Vladas
Pranešimai: 8

2015-08-05 15:08

Va, katik kojas palaikiau karstam vandeni su soda, veliau ant pirsto, nago uzpiliau citrinu rugsties ( nagas tapo minkstesnis :) ) veliau iskirpau iaugusia dali ir tikiuosi viskas bus ok ;] Svarbiausia nelaukti, nes jej jauciat skausma, kirpkit nago gabaliuka :)

IngaIngute
Pranešimai: 1

2015-07-25 18:07

Sveiki, man taip pat įauginėja kojų didžiųjų pirštų nagai. Nėra taip baisiai, kaip kitiems kas čia rašote. Neskauda, nepuliuoja, tiesiog neestetiškai atrodo. Nagų neina atauginti tiek, kad juos būtų galima pradėti kirpti tiesiai, nes šiek tiek paaugus nagams pradeda krašteliai skilinėti ir vėl tenku kirpti apvaliai. Ką patartumėte, kaip susitvarkyti šitą bėdelę?

lukas
Pranešimai: 13

2015-07-19 12:07

o ka daryt jeigu prie nago iskilo skausmingas gumbas? bet nagas neiauges. nuo ko taip?

Andre
Pranešimai: 3

2015-07-12 19:07

Kas Joniškyje operavosi noriu paklausti kur ten kreiptis,nes jau senka kantrybė,aš vargstu jau apie 3-4 metus tai neisivaizduojate ka tenka išgyventi.Jau bijau ir batus eiti pirkti ir iš vis pagalvojus apie batus ar kita apava tai zlastis tryksta per ausis.Prieš puse metu neapsikentusi nuejau tai nuplėšė naga ,o dabar jis ataugo ir toks pat.Įaugo, jau skauda abu piršto šonai.Labai džiaugiuosi paskaičiusi apie tuos kurie dar gali juos atmirkyti,o mano tai kaip akmeniniai labai kieti net atmirkyti negaliu,o apie kirpima tai net tyliu.Jau norisi paimti su kirviu ir nukirsti su visu pirštu.Tai labai bučiau dėkinga jei parašytumėte kas nors Joniškio ar Šiaulių gerą daktariuką.....

efka
Pranešimai: 5

2015-07-08 09:07

man irgi 20 metu,man ta problema jau gal 3 metus,tik dabar yra jau ant dvieju kojos nyksciu vidinese pusese mesos islinde ir patine,dabar tik suzinojau kad cia nagas iauges,karpau tai paprastai nagus,o kaip tiksliai dabar kirpt reikia?jauciu pas gyditoja reikia eit dabar,tai baisu man ten...o tai kaip operuos galesiu maudytis ezere?

remis
Pranešimai: 12

2015-06-01 11:06

as tai pats tvarkausi tuos nagus paemi zirklutes riestais galais ir iskerpi. gal pas ka nors rimtesne problema tai eikit pas daktarus as pats kazkaip tvarkausi.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-04-13 15:04

Kaip jau ir minejau- slapimas labai greit uzgydo zaizdas. O kad neiaugtu nagas reikia ji dazniau kirpti, bet ne ten kur mesytes, bet salia, na vienu zodziu ne per trumpai, nes vienos bedos tada kai nukerpi naga per trumpai. Na manau supratot apie ka as cia. :)

saulė
Pranešimai: 170

2015-03-29 18:03

Merginos kreipkites i pedikiurista.Su laiku ta problema isprendzia. Ir nagai tampa grazus ir pacios laimingos,o juk ir vasara arteja,basuciu metas.

Aldona
Pranešimai: 49

2015-03-23 20:03

As tai gydausi pati.Pamirkaus kojas nusausinu,ir ant iaugusio nago uzdedu citrinos zievele su minkstimu ,uzvinioju polit.plevele po to bintu ir apsimaunu standzia puskojine,per nakti suminksteja,o ryte iskarpau ,jeigu nepavyksta pakartoju dar karta.

asia
Pranešimai: 1

2015-03-13 13:03

gerai zinau sita beda ir tvarkau ja pati,kai vonioje ismirksta kojos,tada labai atsargiai pirstais ar kokiu prietaiseliu is manikiurinio rinkinio atskiriu naga nuo odos ir taip pakartoju kelis kartus,bet taip reikia daryti daznai ir neleisti nagui uzaugti.ypac negali buti astrus nago krastas.kadangi labai bijau operaciju tai jau daug metu susidoroju su sia problema pati.tik kartoju -reikia nuolatines prieziuros sekmes gal kam pades labai apsidziaugsiu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių