dejure
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re:

2020-12-23 18:12

inga rašė:Sandra --- tau siūlyčiau pasidaryti folio diagnostiką ir tokiu būdu išsitirti, kodėl staiga pradėjo slinkti plaukai.


Labas, el.paštas neveikia, rašo, kad laiškas neišsiųstas. Kur galima pasidaryti tą diagnostiką?

Arnelis
Pranešimai: 5
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku slinkimas

2019-11-22 22:11

Sveiki!
Dažnai būna, kad organizmui ne užtenka tam tikrų medžiagų, ir plaukai pasidaro šiurkštūs, gali pradėti veltis, ar šiuo atveju slinkti.
.
Siūlyčiau išbandyti Olandų gamybos, ortomolekulinį maisto papildą, 'Collalift Hair&Nails'. Šio papildo pagrindą sudaro vitaminai ir mineralai, kurie padeda puoselėti plaukų ir nagų stiprumą bei žvilgesį. Labai labai padeda visoms plaukų ir nagų problemoms išspręsti. Daug draugių, bei šeimos narių naudoja ir džiaugiasi rezultatais. Jei sudomino, daugiau informacijos apie maisto papildą galite pasiskaityti jų internetinėje maisto papildų parduotuvėje collalift.lt
Tikiuosi padėjau! :)

Alinute22
Pranešimai: 6
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku slinkimas

2018-07-15 17:07

Aš buvau išsigandus dėl plaukų slinkimo, bet kirpėja nuramino, kad kažkiek jų gali iškristi natūraliai. Pakeičiau šampūną (rinkausi iš pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/kosmetika/plauku-prieziurai/sampunai), tinkamai maitinuosi ir atrodo, kad plaukai slenka kur kas mažiau :)

Taurus
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku slinkimas

2018-03-03 14:03

Šiaip daug kas rašo, kad geriausia išsitirti. Nes priežasčių gali būti labai daug išorinių ir vidinių. Galiausiai yra ir genetinė pusė, paveldėjimas. Nes kitaip tai pinigų galima daug išmesti ant abejotinų losjonų.
Kaip šauksi, taip ir...

Sokolina
Pranešimai: 8
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Plauku slinkimas

2017-04-19 06:04

Man tai jokios priemonės nepadėjo, tik veltui pinigus išmečiau... :evil: padėjo tik lasteliu-injekcijos]kraujo plazmos injekcijos[/url] į skalpą. Plaukai nustojo slinkti ir pridygo naujų, o ir blizgėti pradėjo. Tad siūlau neleidinėti pinigų visokioms priemonėms, geriau pinigus išleisti tikslingai :)

marija-pajuris
Pranešimai: 1

2015-11-19 08:11

Man labai slinko plaukai,,,isbandziau daug yvairiu dalyku,kol neradau Nakvisa su e vitaminu-gamtos namu gaminama 1000mg,,,kitokiu firmu nepadeda,vieninteliai kurie padejo ir sampunai ELVITAL LOREJAL PAVARGUSIEMS PLAUKAMS

Rimata1955
Pranešimai: 1

2015-11-15 18:11

Mane domina kas per vaistai ar papildai kurie padetų sustabdyti plaukų slinkimą?

vilma
Pranešimai: 182

2015-10-02 14:10

mano plaukai baigia isslinkti ar tai gali buti kad tai ytakojo loreal dazai?

inga
Pranešimai: 192

2015-09-28 15:09

Sandra --- tau siūlyčiau pasidaryti folio diagnostiką ir tokiu būdu išsitirti, kodėl staiga pradėjo slinkti plaukai. ingamarkev@gmail.com

inga
Pranešimai: 192

2015-09-28 15:09

Anonime ---- visų pirma reikia išsitirti ir sužinoti, kokia problema yra tavo organizme, kad pradėjo slinkti plaukai? Daugiau į šiuos klausimus tau - ingamarkev@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių