Agnė
Pranešimai: 113

2015-03-15 15:03

Na jei jau yra problema del spuogu, nepades paprasciausi tepaliukai... Kankinausi nuo 12metu su tais spuogais,tepaliukai visokie, tonikai, ramuneliu nuovirai, citrinos rugshtis ir tt., nepadejo. Bet va neapsikenciau ir nuejau pas dermatologe, ji man ishrashe tirpalo dziovinancio spuogus ir baltos pudros nakciai, kuriuos pirkau universiteto vaistinej ir rekomendavo veido valymus, jau po menesio oda buvo daug grazesne, nors is pradziu issigandau, oda pradejo pleiskanot, nuo valymu stipriai parausdavo, bet paskui viskas susitvarke :) sukisau nemazai pinigu, vienas valymas kainavo 40 lt, po jo dvi kaukes po 20 lt, o darydavau 2 kartus i menesi, bet po 6 menesiu oda tapo ideali :)
taip pat labai svarbi mityba, negalima valgyti silkes,reikia vengti riesutu, saldumynu, astriu patiekalu :) leidziu sau kartais pasmaguriaut, tai ishlenda vienas kitas spuogelis, bet shiaip tai viskas gerai :)
na o jei prastai su pinigais tai patarciau valyti veida salicilo rugstimi du kart dienoj, dazniau pagarinti veida, po garinimo nusiprausti su kokia giliai valancia priemone, pvz neutrogenos prausiklis ir kauke viename yra labai geras :) jei ir jis per brangus, shvelniai nushveiskit veida druska ir prauskit veida linejos mulais, jie shvelnus ir per daug nenudziovina odos :) tai va, sekmes ;) bukit grazus ir pasitikintys savimi zmones ;)

Anonimas
Pranešimai: 242

2015-03-14 17:03

ACNOFAN asa man lb padejo.jis isgydo spuogus.ir oda tampa tokia svelni.jis tikrai lb veiksimnag.patariu naudoti.dar lb gerai naudoti MEDETKU TINKTURA.jis yra lb pigi.apie 3lt.tiesiog ant vatos uzdedi jos ir pasivalai veida. bet Acnofaj asa geriau uz viska :)

Linute
Pranešimai: 38

2015-03-13 18:03

Mielieji ir mielosios! acnefug el pats geriausias vaistas nuo spuogu. Kadangi neliko labai gero tepalo dalacin t, tai sis pats geriausias. Ieskokit vaistinese, kaina apie 37 lt.

Ineta
Pranešimai: 102

2015-03-06 21:03

pas mane tai pat buvo spuogu...bet pasidariau veido valyma siauliu centrinei ligoninei israse vaistu ....ir tikrai padejo...pirma karta procedura kainuoja apie 30 litu...o veliau 20...pabandykit tikrai nenusivilsit...

mama
Pranešimai: 64

2015-02-16 20:02

Kiek zinau labai nekokios priemones, kiek girdejau is drauges gydytojos tai labai daug kenksmingu zmogui priemoniu situose vaistuose...

juliana
Pranešimai: 6

2015-02-09 20:02

Na taip as vartojau siuos vaistus ir man tikrai padejo, nesigailiu isleistu pinigu ir dziaugiuosi padarytais rezultatais.

Vytautas
Pranešimai: 63

2015-02-07 22:02

www.skelbiu.lt/4606348.html
Geriausia priemone pasaulyje nuo spuogu!

dainius
Pranešimai: 23

2015-02-03 17:02

Sveiki, na pasigirsiu, kad ir aš turiu problemų su spuogais jau nuo 14 metų. Esu daug ko išbandes, bet jokio didesnio efekto nepastebėjau (išskyrus pasideginus saulėje :]) dabar man jau greit 18metų ir norėčiau paprašyti pagalbos-pasiūlymų kaip jų būtų galima atsikratyti :)

Ovidijus
Pranešimai: 5

2015-02-01 18:02

buyvydyskes@one.lt stai mano onas

Ovidijus
Pranešimai: 5

2015-02-01 18:02

idomu kiek kainuoja lazeriu isnaikint jei kas zinot i emaila parasyki[one.lt]

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių