as
Pranešimai: 571

2015-08-19 21:08

nzn man ir buna kad paakiai pajuosta.dazniausiai del per mazai gaunamo poilsio.bet gali buti ir del ivairiu organu ir ju atliekamu funkciju sutrikimu.tai kaip signalas:) saugokit sveikateles, ji svarbiausia ir brangiausia:)))

jolita
Pranešimai: 33

2015-08-15 13:08

Dazniau gerai pamiegokit, mazules, tai ir nebus paakiai pajuode. Jie juoduoja ne nuo sedejimo prie kompo, bet nuo poilsio trukumo. Siandien begsi nusipirkti vitaminu ar lasu akims, o rytoj? Kas nors nuves pas gydytoja recepto akiniams? Patiktu, ar ne?

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-08-12 20:08

juodi paakiai siaip sau nebuna. Tai gali buti ligos pozymis. Su tamsiais paakiais susijusios ligos: inkstai, kasa, kepenys, zarnynas.

Juzefa51
Pranešimai: 1

2015-08-11 19:08

laba diena jau koks pusmetis paakiai pajuode kas tai

Dovile
Pranešimai: 25

2015-02-01 16:02

man paakiai taip pat budavo pajuode, suzinojau kad tai gali buti nuo inkstu, labai megau daug astraus maisto, daug pomidoru padazo valgiau. kai apmazinau, paakiai irgi apmazejo dabar ju net nepastebiu nes buvau pratusi prie rdquo;melynu akiniurdquo;

ievute
Pranešimai: 7

2015-01-23 13:01

mano paakiai juodi jau labai senai..juodi jie ir pas amam ir pas maza sese..tai paveldima...tik nezinau ka daryt..jau atsibodo tie nenormalus wisu klausimai kodel mano paaakiai pajuode..tai tapo mano didziausiu kompleksu..net negaliu paziuret zmogui i weida kad nematytu paaakiu..ka daryt?;rsquo;(

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių