Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-06 10:11

Taip ir girdžiu antra diena tavo pamokymus, jie tokie uch:) man patiko:) bandysiu pakelti reiklavimų kartelę sau.Pradėsiu nuo kelių dalykų po truputį. Žinai, ko aš labiausiai nemėgstu? Kai esu vargšė, kai tokia jaučiuos, save tokią padarau. Žinau, kad viskas tik nuo manęs priklauso. Jei tokią save laikysiu-tokią matys ir kiti. Geriausiu atveju pasigailės. Bet greičiau nustums ir tiek. Toks gyvenimas. Ypač darbo rinkoj. Niekam tu neįdomi , jei negali, nemoki, nežinai. O nieko negali, nemoki, nežinai, kai nieko nedarai ir kai lauki dangiškos manos, galvodama, kad likimas nuskriaudė, šefas nuskriaudė, nėra pasaulyje teisybės ir t. t. Nieks nieko neduoda ant lėkštelės-nei darbo, nei pinigų, nei sveikatos. Čia reik pačiam viską rdquo;pasidarytirdquo;. Ir su Reikia, ir su Valia, ir su Drąsa. O kartais -su Dievo, ar kitų pagalba, bet tik kartais, geriau visgi remtis tik savimi ir dirbti-protu, kūnu, dvasine energija.Savigaila labai atima daug jėgų. Geriau jas skirti darbui, ėjimui. Užsiblokuoja tarsi dvasinė energija, kai imu verkšlenti, gailėti, jaustis vargšė, nabagėlė. Ir guodi save-maistu, plepalais, lendi į lovą su sausainiais, žiūri nematančiom akim nesąmoningas tv programas ir t. t. . Visos bėdos kyla iš mūsų nesusivokimo, nesąmoningumo, neišminties. O kartais gal per daug norim-pinigų ar garbės, bijom pasirodyti ne tie, per maži ir t. t. Labai daug įtampos aplink, keičiasi santvarkos, klimatas ir moralės normos, technologijos ir t. t. ir t. t. reikia mokėti prisitaikyti

Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-05 09:11

Gerai rašai Gabija, ačiū:)

gabija
Pranešimai: 203

2015-11-05 09:11

Keturiasdešimt metų man irgi atrodė pasaulio pabaiga, dabar šokinėčiau iš džiaugsmų jei tiek būtų.Aš 47 susiradau neblogą darbą, dirbu ten pat ir dabar.Tai yra išsigelbėjimas , nes nors kiek užmirštu vėžio diagnozę.
Taigi turi kompiuterinį išsilavinimą , perduok į visas galimas svetaines savo CV ir ieškok darbo ,tik kolektyve nieko nesakyk.Anksčiau ar vėliau pasiseks.
Darbe užsideng save nematomu skydu, įsivaizduok ,kad per jį tos problemos tavęs nepaliečia.
Laikykis maitinimosi principų , apie kuriuos aš rašiau, nes ieškant darbo reikės ir rdquo;prekės išvaizdosrdquo;, o jei gauni komplimentų , tai jos dar turi.Viskam reikia botago sau , kad išspręstum problemas.Pasakyk sau REIKIA ir nedaryk nuolaidų.
Jei pasidarysi vargšė sau, būsi tokia ir kitiems.
Nelauk amžinos užuojautos iš kitų, jiems nusibos,
tamsi neįdomia įkiruole.
Pasaulio egzistencijos problemų mes neišspręsime, tai ar verta dėl to kankintis.Užsidėk riterio šarvus ir į kovą su pačia savimi.Kirsk sau per nagus kai pradėsi verkšlenti, kai lysi be reikalo į šaldytuvą.Atrask mažas pergales, po to ateis didelės.Esi sveika fiziškai , tai pirmyn.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-05 08:11

Sako, kad storėjama, kai žmogus nesijaučia saugus.Man būtent taip.Jaučiu dvasinę tuštumą ar baimę-ir valgau. Dar blogiau buvo, kai vyno griebdavaus.Kažkas neišspręsta, kažkas nesudėliota, kažkur mąstymas netaip suka. Lankiausi aš pas tuos psichologus ir išėjau kelis dvasinių iešojimų kelius...Tiesiog fiziškai sunku pakelti įtampas gyvenime. Šiuo metu labai darbe įtampa, sunku tai ištverti, o kažkur išlėkus irgi ne pyragai, kai tau per 40 metų ir išsilavinimas ne komercinis šiwms laikams.Bet ką čia dejuosiu, aš vis bandau ieškoti to, kas šviesu.

gabija
Pranešimai: 203

2015-11-05 07:11

Labas Roberta
Man atrodo, kad svorio problema yra išraiška kitų susikurtų problemų. Jos yra Jūsų , taigi nors kitiems jos gali pasirodyti nereikšmingos, jos Jums bus svarbios.
Susirašykit jas visas , o po to pabandykit surašykit visus argumentus , kodėl jos svarbios, o po to kontrargumentus , kodėl jos gali būti nesvarbios.Pasistenkite kontrargumentų surasti daugiau.
Jūms pasakė komplimentų, reiškia Jūs sipmatiška ir graži kities žmonėms.Galite gražiai atrodyti , reiškia turite gerą skonį, mylite gamtą -turite jautrią sielą.Žemiškas poelgis-perkate kostiumėlį , taigi žemiškas dalykas -Jūs neskurstate.Aš Jūsų nepažįstu , o jau radau kiek priežasčių būti ramiai ir patenkintai gyvenimu.
Jei vis tiek negalite įveikti baimių ir jos pernelyg nuodija gyvenimą, pasišnekėkit su psichologu.Aš esu naudojusi ir o dabar vėl naudoju antidepresentus.Prieš kelis metus buvau pas psichologą , bent gerai išsiblioviau.O nuo antidepresantų atsiranda abejingumas problemoms, pagerėja nuotaika.
Bet geriausia yra pašalinti blogos savijautos priežastis, pakeisti darbą, nesusitikėti su žmogum , kuris tave blogai veikia.
Dar , kodėl aš prieš medikamentus lieknėjimui?Jei aš po tokių nuodų kaip chemija netekusi 12 kg , juos vėl baigiu ataugti, tai reiškia, kad sumokėjusios pinigus už kažkoki Š., jei ir nukrisite kelis kg , tai jei nesugadinsit inkstų ar kepenų, tai po to priaugsite dar daugiau.Aš kiek leidžia jėgos paminu dviratį , treniruoklį, darau tempimo pratimus namuose, kiek
galiu pilvo presą.Kartais pagalvoju , velniam man to reikia , bet paskui vėl prisiverčiu ir jaučiuosi nors kiek žvaliau.


Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-05 06:11

Tikra teisybė-kai neturi žmogus realios bėdos, tai susikuria sau visokių nesąmonių galvoje. Suprantu tave, man irgi būtų taip ir dar biaisiau, gal būčiau nusižudžius iš nevilties.O kaip kitiem sunku turėtų būti-kai matai kančią ir negali padėti.mane irgi kartais užpuola baimės priepuoliai, apima tikra panika, ima augti augti blogybės, kol užvaldo visą sieąl ir protą. Atrodo visas pasaulis baisus, o tu tokia nesaugi. per prievartą einu tada į lauką, pas medžius, pas debesis, pas šunis:) darau kažką skaniai valgyti, dirbu.Einu į pirtį ir t. t. Kalbuos su žmogum, kuriuo pasitikiu. Su kai kuriais dalykais gal reikia susitaikyti. Juk viskas turbūt šiam pasaulyje tobula-yra diena, yra naktis, yra skausmas, yra džiaugsmas, yra baimė, yra meilė. Daug ką mes galime rinktis-kaip reaguoti, kaip galvoti. Jei tas mąstymas kelia kančią, baimę, reik keist mąstymą. Kartais sunku suprasti, tada reikia Tikėti ir palengvės:)

gabija
Pranešimai: 203

2015-11-04 15:11

Labas
Ne aš nebuvau stipri
Aš gulėjau kaip grybas lovoje, varu išeidavau pasivaikščioti ,atrodydavo ,kad visos gatvės languose nustebusios akys klausia , kodėl ji taip ilgai neina į darbą(kaime gyvenu), jaučiausi kaip mirtininkė.Prieš kiekvieną chemiją bliaudavau ir net prasidėdavo psichologinis pykinimas.Dabar gyvenu be jokių planų ateičiai,eina pirmi metai po visų procedūrų,kas trys mėnesiai jaučiu klaikią baimę ,Ką pasakys per patikrinimą.Todėl galvoju kokie buvo nuostabūs laikai , kai buvo neužnuodyti smegenys visokiom baimėm.
Todėl ir linkiu nesikurti problemų ten kur jų nėra arba jos tkrai nereikšmingos ir džiaugtis tuo ką turi.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-04 13:11

Tikrai šiandien susilaukiau net 4 komplimentų:) suskaičiavau:) o svoris gi mano toks pat kaip ir aną savaitę taigi:)Gabija, o Jūs jau pasveiktote po tų cheminių terapijų? Tai Jūs labai stipri. Manau, kad tokie žmonės jau žino, kas tai yra gyvenimas ir kur tikros vertybės, o kur tik ....

gabija
Pranešimai: 203

2015-11-04 11:11

Roberta Labas
Kaip smagu džiaugtis su Jumis.
Jūs sveika , graži, nuotaika optimistinė ,pasipuošusi , taigi laukite komplimentų lietaus.
O jei kokia siūlė pradės spausti , kaip sakiau ,tereikia nesustoti prie konditerijos skyriaus, užbėgti laiptais o ne liftu, vakare nesuvalgyti likusios vakarienės likučių.Paberkite juos zylėms.
Jūs šaunuolė
Sekmės

Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-03 11:11

Oi, suprantu Jus . Nors pati to nepatyriau, bet įsivaizduoju. Ir kaip dabar jums atrodo visi tie tušti svaičiojimas apie lyšnus 2 ar kad ir 10 kg. Nu ir kas tie kg. Vakar štai nusipirkau naują sijoną, naują švarkelį ir jaučiuos graži, nors sveriu 10 kg per daug.Bet aš sveika. Tegu tik mano siela būna sveika,

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių