Raimonda11
Pranešimai: 2

2015-04-02 11:04

Greta, labai noriu paprasyti pagalbos. Pasidalinkite gydymu nuo erkutes. Oda issausejusi, nieztinti, paraudusi, yra spuogu (demeles). Niekas nepadeda, gydytojai naudos nedave. Labai lauksiu. Aciu.

Danutė
Pranešimai: 65

2015-04-01 10:04

As noriu isigyti si tepala erkei gydyti.

Alma
Pranešimai: 18

2015-03-30 20:03

Man jau 2 meatai, kai veida {kai kurias vietas}paberia raudoni, truputi nieztantys spuogai.Nors esu pensininke, bet vistiek nemalonu.O svarbiausia-pradejo atsirasti ir galvoje.Tyrimai parode, kad yra erkute.Parase vaistu.Tik nezinau, kaip reiks tept galva.Gal kas susiduret su sia problema?


vida
Pranešimai: 116

2015-03-30 17:03

Buvo paaštrėjęs raudimas, oda išsausėjo, buvau išberta. Gydytojas paskyrė geriamą doxsacikliną(nežinau, ar gerai parašiau), aliejinį plakinį (sudėtis yra kituose komentaruose),antibiotinį tepalą Fucidin H, bet jo negalima naudoti ilgai, nes jis išplonina odą. Kai paraudimas praėjo, tepiau metranidazolu(gamina Kaune Ąžuolo vaistinėje, rekomenduoja daktaras Grušauskas.Veido neprausiu vandeniu, nuvalau pieneliu Sensifluid(pirkau vaistinėje, tinka net kūdikių odelei). naudojo iwostin pusriebį kremą(tose vietose, kur nerausta, kartais tepu ant metronidazolo,praėjus 20 min.).Dabar veidas ne toks sausa. Jei negeriu arbatos ar kito karšto gėrimo ar maisto, atrodo gana gerai, bet nuo karštimo parausta, vėliau praeina.

saulė
Pranešimai: 170

2015-03-28 13:03

labas, o kaip ji naudoti reikia, ar i diena viena karta tepti, ar du? parasykit:)

saulė
Pranešimai: 170

2015-03-28 13:03

labas merginos,
as taip pat turiu sia problema ir paskaiciau jusu patarimus, tai nusipirkau benzotal, o kaip ji reikia naudoti, ar i diena viena karta ar du?ziuresiu gal ir man pades :)

Vika1
Pranešimai: 1

2015-03-26 15:03

Birena,
Parasykite, prasau pas koki gydytoja buvote del veido odos? Aciu

as
Pranešimai: 571

2015-03-25 18:03

Gyde mane daugiau nei puse metu nuostabus musu gydytojai ir nieko,ryjau ir antibijotikus ir visoki kita s..., padejo tik benzonolio peroksido tepalas 5 ar 10 proc. - nusilupo oda per savaite ir baigesi visos problemos.Iki tol nei maisto negalejau valgyt ,nei alaus ar vyno isgert,nes tos slykstynes suaktyveja.Turiu gal tris ar keturis tepaliukus.Jei kam reikia kreipkites aszaliukas@gmail.com

Rūta
Pranešimai: 231

2015-03-25 13:03

man padejo trichopolio tepaliukas, dar yra toks kremas vittel neblogas, taip pat spiritinis tirpalas su siera. garantuotai padeda geriamos tabletes supplin, ypac derinant jas su antibiotikais.

dziugas
Pranešimai: 1

2015-03-24 20:03

sveiki, turime keleta vienetu bezoyl peroxide,jei zinote ,kad tikrai veido erke,tai tikrai pades,nes pats issigydziau

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių