Sigute
Pranešimai: 9

2015-10-29 18:10

Sasus galima gydyti tai pat veido nedirginant su visokiais prausikliais ir t.t nes jie tik daro didesne zala. sasus gydyk naudojant kremus probleminei odai. vaistinej jie nebrangus gal 8 ar 10 lt. tik tokie kremai reguliaruos veido oda. ir saasai po valio trauksis

Sigute
Pranešimai: 9

2015-10-29 18:10

Sasus galima gydyti tai pat veido nedirginant su visokiais prausikliais ir t.t nes jie tik daro didesne zala. sasus gydyk naudojant kremus probleminei odai. vaistinej jie nebrangus gal 8 ar 10 lt. tik tokie kremai reguliaruos veido oda. ir saasai po valio trauksis

mergina
Pranešimai: 41

2015-10-28 13:10

as pati esu suidurusi su sia kaip ir visiems cia rasiusiems problema...Spuogai tai sunki odos liga,del kurios kyla daug sunkiu psichologiniu problemu.na bet tam tinkamai priziurint oda ja imanoma isgudyti,nors brestant spuogai su lig metais isnyksta patys.as pati vartojau ir dr dabar vartoju rdquo;ACNOFAN asardquo; krema spuoguotai odai.nors galiu pasakyti daug priemoniu,kosmetikos salonu,veido kaukiu ir visokiu kitokiu produktu kokiu tik nevartojau niekas nepadejo...o pabandziau si preparata,jis tikrai veiksmingas,juolabjau tinka issausejusiai odai.ir nera brangus apie 10lt.

rasa
Pranešimai: 295

2015-10-20 19:10

gal kas gali patarti kjp butu imanoma isinaikinti spuogus..
kiek mazdaug kainuoja ta procedura su lazeriu?

Gretute
Pranešimai: 2

2015-10-11 17:10

nepatarciau acne color naudoti naugiau negu tris menesius nes tada atsiranda ratilai po akimis drauge sake

Slapiuke
Pranešimai: 1

2015-10-08 14:10

Sveikos!

Patikėkit, žinau ką reiškia kai yra spuogai. Man taip pat buvo ši problema. Kankino 2 metus. Naudojau kelis preparatus,bet jie nebuvo veiksmingi.. Tai pradėjau naudot gelį: ""Differin"". Naudojau kokius 2-3 mėn. Jis buvo vienintelis, kuris man tikrai padėjo. Šį vaistą galite įsigyti vaistinėse. Tik tiek, kad jo kaina yra nemaža - 70 lt, bet tikrai verta įsigyti. Nadoti reikia vieną kartą per dieną, tik preš einant miegoti. Žinoma, jis per vieną dieną tikrai neišnaikins spuogelių, jis visu pirma daro šitaip:

1. Jis sumažina spuogelį.
2.Tik po sumažinimo pradeda naikinti.

Panaudosite šiektiek, jeigu matysite, kad jis Jums padeda, galite šiek tiek padaryti pertrauką, jeigu matysite, kad jie vėl jau atsiranda, tai vėl pradėkite naudoti.

Pamatysite, jeigu ši vaistą įsigysite, jis Jums tikrai padės,tikrai jam padėkosit! :) Galėsite džiaugtis savo nuostabia išvaizda! ;)*

mama
Pranešimai: 64

2015-10-05 16:10

Mano sunus niekaip negalejo issigydyti spuogu.Pirko visokiausius tepalus.Niekas nepadejo.Paskui jis issityre del veido erkiu.Rado.Israse jam specialu tepala ir po poros menesiu spuogai uzgijo.Tiesa,dabar jau vel po truputi ima berti.Matyt,kad tai nepagydoma arba reikejo ilgiau tepti.Gal ir jus pasikonsultuokite su dermatologu ir paprasykite,kad padarytu tyrimus del veido erkiu.

Renata
Pranešimai: 102

2015-10-04 17:10

as isigijau vaistineje

lina
Pranešimai: 1775

2015-10-04 14:10

Laba diena, zinokite ir mane kankino tokios problemos, tai yra spuogai. Viska dariau kiek, as pinigu neisleidau tik, kol drauge is UK neparveze spuogu naikinimui skirtu priemoniu. Zinokite padejo kaip bebutu keista po 2 veidas tikrai pasidare svelnesnis is sumazejo na nzn koks 70% inkstiru. Aj beje sios priemones atrodo stai sitaip www.skelbiu.lt/4606348.html cia skelbimas kur galima ju isigyti, as uzsisakiau siu priemoniu, nes reikia laukti, pardavejas sake jog dabar neturi, nes ispirko, tai tik po savaites bus. Dziugu kad atsirado is tikruju kas pardavineja Lietuvoje si nuostabu produkta, pagaliau mano veido odyte grazi.
Tikrai rekomenenduoju, nelaukit, uzsisakykit nes tai nepakartojamai geras produktas.
dar karta pakartosiu adresa!
www.skelbiu.lt/4606348.html

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-03 07:10

PATARIU VISIEMS-NEDARYKIT VEIDO VALYMO!!!!!!!!!!didesnio apsurdo nera,pinigus tik moki,o naudos nera,pas mane buvo tokiee mazi spuogiukai,ir istikro ne ,kaip spuogiukai,o kaip isberimai,du kartus ejau i ta valyma,padejo tik tam kartui,dabar ju daugiau negu pries tai buvo.pagrinde zandai tokie kaip isberti yra,apie avon ir oriflames prekes galit pamirst jos tikrai nepadeda,o kraujo perpilimas reikalingas tuo atveju jei tie tariami spuogai yra jau ne spuogai ,o tokie kaip gumbai,nenaudokit geriau pudros,nes as ja senai naudoju ir suprantu,kad cia viskas del jos kaltes,o gal kas nors zino,kaip panaikinti tokias rudesnes demes ar kaip cia pavadinti lupu kampuciuose?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių