Ovidijus
Pranešimai: 5

2015-02-01 18:02

man ta pati problema,ira daug spuogu ira ,o kur ju nera tai randai liko,tai siaip truputi juos panaikina kremas tatuaruotems nuo tinimo,arba tepalas rsquo;rsquo;cutivatersquo;rsquo; bet kaip visus isnaikint neisivaizduoju

gabija
Pranešimai: 203

2015-01-25 11:01

kas padeda galu gale?

Milda
Pranešimai: 104

2015-01-18 08:01

Pabandykit priemones iš rsquo;rsquo;Under Twentyrsquo;rsquo; serijos. Aš pirkau prausiklį, toniką ir želė kuris sutraukia spuogus ir po kelių dienų spuogų tikrai sumažėjo arba jie paliko mažiau pastebimi.

sandra
Pranešimai: 60

2015-01-16 20:01

nusipirkau clean amp; clear prausikli veidui, nauja toki, galvoju gal pades nors kiek apmazinti tuos spuogus, ogi po pirmo prausimo nieko, tik oda issausejo, bet po antro prausimo atsikelus ryte ciut nenumiriau!!! puse veido buvo isbere tokiais mazais vandeningais spuogiukais, ir ju nesveikai pilna pilna, tiesiog antra oda!! ir dar puse veido istino.gerai kad niekur neturejau eiti ta diena. bet va siandien tik antra diena, o dabar dar isbere akiu vokus!!! o visa oda veido pasidare kaip kokia nzn siurksti, sausa, tie spuogiukai dabar jau antra oda.tai va, patariu nenaudoti cleanamp;clear. ir mano oda tikrai nera jautri ar dar kokia, oda kaip oda, bet reiskia si priemone sukelia kazkoki alergini poveiki, taigi negadinkit savo veido, nes kai pamaciau toooookii veida, galvojau kad geriau jau butu su keliais spuogais nei toks,,,

Aneta
Pranešimai: 6

2015-01-09 11:01

O as issigydziau spuogus..nors aisku,ju niekad nebuwo lb daug. differina vartojau,paskui mityba sureguliawau,geriau vitaminus ir oda lygi dabar.

Dale
Pranešimai: 19

2015-01-01 09:01

uzpiso nx
nori kur iseit ir pist uzauga eik tu nx padekit kaip atsikratyti spuogu?!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių