Ramune
Pranešimai: 46

2015-03-13 12:03

sveiki visi kenciantieji,pries dvi dienas man taip pat padare korekcine iaugusi nago operacija, bet pasalino ne dali nago o dali pirsto is vidines puses.atrodo siaubingai, turiu platu tarpupirsti.Chirurge patare operuoti taip kad nereiketu zaloti nago, nes nagas auga 9 menesius o audiniai atauga daug greciau, tad tikiuosi ir man viskas sugis graziai.detos3 siules.Operacijoa metu neskaudejo nes paprasiau apildomu nuskausminamuju, pavaidinau kad po dvieju ampuliu vistiek jauciu skausma, patariu ir jums tai daryti,busite uztikrinti, kad tikrai neskaudes.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-03-12 16:03

KAD NEIAUGTU NAGAS, BUTINA ATMIRKYTI IR KIRPTI NETRUMPAI (IKI MESYCIU NEREIKIA), BET DAZNIAU.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-08 21:02

RUTA- dar keletas budu, kad neiaugtu nagas:- kirpti butina tik atmirkytus nagucius, - kirpti ne per arti "mesytes" (palikti truputi ilgesnius, bet dazniau kirpti). O jei jau tynsta, tai voneles reik daryti ir praeis: tris saukstus druskos, kalio permanganato, kad vanduo butu rudas (labai nedaug) ir mirkyti tris kartus per diena (ryte, per pietus, vakare) po 20 minuciu.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-02 16:02

eexpert- beje pamirsau parasyti, kad bunant nagui pastoviai ilgesniu jis ir neiaugs i mesas, reiskiasi nebus bedu.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-02 16:02

Idomiai Jus cia traktuojate "iauges nagas". Dazniausiai tai buna neiauges nagas, o kerpant koju nagus kerpate per arti "mesyciu", taip pat kerpant nagus butina atmirkyti siltame vandenyje. Kadangi kerpate sausus nagus prie pat mesyciu, Jus ikerpate siek tiek audinio, kuris labai greit supuliuoja, kadangi kojose yra daug prakaito. Aisku nemoralizuoju, bet tiems kam tai daznai buna, pabandykite dazniau kirpti nagus, bet ne prie pat (kirpimo linijos), bet ~1-2mm palikit. Ir baigsis tie rupesciai- pamatysit.

Dovile
Pranešimai: 25

2015-02-01 10:02

Aš taip pat turėjau šią bėdą. Kenčiau ilgiau nei pusę metų. Paskaičiusi komentarus dar labiau išsigąsdavau eiti pas gydytoją. Bet nuėjau. Ir dabar esu labai patenkinta. Operacija truko labai trumpai. Visiškai neskaudėjo: nei kai vaistus leido, nei kai pjovė. Po valandos buvau namie. Kitą dieną per perrišimą irgi neskaudėjo. Daktaras išrašė antibiotikų ir Betadin tepalą. Viskas sugijo kuo puikiausiai. Beje, viskas buvo atlikta Joniškio ligoninėje. Didelis ačiū daktarui ir visam ligoninės personalui. Nereikėjo nei Baltijos-Amerikos klinikos, nei V. Grybo gatvės. Nekainavo nė cento. Kas dvejojate ir nesiryžtate eiti pas gydytoją, nebijokite!!!

carbonatas
Pranešimai: 4

2015-01-31 19:01

O aš jau su įaugusiu nagu gyvenu gal 3 metus. Atvirai sakant rimtai nemokėjau kirpti nagų ir prisidariau problemų. Abu kojų nykščių nagai iš abiejų pusių buvo įaugę. nemalonus jausmas, bet man tenneįaugę tap tiesia o tiesiog nukirpau kraštus tad taip ir gavos kad paaugo nagą. Tai ką iškenčiau ta nemalonų jausmą, kol jie prasiskverbė iki dienos šviesos. Dabar tas skausmas aišku yra bet gyvent galima puikiai, tik gal nekoks vaizdas :D O tų daktarų nagų rovimo nepropaguoju, kai jie pradeda raustyt amžinos bėdos prasideda.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-20 17:01

Pasakysiu viena paprasta, bet nemalonu buda kaip galima gydyti patinusias (papuliavusias)vietas. Tai zmogaus slapimas. Na manau seimos nario ar pacio zmogaus. Ismirkykit binta slapime, isgrezkit ir dekit ant nakties pries tai nuplove ta vieta su vandeniu (druska+kalio permanganatas). Nelabai malonu, bet uzgyja per ~ keturias dienas. Stebuklai arne? Siaip slapimas visas zaizdas gydo labai greitai ir veiksmingai. Kam sis patarimas nepatinka, ignoruokite ji. :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių