simona
Pranešimai: 24

2015-10-27 19:10

mokinuosi privacioje masazo mokykloje. kaip dar tik pradedantiems ,masazuoti praktikuojames su stalo-suolo drauge. karta man teko daryti galvos masaza. Per tuos priaugintu sruogu ploksteles ar kas ten bebutu,galvos odos nepasiekiau ir dar jausmas toks ne koks lieciant tas vietas. Taip kad mano nors ir iki peciu ir aliejais tepu ir su nat. spalvos chan milteliais du kartus i men .kaukes pasilaikau jau geriau taip nei palietus galva,norisi kuo greiciau rankas nuo ten traukti.

irena777
Pranešimai: 1

2015-10-18 18:10

Ka daryti kad plaukai augtu greiciau?gyvenime neesu turejus ilgu plauku.parasykit prasau irina.b.new@mail.ru

Silvija
Pranešimai: 11

2015-10-15 19:10

Isties, ka daryti, norint prisiauginti plauku. Labai komleksuoju. Niekada nebuvau plaukinga, o su metais vis kudyn. Gal yra kokie veiksmingesniu vaistu? Ajerai tai tik prevencija. Is kaimo laiku zinau. Jaunystej gal ir padeda, bet ne kai tau arti 50 m.

Katerina
Pranešimai: 2

2015-10-15 19:10

varnalesu alieju parduoda visose eurokos parduotuvese

indre
Pranešimai: 58

2015-10-07 14:10

o varnalesu aliejaus nedidelis buteliukas kainuoja apie 10 litu, jo tikrai buna vaistinese..patariu pameginti.

indre
Pranešimai: 58

2015-10-07 14:10

galiu is asmenines patirties pasakyti, tiek kiek visko savo plaukuciams augti priemoniu isbandziau, labiausiai padejo Avon serumas plauku galiukams,paciai drauges isbandziusios rekomendavo, tikrai nepasigailejau,jau metus ji naudoju ir dziaugiuosi zvilganciais, svelniais plaukais ,galiukai nebe tokie susikilineje. vienu metu labai nusiurusius ir nualintus plaukus turejau, jie visiskai neaugdavo, pradejau naudoti varnalesu alieju ir po menesio jau pastebejau zymiu rezultatu, tikrai padeda-pameginkit!

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-02 04:10

as pries puse metu susidirbau plukus jie nuo virsugalvio buvo lb trumpi gal kokie 4cm dbr jie ataugo nes lb priziurejau ,bet noreciau pagreitinti plauku augima. prasau patarti ka naudoti gal yra kokiu liaudisku patarimu???

editairl
Pranešimai: 1

2015-09-11 20:09

evelina gal gali parasyt konretu mieliu kaukes recepta

raminta
Pranešimai: 141

2015-08-29 19:08

LABAS, turiu beveik iki peciu plaukus juos esu daziusi rudai,juodai,labai sviesei,poto po metu vel sviesinau su peroksidu,bet dabar turiu rudos spalvos plaukus bet yra nutriuse nuo visu balinimu,norejau paklausti jusu nuomones per kiek laiko imanoma atsiauginti visus plaukus? nes labai noriu naturaliu savo plauku nes mergina turu buti naturali:)

Erika
Pranešimai: 40

2015-08-15 11:08

sveikos panos as ir noriu atsiauginti plaukus turiu pora kaukiu geru naudoju ir matau kad jos padeda,savaitgali buvau vilniuj ir uzejau i vaistine nuspirkau varnalesu alieju(vokiska)jis tikrai labai geras galiukai iskart atsigavi ir saknis dar tepu karta i savaite rezultatas is karto matosi:)ir kaina jo maza apie8lt mokejau..pirkau euro vaistineje lyg tais

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių