Daniela
Pranešimai: 5

2015-11-19 16:11

turiu pusilgius,grazius,banguotus plaukus.siaip jie buvo tiesus,bet po isikarpymo pasidare banduoti.noreciau dar ilgesniu plauku ir kad jie augtu greiciau,nes mano plaukai auga ziauriai letai.jeigu tepciau plaukus kokiu ricinos aliejumi ar jie nesusigadintu? ar neprarasciau plauku spalvos,ar neisisausetu? labai laukiu ko nors,kas zino atsakymo,aciu ;)

asta
Pranešimai: 124

2015-11-16 16:11

sveikos,isbandziusi esu tikrai daug plauku prieziuros priemoniu, naudojau ricinos alieju tikrai padejo nebeluzinejo galiukai pasidare stipresni plaukai,pries kiekviena plovima ant saknu dedu kiausinio tryni atrodo kad plaukai tikrai pradejo greiciau augti esu patenkinta dabar prisiskaiciau apie dzintars produkcija isbandysiu ir ja visos taip gyre tikiuosi ir man patiks;)

ingiuxas
Pranešimai: 1

2015-11-08 20:11

As pirkau plaukams zibala vaistineje

juoduke
Pranešimai: 22

2015-11-06 20:11

as prisiauginau plaukus pries 3.5 metu,aisku kai nuaugdavo priaugindavo vel prie saknu. kai prisiauginejau mano pacios plaukai buvo virs peciu,dabar nusiemiau visas sruogas ir ka mano plaukai iki liemens :) mano svajone buvo tureti ilgus plaukus,ir kirpdavau ir tepdavau viskuo,ir namines kaukes,kaip neaugo taip neaugo,o per tuos 3.5 metu nekirpau ir uzaugo ilgi,labai dziaugiuosi.kazkaip keista kad nekirpdama taip uzsiauginau...nors vos vos suplonejo plaukai,nes kai kurios sruogos iskrisdavo su mano plaukais :( bet dabar dziaugiuos kad turiu naturalius :)

Ramune
Pranešimai: 46

2015-11-04 17:11

pati auginuosi plaukus ir daug klausinejau domejausi keleta patarimu galiu duoti nes rezultatus gerus pasiekiau:
1.Vartoti vitamina A, o ypac B jie netgi labai sustiprina nagus
2.Plauti plaukus ne daziau nei kas 2 dienas o jai plaukai labai rebaluojasi tai naudokite bent sampuna kasdieniai prieziurai.(labai puikus Garnier)
3.Naudokite plauku zibala labai sveika plaukams.
4.Balzamas nenuplaunasmas arba plauku serumas labai atgaivina plaukus
Daziausi plaukus per menesi nepilna ataugo jau net 1.5Cm manau visai neblogai :)))

Ramune
Pranešimai: 46

2015-11-04 17:11

pati auginuosi plaukus ir daug klausinejau domejausi keleta patarimu galiu duoti nes rezultatus gerus pasiekiau:
1.Vartoti vitamina A, o ypac B jie netgi labai sustiprina nagus
2.Plauti plaukus ne daziau nei kas 2 dienas o jai plaukai labai rebaluojasi tai naudokite bent sampuna kasdieniai prieziurai.(labai puikus Garnier)
3.Naudokite plauku zibala labai sveika plaukams.
4.Balzamas nenuplaunasmas arba plauku serumas labai atgaivina plaukus
Daziausi plaukus per menesi nepilna ataugo jau net 1.5Cm manau visai neblogai :)))

ausryte
Pranešimai: 5

2015-11-03 11:11

Ir dar kaip jau minejo,labai svarbu galiukus reguliariai pakirpti,kas dazo kas menesi plaukus,tada ir pakirpkit bent centimetra,jei ne kas 2-3 menesius butina nukirpti galiukus,ypac jei jie sakojasi,nes besisakojantis galiukas kyla i plauko virsu,jei nekirpsi,plaukas sutrupes ir auginimas bus beprasmis.Zinokit kad visad geriau keliais cm trumpesni,bet sveiki plaukai! Sakau tai, nes mano kirpeja, mano gera drauge,kuri tobulinosi uzsieny,turi daug visokiu diplomu,laimejimu.Patarimu man niekad negaili :) O ir jos patarimai man visada padeda! :)

ausryte
Pranešimai: 5

2015-11-03 11:11

Beja sausiems,nualintiems plaukams tikrai labai padeda alyvuogiu aliejus.As esu blondine,plaukai labai sviesus,bet net mano kirpeja mane giria uz grazius,priziuretus plaukus. Taigi nepagailekit pinigeliu geram,naturaliam alyvuogiu aliejui. As va taip darau: Isipilu i indeli 5 v.saukstus alyvuogiu aliejaus,ji pasildau vandens voneleje,ilasinu po 3 laselius arbatmedzio ir rozmarino eteriniu alieju(ju nusipirkti galima tiesiog Droge),jei esat blondine,ispauskit truputi citrinos sulciu,ismaisykit ir istepkit visus plaukus,uzsidekit kepuraite ir uzvyniokit ranksluosti.As laikau tiek kiek netingiu,bet ne trumpiau nei valanda. Po to gerai isplaunu sampunu,pamaitinu balzamu ar kondicionierium.Plaukai tampa labai minksti,svelnus,blizga.Jei bent karta per savaite naudosit tokia kauke,plaukai sustipres,greiciau augs,nebesisakos galiukai.Patikekit,tikrai verta isbandyti,reikia tik kantrybes.Dar prie to gerkit nakvisu aliejaus kapsulytes,veikia geriau nei bet kurie vitaminai skirti plaukams,zinoma reikia sugerti bent kokius 3 menesius ir tada pacios nustebsit paziurejusios i plaukus :)) Sekmes visoms,tegul jusu plaukuciai auga grazus ir stiprus!

Auksy
Pranešimai: 6

2015-10-30 15:10

rekomenduoju arganu alieju plaukams, galima pvz www.topbeauty.lt nusipirkti, efektyvu.

alvita
Pranešimai: 1

2015-10-29 13:10

Sveiki. Labai gerai plaukų augimui padeda dilgelės ir ricinų aliejus (kurį galima įsigyti vaistinėse). Su ricinų aliejumi plauti plaukus geriausiai 2,3 kartus į savaitę ir nuo jo plaukai pasidaro švelnūs, purūs ir paauga. Rezultatas matosi jau po mėnesio.
Kaip naudoti: 1(būdas)Ricinų aliejumi ištepti plaukų šaknis, palaikyti pusvalandį ir gerai išplauti.
2(būdas)Kaukė: 1.šaukštas ricinų aliejaus; 1.šaukštas medaus; 1 šaukštas citrinų sulčių; ir kiaušinio trinys. Sėkmės atsiauginant ir puoselėjant plaukus. :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių