Renata
Pranešimai: 102

2015-09-04 18:09

ANTI SPOT kremas yra 50 ml pakuoteje (bent jau as tokia nusipirkau), bet kadangi tirstokas, ilgai uztenka. Labai maloniai susigeria i oda. Man patiko tai, kad juo galima tepti visa veido oda, o ne tik pati spuoga. Ir vartojant sita krema, nebereikia veido drekinti ar maitinti papildoma priemone. Siaip jis tokios naturalios spalvos ir kvepia citrinomis, nes i sudeti ieina citrinu ekstraktas. Nors ne visiems tai patinka. Ypac merginos megsta visokiu sintetiniu kvapu pridetas veido prieziuros priemones. As tai uz NATURALUMA ir veiksinguma!

adas
Pranešimai: 7

2015-09-04 17:09

na uz tokia kaina tai turetu arba jo nemazai but arba labai jau veiksmingas

Renata
Pranešimai: 102

2015-09-04 10:09

Ema, as mokejau 58 LT

Ema
Pranešimai: 41

2015-09-03 15:09

Renata. kiek tas ANTI SPOT kainuoja?

Renata
Pranešimai: 102

2015-09-03 12:09

Pabandykite pagal senoves graiku arabu medicinos zinias pagaminta krema ANTI SPOT (pakuote su tokiu graziu zaliu drugeliu). Pirkau vaistineje. Visiskai naturalus ir veiksmingas! Jau po pirmos savaites apmazejo spuogu. Zinoma labai svarbu turint spuoguota oda ja krupsciai priziureti, prausti svariu vandeniu. Jokios stebuklingos priemones nepades, jei nebus elementarios odos higienos.

O siaip spuogu atsiradimui labai svarbus ir tokie veikniai kaip stresas, nemiga, netaisyklinga mityba, neretai - sutrikusi hormonu pusiausvyra.

Be to ir gydymas kiekvienam zmogui labai individualus, priklauso ir nuo aknes formos , ir vieotos (veidas ar nugara etc.), odos tipo, amziaus, lyties... Kas padejo man, nebutinai pades Tau. Bet verta pabandyti.

Greta
Pranešimai: 148

2015-08-29 18:08

As su spuogais turejau gan daug bedu anksciau, naudojau sveitiklius ir so on, bet veiksmingiausia priemone nuo spuogu yra pomidorai. Juose nemazai likopeno ir nors visiskai spuogu jie nenaikina, taciau gerokai apmazina, be to, turi ir kitokiu vitaminu :). Aisku, reikia praustis daznai veida ir kartais kokia svelnaus poveikio kauke uzsidet. Tikrai padeda :)

aistė
Pranešimai: 162

2015-08-27 19:08

o tikrai gera ta acnecolor o ji tinka randams nuo spuogu kur atsirado gydyti.atrasyk i emaila crazy@auto.lt arba disce@one.lt

Ema
Pranešimai: 41

2015-08-23 17:08

visu pirma, spuogas susidaro uzsikimsus prakaito liaukai. pagal tave,kakali, taip iseina, jog spuogai turi buti pas kiekviena:D. spuogai - tai liga...

Greta
Pranešimai: 148

2015-08-11 14:08

Aš taip pat turiu problematišką odą, ir visaip stengiuos ją gydyti, šiuo metu naudoju naujus garnier pure produktus ir neutrogena kaukę-prausiklį, kai tik nusiprausiu atrodo veidas atgauna spalvą, bet vėliau tas pats. Daugiausia pas mane spuogų ant kaktos, kartais atsiranda ant smakro ar nosies, bet rečiau. Noriu paklausti ar tikrai tas arbatmedžio aliejus padeda ir koks kremas tikrai veiksmingiausias, nes nesinori pinigų išmesti į balą...

mila
Pranešimai: 6

2015-08-10 15:08

Mano veidas buvo raudonas nuo spuogu.Pirkau tepala Imexx 20gr.-atrodo 50lt.Labai padėjo,paskui dingo tas vaistas.Dar naudojau Flucinar apie 13lt,galima tik 7 dienas ir 3 savaičiu pertrauka.Dar geras Elokon,nuo alergijos,apie 19lt,labai stiprus galima tik 3 dienas,ir menesio pertrauka.Nebent koks atsiranda spuogas,tai galima patept.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių