu ir stogas vaziuoja ir juos kai nustoji vartoti svoris gryzta su kaupu, sportuokit, ziurekit ka valgot ir aisku kiek ir viskas bus ok
sekmes visoms

madam
Pranešimai: 2

2015-05-11 06:05

man tai labai padėjo xenical, bet jie man, asmeniškai, labai brangūs. Dabar banguoju bitėje plius, tai ten rašo apie kordicepsą. Tai gal pamačys. be abejo, reikia ir maitintis kitaip, nes gali ir nepadėt

gintare
Pranešimai: 36

2015-05-07 17:05

Man irgi rado skydliaukeje mazgu,irgi buvau gerusi ta pati REDUKTIL,niekada neturejau problemu su skydliauke,kol nevartojau REDUKTIL,jauciausi labai nervinga,nepastovios nuotaikos.Gyditoja padare ekoskopija ir issigando kaip taip greitai galejo atsirasti mazgas,nes pries kelis men.buvau profilaktiskai pasitikrinusi,buvo viskai tvarkoi.baisus vaistas tas REDUKTIL.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių