olia
Pranešimai: 25

2015-12-05 13:12

nu va...ir as turiu ta pacia beda =( mane spuogai jau kankina nuo 13,dabar 19!!! zinokit niekas nepades ju isnaikinti ,tik pats laikas...zmones ko tik as nebandziau,oj...ir kremus ir maisto papildus ir mieles,losjonus,tonikus,zodziu galybiu galybe pinigu nuplauke! galiu tik viena pasakyt,kad ju neisvengsi,bet juos galima kontruoliut,kad neatsirastu dar daugiau as kasdien veida ryte nuvalau Australian Body Care(abc) prausikliu,tada patepu toniku,kremu ir galiausiai raudonus berimus zudau tuo paciu abc pietuku nuo spuogu!(ta abc gaminiu linija yra su arbatmedzio aliejumi) karts nuo karto vaikstau i soliariuma,tada tas raudonumas ne taip matosi,be to nereikia spakliaus naudoti visa kila =D perskaiciau kad musu odai butinas cinkas ir vitaminas A,tai dabar geriu tabletes cinko ir karts nuo karto isgeriu morku sulciu(piknaudziut negalima,nes pageltuonuosi), be to, valau skrandi nuo visokiu brudu - kasdien geriu kefyra ,jis ten padeda atstatyti mikroflora - zinokit rezultata matau,tik reikia kantrybes,visa tai man pamazu padeda tapti grazesniai ir labiau pasitikinciai savimi =) Svarbiausia nenuleisti ranku

Miglė
Pranešimai: 37

2015-12-05 10:12

turejau labai didele problema del spuogu..ko tik neisbandziau. ir veido valymus dariaus ir pagal bobuciu receptus gydziaus ir nieko.. nesenai uzsirasiau pas odos gydytoja. isgeriau 2 kursus antibijotiku ir dar vis naudoju jos paskirta Imex tepaliuka. pasitepiu juo, o ant virsaus pudra. padeda 100 procentu. dabar vel radejau lanyti veido valyma, bet pas kita kosmetologe. esu labai patenkinta, deda glikoli. efektas jau po pirmo karto matos.. sake turetu ir randeliu nebelikt

dalia
Pranešimai: 175

2015-11-24 20:11

Parazitu pas jus visus yra jei beria oda!!! nueikite i Folio diagnostika ir jums pasakys kas pas jus gyvena 100% betkokia elergine reakcija issaukia parazitai ir niekas kitas!

Masa
Pranešimai: 2

2015-11-23 09:11

Man panasiai irgi buvo kol nesutikau kosmetologes. Dare glikolio pylingus, spuogu nespaudinejo o pridegindavo su ozono lempa, kaukes nuostabios regeneruojancios. Paskyre prieziura namuose, paklausia kokios galimybes pinigines ir tik tada parenka, o draugei kai neturejo pinigu tai skyre ir nemokamai vaistuku. Galiu pasakyti kad dirba Antakalnyje tel. 864711570

ausra
Pranešimai: 90

2015-11-12 21:11

Gal kas zinot toki spuogu naikinimo buda, kuris isnaikintu per 15 dienu?

vika
Pranešimai: 66

2015-11-11 16:11

Sveiki ;] Noreciau paklausti, gal kas naudojat rdquo;pure skinrdquo; nematoma spuogelius dziovinancia zele 15ml, is oriflame? Jeigu kas naudojat, arba naudojote, labai noreciau suzinoti kokie jusu atsiliepimai apie si gamini, ir ar jis tikrai labai padeda? nes as noriu uzsisakyti, ir bijau ismesti pinigus i bala. ;] laukiu jusu atsiliepimu.

tania
Pranešimai: 7

2015-11-03 22:11

perskaiciau visus komentarus ir va ka as pasakysiu...esu isbandziusi viska,kas yra parasyta arba patarta...nieko man ne padejo...tik isleidau kruva pinigu..o viena karta uziejau i vaistine ir neticia pamaciau rusiskos serijos rdquo;cistaja linijardquo; geli nuo spuogu,kaina apie 5 lt.Pabandziau ir zinot jau po savaites pagerejo oda,valiau tesiog ryte ir vakare...esu dabar labai patenkinta,nes dabar oda pasidae lygi,be jokiu spuogu ir paraudimu!!!! pabandikit ir jus,kaina tikrai juokinga!!!!

lina
Pranešimai: 1775

2015-11-02 21:11

Brangieji,spuogai rodo greiciausiai kad yra disbakterijoze .Niekas nepades jei nepanaikinsit priezasties.koki krema beteptumet niekas napadeda.Yra gydytojas kuris konsultuoja ir nustato tiksliai kodel taip yra .Konsultuoja Siauliuose iridodiagnostikos metodu .sustato programa su rytu medicinos preparatais ,o kokie, galite atsiversti google Tiansi gal ir patys surasit atsakyma.

a
Pranešimai: 262

2015-10-31 08:10

ar tiesa kad spuogus patepant jodu jie greitai nyksta?

egle
Pranešimai: 191

2015-10-29 20:10

Girdėjau jog molio kaukė labai padeda. Ją galima įsigyti parduotuvėje rdquo;Drogasrdquo;. Išbandykit. Sekmės!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių