Alinute22
Pranešimai: 6
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku augimas

2018-07-11 08:07

Man atrodo, kad norint užsiauginti ilgus plaukus ir išvengti jų slinkimo, labiausiai padeda tinkami šampūnai ir kantrybė. :)) Pigu.lt parduotuvėje nuo slinkimo galima atrast laabai daug skirtingų ir efektyvių variantų, tačiau visoms tinka skirtingos priemonės.

Erika
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku augimas

2018-04-30 22:04

Sveiki. Prieš 2mėn balinau plaukus iš juodų î blondinę.. Dabar jie pradëjo slinkti . gal žinote kaip juos atgaivinti?

JolantaLev
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku augimas

2018-03-30 13:03

Man tai atrodo nesamonė tie laikini plaukai, kadangi jie tikrai neatrodo kaip tikri, o tuo labiau, kiek jie atsilaiko? Manau, kad geriau po truputį, bet puoselėti savo plaukus, naudoti tinkamus šampūnus, kondicionierius, mineralus plaukams ir jie tikrai atsigaus. Bent jau man taip buvo. Esmė ta, kad mano plaukai irgi žiauriai slinko, kuokštais tiesiog, pirkau priemones nuo slenkančių plaukų, viską išbandžiau, bet netiko. Nu ir ką jūs galvojate, mano kirpėja pasakė, kad net ne nuo šios problemos ieškau sprendimo būdų :lol: Pasirodo, man reikėjo priemonių pažeistiems plaukams, o slinko jie todėl, kad lūžinėjo :D Žodžiu, įsigyjau aš iš Noughty kolekcijos šampūną su kondicionierium ir esu be galo patenkinta. Pirkau iš čia: parfumexpress.lt/katalogas/plauku-prieziuros-priemones/ mano šampūnas vadinasi "To The Rescue" Tai va mano patarimas 1. Išsiaiškinkite kokia iš tikrųjų jūsų plaukų bėda 2. Ieškokite savo plaukams labiausiai tinkančias priemones, aš tokias jau radau, tai sėkmės :)

Sokolina
Pranešimai: 8
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku augimas

2017-08-28 06:08

Pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti nuo ko tie plaukai slenka, nes šiaip kiekvienas žmogus per dieną netenka apie 100 plaukų. jeigu išties labai slenka, tai gal vitaminų trūkumas yra. Man po gimdymo, kaip ir daugumai buvo tragiška situacija ilgą laiką, kol nepradėjau vartoti vitaminų, natūralesnių plaukų priežiūros priemonių ir išbandžiau prp terapija. Procesas ilgas, bet dabar mano plaukai sveiki ir labai ilgi.

Jūratė
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku augimas

2017-05-11 12:05

O ar kas nors bandėte Mano plaukai ir slenka ir lūžinėja, jokie šampūnai ir balzamai nepadeda, o trumpai nusikirpti nesinori... Ką patartumėte?

Gretach11
Pranešimai: 1

2015-12-12 08:12

Sveikos merginos, siūlau išbandyti CHI plaukų priežiūros priemones, šampūnus, kondicionierius ir aišku kiekvieną dieną naudoti CHI plaukų šilką, kuris pamaitina plaukus ir stabdo galiukų lūžinėjimą. Kai plaukų galiukai stiprūs ir sveiki, greitai pasieksite norimą plaukų ilgį. Tikrai verta pabandyti, o beje Klaipėdoje visas šias priemones įsisgijau EliSun soliariumų studijoje, galite [pasižiūrėti ir internete

mazyte
Pranešimai: 7

2015-12-03 19:12

Ant nakties patepk kokosu ar alyvuogiu aliejumi plaukus o ryte isplauk galva ir taip daryk pries galvos plovima. As pvz galva plaunu kas antra diena is vakaro istepu suvinioju i maiseli ir miegu ryte isiplaunu galva tikrai plaukai ima augti greiciau ir buna labai minksti.

l-i-n-a
Pranešimai: 3

2015-11-24 10:11

sveikos pas mane buvo plaukai ilgi visda daziau tamsei rudai bet uzejo durnumas ir isinorejau buti sviesi tai daziau kirpykloj sruogom kelis kartus taip plaukai pasidare siaubingi kaip siaudai luzinejo trupejo ir tt,susinervinau ir vel persidaziau tamsei gerokai pasikirpau,buvo iki puse nugaros liko zemiau peciu ir taip kirpau kas menesi,ir nedaziau ,tepu paprasciausiu alyvuogiu alieju is parduotuves ir ka plaukai atsigavo ,aisku kur jau pazeisti niekas nepades lieka tik atsiaugini :)tepiau ir cemeryciom nepastebejau efekto .bet kad sulsena padeda nuo pleiskanu tai super zinokit geras dalykas plaukai svelnus kokie buna :)patariu pamegint buna balzamas kuri karta i savaite naudot reik kaina 6lt ir buna sampunas be jo nemeginau.

l-i-n-a
Pranešimai: 3

2015-11-24 09:11

man ir panasi beda labai rebaluojasi plaukai ir pleiskanos siaubingos ,nusipirkau sulsena balzama is karto padejo buna pirkti maximoj arba iki :)

vilma
Pranešimai: 182

2015-11-21 17:11

as galiu parasyt dar geresny receptuka konjako mazas saukstelis,medaus,kiausinio trinys,ricinos aliejus va lb padeda augti plaukams,stiprina is vidaus,atstato plauko struktura siulau visoms merginoms isbandyti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių