inga
Pranešimai: 192

2015-09-28 15:09

Giedre, siūlyčiau pabandyti Tiens kompanijos maisto papildus - rezultatai tikrai nustebins. Daugiau informacijos ingamarkev@gmail.com

giedre
Pranešimai: 101

2015-09-28 11:09

labukas ,susidomejau kokia ten tie papildai ar gali asakit ju pavadinima .laukiu aciu

neringa
Pranešimai: 73

2015-08-08 03:08

Gal kas zinote ar Lietuvoje yra kas gydo chroniska plauku slinkima (moteru)?

Laura
Pranešimai: 92

2015-07-12 18:07

man paciai slinko plaukai,bet sustabde tokia priemone mirt is miraliukso tokios firmos,sudeti tos priemones galite suzinoti tokiame adrese internete mirra.lt1,5 menesio naudojau ir dar geriau kordicepsa is sigcess kompanijos,jis turi daug vitaminu kiek reikalinga lastelei zmogaus per para,nuima nervine itampa,kas yra svarbiausia zmogui,nes per nervus-visos ligos,plaukai gali slinkti ir nuo kai kuriu vaistu naudojimo,taigi kordicepsas isvalo vaistu likucius is organizmo ir apsaugo kitus organus nuo salutinio poveikio

airida
Pranešimai: 4

2015-05-14 11:05


na sunku pasakyti,kodel tau slenka,ira daug priezasciu,aisku nervai pirma juos reikia slopinti.pabandyk fitoval vitaminus ten vien plaukam skirta,gerk nors metus be pertraukos tikrai pades,ir sampuna fitoval naudok.kosmetiniu zibalu karts nuo karto itrink saknis,tikrai pades,tik nepulk i nevilti:) ir nereik brangiu naudoti vitaminu,ira ir musu lietuvisku geru

a
Pranešimai: 262

2015-05-12 11:05

Sonata, kas tai per papildai. ???Help!!!!!!!!!!!!!!!!!

a
Pranešimai: 262

2015-05-12 11:05

Tai kas galetu padeti nuo labai didelio plauku slinkimo????

sandra
Pranešimai: 60

2015-02-27 17:02

sveiki...buvo labai sveiki ir grazus stipri plaukai vartojau ivairius vitaminus padejo tik pantogar is dalies zinoma nes dar ir dabar slenka nors geriu jau du menesius vitaminai labai brangus bet.... vis tikiuos...gal galit kokiu patarimu duotlabai skaudu kai per metus plauku neliko....ziuriu i nuotraukas ir nervas ima ir asara rieda....zinau kad tai nervai duoda savo...egzaminai ir pan...man 18m....parasykir kas galit....vis tikiuos

sonata
Pranešimai: 11

2015-01-08 07:01

na mergaites zinau rimta gydima is vidaus.Ira lb superiniai maisto papildai sakau verta pabandyti,viskas susitvarkys as jums sakau.As pati juos naudojau tai db rami esu,nei plaukai slenka naguciai auga,ir is vidaus organizmas susitvarke jei sudomino rasykit

enrika
Pranešimai: 1

2015-01-07 20:01

Mano didziausia problema - slenkantys plaukai.Vargu ar bera ju trecdalis ant mano galvos.Nebeturiu vilties kad kas padetu,nes jau naudojau ivairiu tepamu priemoniu,geriau vitaminus,isbandziau daug,bet niekas nepadeda.Gydytoja sake,kad gali buti nusilpes imunitetas,stiprinau ji zoleliu vaistais-nepadeda.Jau pradejau ieskoti peruko,nes matosi stipriai.Kur gauti naturaliu plauku peruka?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių