Milda
Pranešimai: 104

2015-08-02 11:08

Ka reikia daryti kad neliktu spuogu, spuogaij man yra tik ant kaktos naudojiu salicilio rugsti,ir visokius veido valiklius, kazkoki saldoma priemone bet nieko, ka reikia daryti?

ausra
Pranešimai: 90

2015-07-26 10:07

pirmiausia reikia galvoti ka valgai ir dazniausiai pakeisti savo mitybos iprocius. kaip gydytoja homeopate man pasakojo kad labai daznai spuogu priezastis yra zarnyno parazitai.tokiais atvejais labai rekomenduojama issivalyti zarnyna. man po siu proceduru kurso ir pradejus derint maisto produktus labai pagrazejo oda. nes jei yra odos problemu, tai reikia gydyti is vidaus.

Ema
Pranešimai: 41

2015-07-08 08:07

Taigi galiu pasiulyti super buda, kuris isnaikintu spuogus. Bet cia tik ekstremaliu pokyciu megejams:D Pagalvojus ko tik mes nepadarytumeme del grazios odos... Tai va as turiu labai problematiska veido oda. Esu isleidusi simtus spuogu gydymui, bet visada budavo tik trumpalaikis poveikis. Kai netekau visu vilciu ir paskendau gilioj depresijoj, emiausi krastutiniu priemoniu. Vienu zodziu pasinaudojau liaudies ismintim:)) Pasidariau 15-20min savo slapimo kompresa!!! Patikekit malonumo tikrai sios proceduros metu nepajusit, bet uztat visi padarai ant jusu veido isdzius! Kiek esu pinigu isleidus, o pasirodo veiksmingiausia priemone nemokama! Manau, kad retas si buda isbandys, nes tai yra tikrai slykstu, nors juk savo slapima naudosit, o ne kito. Tai dar galiu pasiulyti vaistinej nusipirkti kuno prausikli Australian bodycare ( apie 23lt ). Tikrai geras daiktas.
P.S. gal jus irgi zinot super buda isnaikinti spuogus? Jei taip, parasykit!

Ema
Pranešimai: 41

Spuogams - NE!

2015-07-08 08:07

Spuogams - NE!

karollina
Pranešimai: 14

2015-06-29 12:06

ar žinote, kad ricinos aliejus naikina spuogus? daugiau informacijos www.zinom.lt/ricinos-aliejaus-nauda/

gintare
Pranešimai: 36

2015-06-28 19:06

spuogiukus niekada negalima liesti ir tuo labiau spaudineti su nedizinfekuotomis rankomis nebent po spaudimo su svarei nuplautomis rankomis patepti peroksido vandeniliu ir tikrai spuogu nauju neisaugs :D

Astara
Pranešimai: 1

2015-06-22 08:06

As turiu daug spuogu ant ranku, nugaros, veido, kaklo, galvos.išbandziau daug ivairiausiu priemoniu nieks nepadeda,kankina spuogai jau gal 10metu.ka daryt,pagelbekit!

rasa
Pranešimai: 295

2015-06-17 16:06

isbandykit akne bp5;)rasit waistinese geras daiktas gydantis nuo spuogu;)

ieva
Pranešimai: 86

2015-06-14 14:06

Niekas nepirkit CLEANamp;CLEAR prausikliu. As irgi buvau nusipirkus nauja, kur parasyta kad greit spuogus gydo...ir atsitiko man taip pat kaip kazkuri cia panele komentavo. po antro prausimosi isbere visa veida pulinukais,o kita diena ir dar daugiau..oda galutinai isgijo po savaites laiko...laaabai bjauru.. o siaip siulyciau gerti nemazai vandens ir isvis nenaudoti tu reklamuojamu prausikliu o ypac kur su sveiciamosiomis dalelemis.as pati naudoti Australian body care ir tikrai esu juo patenkinta...jis su aliejuku,net neputoja bet labai svelnus.o nuprausus juo patepu biodermos zalioj dezutej kremuku..o jei spuogiukas isdygsta patepu rdquo;Rasosrdquo; geliu nuo spuogu kaina apie 20lt.tikrai geras dalykas.

Beviltiska
Pranešimai: 1

2015-06-05 12:06

Atsibodo jau 5 metus bandau isnaikinti spuogus,viska isbandziau,nieks nepadeda.Ir zinot nusprendziau nieko nebedaryti atsibodo tiesiog,supratau kad jie isnyks tik kai ateis laikas.Man 17 metu ir tikrai nezadu atsisakyti saldumynu taigi viska valgau.Jus nepatikesit,bet kai nieko nebenaudoju spuogai nyksta!:D p.s. blogiausia ka galima naudoti tai cleanamp; clear jis tikrai nepadeda,o dar labiau isberia.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių