rasa
Pranešimai: 295

2015-10-01 11:10

man budavo tokiu problemu, tai pati mirkydavau koja, dizinfekuodavau, ir iskirpdavau...
O pradeda augti del blogai pasirinktos kirpimo formos, del sandariu batu (ta prame sunta kojos).
Tai nekentedavau ir pati tvarkydavausi...dabar jau daug metu nebeuzauga:)

jolita
Pranešimai: 33

2015-09-30 20:09

Bet toj vietoj kur įaugęs nagas ,toj pusėj patinęs pirštas.Kažin ar darys pedikiūrą.

vija
Pranešimai: 380

2015-09-29 15:09

Skausma galima pakesti.Didziausias nepatogumas yra tai,kad,kol nagas ataugines,neimanoma bus apsiauti jokiu batu,nes pirstas bus apibintuotas ir zaizda skaudes.Galesit vaiksciot tik su kambarinemis slepetemis.O jeigu dar reikia i darba ar paskaitas...Geriau jau to nago nelupkit.Pabandykit sutvarkyti,o paskui darykit pedikiura.

jolita
Pranešimai: 33

2015-09-29 11:09

Chirurgas,kuris man patrė nulupti nagą,tai paguodė,kad su vienu vaikinu jau vargsta trys metai.Man net baisu pagalvoti koks baisus skausmas kaip nulupus praeina nuskausminamieji.Sužinoju,kad Kaune Ortopedijos centre yra nagų kabinetas ir aš ten skambinau,sakė,kad jie nelupa nagų.Kažkaip sutvarko tik tą vietą.Pirmas kartas kainuoja pie 30lt.,o paskui reikia į mėnesį kartą ir tai kainuotų 10lt.Bet aš niekaip neprisiruošiu,nors uždari batai man baisi problema,o jei kas užmina...

vija
Pranešimai: 380

2015-09-26 09:09

Ir as turejau tokia beda.Karta man tas nagas siaubingai uzpuliavo,tad teko nulupti.Po to jis isaugo dar kreivesnis ir dar storesnis.Dabar jau daug metu vargstu.Stengiuos kiek imanoma sonose apkarpyti ta naga,taciau beveik visada gaunasi nekaip.Ir turiu ziureti,kad bateliai nebutu anksti,nes labai ta naga skauda.Jeigu turite galimybe,pabandykite dazniau daryti pedikiura.O lupti nago tikrai nepatariu.Gali buti(kaip ir mano atveju)daug blogiau.

irena
Pranešimai: 57

2015-09-26 06:09

Nieko kito nežinau ir aš,viena pažįstama kentėjo,kentėjo,paskui vistiek išsioperavo,sakė palengvėjo,bet kažkaip reikia l.mokėti po operacijos atauginti,nes jeigu kas/taip nutinka dažniausiai/nagas vėl pradeda lysti į pirštą.Aš t.p.turiu tą problemą,bet išmirkau,iškerpu,išplėšiu,uždedu višnevskio tepalo.Smarkus iškirpimas negerai,reikia vengti karpyti nagus apvaliai,iškerpant kampelius.Buvau jau atstačius nagą į vietą,bet niežtėjo nagai-vėl iškirpau kraštą ir vėl pradėjo įaugti.

jolita
Pranešimai: 33

2015-09-25 17:09

Man įaugęs kojos didžiojo piršto nagas.Chirurgas nieko nepasiūlė,kaip nuluoti nagą.Esu girdėjus,kad dabar jau nelupa nago.Gal kas žinot ką daryti ir kur kreiptis?

jolita
Pranešimai: 33

Įaugęs kojos nagas

2015-09-25 17:09

Įaugęs kojos nagas

raminta
Pranešimai: 141

2015-09-18 19:09

Man taip lupinejo nagus 2 metus kol nuejau pas odos gydytoja ir man pasiule gydytis arbatmedziu aliejumi,po nagu pakisti vatos suvilgytos su arbatmedziu aliejumi ir man padejo...

awietuke815
Pranešimai: 1

2015-08-05 16:08

man tas pat yra nutike. Zinau kaip skauda. Man greit operacija darys . Tipo naga su saknimis ispjaus. Man iauges kaires kojos nagas. Baisiai supuliavo tai visokiais tepaliukais tepuosi. Labai bijau operacijos , padekit atsikratyt baimes.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių