ane
Pranešimai: 2

2015-11-23 18:11

kodel tu taip sakai

olia
Pranešimai: 25

2015-11-23 18:11

as irgi taip sakau

Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-15 06:11

Atidariau naują kakbų kertelę-tarp mūsų mergaičių ir moterų-prašom ateiti, pasipliurpkim apie ką tik norim, visai nesvarbu ar tai ligos, ar džiaugsmai, tiesiog šiaip va užsukim kaip pas kaimynėlę gerą.O čia tegu kalbės tos, kurias domina svorio metimas vaistų pagalba. Aš bandžiau visokikus papaildus, man tai nieko nepadėjo absol.

vaiva
Pranešimai: 53

2015-11-13 11:11

Idomu kodel as ziauri?Kiekvienai problemai yra sava skiltis.
O paskaicius kai kuriu pasisakymus susidare ispudis, kad ne ten pataikiau.
Laukiu pasisakymu apie 4.3.2.1.

sima
Pranešimai: 57

2015-11-13 09:11

Vaiva, tu truputi žiauri:(

vaiva
Pranešimai: 53

2015-11-12 11:11

Moterys,man atrodo,kad jus ne ten pataiket.Juk cia noreciau suzinoti apie 4.3.2.1.Jus gal varykit pas depresninkus.
Kas bandet si preparata?Kokia savijauta?
As 1 buteli sunaudojau,taciau nieko nejauciu.O kaip jums?

dr
Pranešimai: 175

2015-11-12 06:11

atrodo, kiek čia to gyvenimo-galėtume ir draugiškai visi gyventi, ale ne-įstengtumėme-gerkles viens kitam perkąstume, kad tik kiečiau atodytume.na, ne visi taip, bet labai jau paplitęs nedraugiškumas

Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-11 14:11

Atrodo, taip stengiaus nenusiminti ir dirbti ir vėl viena bobšė pasistengė parodyti savo nagus ir ragus. Uch:(nei koliotis, nei ką, nutylėjau vėl.Nors jau norėjau imti staugti, paskui norėjau gražiai pakalbėti-negi tau malonu erzintis ir pan. Bet nieko nedariau.Nei išsakiau, nei išrėkiau, nei gražiai pakalbėjau. Nutylėjau ir savy sukaupiau. Namie gal neišliesiu ant nekaltų vaikų, o gal išliesiu, jei tik ką rasiu atseit netaip.

olia
Pranešimai: 25

2015-11-08 21:11

O aš taip ir nespėjau išbandyt to Minceur preparato.Pastojau ir laukiuos leliuko.Tai dabar nebeaktualu lieknėt:) Bet jūs mergatės,jei išbandysit,parašykit atsiliepimus;)

Roberta
Pranešimai: 723

2015-11-07 10:11

Gerai Jūs čia rašot.Esu buvus pas visokius psichologus, gėrus antidepresantus, bet, žiūriu, kad kartais žmogus šiaip iš šono gali daugiau pasakyti ir pagelbėti. Jums padeda antidepresantai, man tai ne, bet kad čia daugiau psichologinės problemos, dėl to ir nepadeda.Nusipirkau štai raudoną rožę, pasimerkiau prieš akis. Darbe įtampa. Bet, galvoju, pačiai man reik nurimti,tai ir išorėje bus ramiau. Juk sako-kad vidus atsispindi išorėje. Pati peklą savy verdu.Kaip jau išsispręs su tuo darbu, taip tegu ir bus. Jums tai tikrai baugu turėtų būti, bet, tikėkimės, kad bus gerai. Na, juk žmonės pasveiksta, kodėl gi ne Jūs?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių