gintare
Pranešimai: 36

2015-05-24 12:05

as naudoju syoss sampuna ir kauke super plaukai atsigavo siulau pameginti,as be to girdejau, kad ricios aliejus tikrai greitina augima reikes pameginti,dar skatina augima tai varnalesu saknys juos reike isvirs ir nuovira isiplovus galva perskalauti su ta varnalesu,oju buna visur kur kimba prie rubu kibiai tokie spigliuoti as vasara ju prisiraunu ie po to nuovirus darau tai tikrai padeda plaukams augti greiciau,dar su medinem sukom darykite galvos masaza

paula
Pranešimai: 2

2015-05-10 14:05

Man tai irgi labai įdomu kur rasti to varnalėšų aliejaus?Vaistinėse nei vienoj neradau ir netgi nustemba vaistininkė jeigu paklausi at turi :)

daina
Pranešimai: 31

2015-05-09 23:05

o kur rasti ta varnalesu alieju?mano plauku galiukai labai trukineja ir niekaip negaliu ju atauginti,ar imanoma sustabdyti ta galiuku trukynejima?daug priemoniu isbandziau,taciau niekas nepadeda,patarkit kas nors protingi ka daryti man.

Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-06 13:05

ai,o nesiauginkit dirbtinai,nes tose vietose gali likt plika,ir tai pacios sruogos neilgai tesilaiko,atrodo labai nenaturaliai.

Brunete
Pranešimai: 84

2015-05-06 13:05

panos nebukit kvailos,esu kirpeja ir galiu pasakyt nesiauginkit pl dirbtinai,geriau auginkit savo,svarbiausia priziurekit galiukus,tepkit ivairiais aliejais pvz varnalesu,o augima skatinaricinos aliejus ant saknu tepamas,stabdo slinkima metos,va.

daina
Pranešimai: 31

2015-05-04 19:05

kiek kainuoja plauku priauginimas ir ar ilgai jie ilgi islieka?

justenu
Pranešimai: 1

2015-03-31 15:03

Sveiki,ankščiau turėjau ilgus ir sveikus plaukus,bet 2010 metų vasarą nusikirpau juos iki pečių,nežinau kas man galvoj susimaišė,kad paėmiau ir nukirpau gražius,ilgus plaukus..dar iki dabar gailiuosi,bandau atsiauginti,visokias kaukes bandau,aliejus,šampūnus,net perfectill kapsules gėriau,jokio efekto,ką daryti? Tuos plaukus trumpus tiesindavau,nes mano plaukai linke banguotis,tai labai negražei atrodė,jau kokį mėnėsiuką nebetiesinu,tai šiek tiek atsigavo nuo tų visų šampūnų ir kaukių,bet noriu atsiauginti aš juos,padėėkit.. prašau būdus,kaip greitai atsiauginti plaukus rašykit man į : justeusinkaite@gmail.com ačiū labai iškarto.;/

vaidas
Pranešimai: 75

2015-03-27 09:03

as naudoju sampuna is vaistineS PANTHENOL forte.jo sudetyje yra zaliosios arbatos, vitamino E,D-pantenolo....naudoju jau visus metus ir esu tikrai patenkinta. plauku galiukai nei kiek nesisakoja nors ir plaukai kirpti tik pries puse metu. naudoju ji per savaite kokius 2-3 kartus

RitaLa
Pranešimai: 1

2015-03-24 13:03

Sveiki, planuoju kelionę į Maroką, į tą regioną, kuriame auga argano medžiai, iš kurių spaudžiamas tas skystasis auksas. :) ketinu parsivežti gero aliejaus tiesiai iš vietinių rankų, jei ką domintų, galite susisiekti arganindustry@gmail.com.

L_i_n_a
Pranešimai: 1

2015-03-10 16:03

Sveiki, norėjau paklausti, kaip naudoti tą čemeryčių vandenį?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių