Monyz
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Spuogams - NE!

2021-04-23 14:04

Labai svarbu odos prausimas. Net ir riebią odą reikia prausti ne daugiau nei 2 kartus per dieną. Naudoti būtent tokiam odos tipui skirtas priemones. Aš jau senokai perkur iš shopmesoderma.eu nes radau kas man tikrai tinka. Taip pat labai paprastas, bet naudingas patarimas - veidą prausti ne trumpiau nei minutę. Tai reiškia, jog nepakanka patepti prausikliu ir nuskalauti, bet minutę šveisti odą. Ganėtinai greitai pasijaučia rezultatas.

Arnelis
Pranešimai: 5
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Spuogams - NE!

2019-11-22 23:11

Sveiki!
Ahhh.. Bjaurus dalykas tie spuogai.. Tačiau jie neatsiranda iš niekur! Dažniausiai spuogų atsiradimą lemia sveikatos problemos, nešvarumai organizmo viduje, silpnas imunitetas.
Pasiūlyčiau pabandyti Olandų gamybos kosmetinį maisto papildą 'Collalift Skin2moro', - mat šis papildas praturtintas cinku, kuris stiprina imuninę sistemą; bei kitais natūraliais ingredientais, kurie veikia IŠ VIDAUS, taip suteikdami odai visko ko reikia. Paauglystėje visada gerdavau, tai paauglyste praejau beveik be spuogų. Draugas turi liga, jam pastoviai šokdavo spuogai, nors jau netoli 28 metų, pasiūliau pabandyti šį papildą, tai iki dabar geria, veidas labai pasitaisė, vienas kitas spuogelis iššoka. Jeigu sudomino, daugiau informacijos apie produktą galite rasti ir pasiskaityti jų internetinėje papildų parduotuvėje:
Tikiuosi padėjau :)

vaikininas
Pranešimai: 4

2015-12-18 22:12

be to, atleski, forumieciai, uz klaidas:)

vaikininas
Pranešimai: 4

2015-12-18 22:12

ir nebukiti vaistiniu reklamu aukos, visos vichuy kosmetikos yra su....jiems svarbiausia prakisti kuo prangiaus uz mazesnes sanaudas...tad susimastykit apie tai, ka naudojat ir ar nesat reklamu aukos??

vaikininas
Pranešimai: 4

2015-12-18 22:12

beto zmones nenaudokit visokiu kosmetiku is maximu, drogu ir pan...susigadinsit oda, kaip kad man buvo...siuo atveju geriausia firma yra bioderma! ps. cia ne reklama ar kazkas pan., tiesiog patirtis kalba.

vaikininas
Pranešimai: 4

2015-12-18 22:12

visu pirma tau arba akne arba kazkokie spuogai, siaip is savo patirties galiu pasakyti, jo reikia:
a. ziureti savo organizmo reakcija i tam tikrus maisto produktu, pvz. mane beria nuo tuno, per didelio baltymu vartojimo, saldau ir riebaus maisto..be to nevartok jokiu papildu t.y tuos, kuriuose nebutu mieliu..kadangi isoriskai neisigydysi sios problemos,, tai siulau visu pirma nueit pas dermatolo, as pats buvau, tad tai butu antra zingsnis, na jei gediniesi ar panasiai, tai siulau nusipirkti ir pabandyti suvartoti lecitino pakuote, na man jis riebalu apykaita sutvarke, po to geriau nakvisu alieju, na gali nuskambeti keistai, nes jug sis preparatas skirtas tik moterims, na bet cia tik reklaminis triukas, tad jai nereiktu pasiduoti, sis alieju neturi jokiu hormonu ar estrogenu, kaip kad gali pasirodyti...tiesiog pabandyk nusipirkti ir pavartoti, be to ziurek kaip tavo organizmas reaguoja, t.y ar dar daugiau neberia..trecias zingsnis yra tinkamos kosmetikos vartojimas, geriausia firma yr lietuvoj, tai bioderma..nuo jos reiktu pradeti, na jei tiks, man pvz, dermatologe nustate vidutinio sunkumo akne, bet ja isigydes (ji prirase man naudoto aknefu, differin, leumecitina, ir acne bp5) sie isoriskai vartojami prieparati zymiai padejo, bet nepakankamai...galutini rezultata padfejo pasiekti naskvisu aliejus..taipogi patarciau nusipirkti cinko papildu..

Ugne
Pranešimai: 28

2015-12-13 07:12

nepades man

Ugne
Pranešimai: 28

2015-12-12 16:12

man dabar 12 metu...
oda mano toke nuberta suogais is inkstirais kad net baisu ziureti....geriu mieliu tabletes, tepu veida,saziningai prausiu man niekas nepadeda,patarkite man..

rasa
Pranešimai: 295

2015-12-06 18:12

laba diena visiems,

pirma karta iejau i si foruma.Kazkaip anksciau nepagalvojau, kad galima padeti zmonems turintiems sia problema.Nors ir mano pacios dukra (18 m) turejo dideliu problemu su spuogais.Jaute dideli diskomforta.Dabar jau daug daug geriau.rezultatas pasimate per pakankamai trumpa laika ( po 2 savaiciu ).Kitiems zmonems gal reikes ir ilgiau palaukti.Zemiau parasysiu savo emaila ir galesite rasyti - pasistengsiu padeti, nes tikrai yra priemoniu siai problemai isspresti.Spuogai ir odos problemos yra ne kas kita kaip jusu vidaus problemos.Spendziant odos problemas reikia kartu sprest it vidaus problemas.Jeigu kam pasirodys ,kad kalbu neaiskiai - atleiskite. Is patirties zinau, kad forumuose daznai lankosi ir visiskai nieko nesismanantys vieno ar kito dalyko zmones,

mergaite
Pranešimai: 19

2015-12-05 18:12

siulyciau pabandyti nakvisu aliejaus kapsules, man asmeniskai laaabai padejo!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių