Arnelis
Pranešimai: 5
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: problemos su sviesia oda

2019-11-22 23:11

Sveiki!
Esu taip pat šviesios odos, galima sakyt baltas kaip popierius ^^ Turintiems itin šviesią odą yra sunku įgauti rudą gražų įdegio atspalvį, aš pats asmeniškai visada įdegu raudonai, ir po keliu dienų tas raudonumas nueina, nepalikdamas jokio rudo įdegio. Tikiu, kad kiti net negali degintis.. :( Aš išbandžiau kosmetinį maisto papildą 'Collalift Zonnebruin', ir pirma kart galiu džiaugtis rudu įdegiu! Mat papildas turi natūralių jūrinės kilmės karotinoidų, kurie padeda išgauti natūralų rudą odos atspalvį iš vidaus, bei apsaugo oda nuo UV spinduliuotės. Labai daug draugu bandė ir naudoja, labai visi džiaugiasi, net sunku patikėti, ko tik nėra šiais laikais ^^ Jei sudomino, daugiau informacijos apie tą produktą galite rasti collalift.lt internetinėje parduotuvėje.
Tikiuosi padėjau! :)

Ernesta
Pranešimai: 12

2015-09-30 18:09

sweikuciai, turiu tokia kaip sakanat beda..mano oda yra labai sivesi...makijazo daug teptis nenoriu, nes baisiai isvis atrodau..tai noreciau kaip nors be saules spinduliu parusvinti bent oda...kad nebutu tokia balta..kaip man ta padaryti? ? gal kokiu vaistu yra kad oda butu ne tokia balta...?

Ernesta
Pranešimai: 12

problemos su sviesia oda

2015-09-30 18:09

problemos su sviesia oda

mariquita
Pranešimai: 7

2015-06-29 16:06

Galetum pabandyt savaiminio idegio serveteles, pvz. Amber Solaire GARNIER, man jos patinka. Veidas tolygiai idega, jau po 1 os serveteles pajusi pakitima, bet tiesa sakant idegis biski nenaturalus atrodo...ziema ir toks tiko, o dabar, mano atrodo, saulute- puikiausias variantas ;)

karinak04
Pranešimai: 24

2015-02-19 09:02

Sveiki. Pabandyk CARATENOID COMPLEX. Tikrai pades. Rasykit papasakosiu placiau, el.pastas: karinak04@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių