tania
Pranešimai: 7

2015-05-15 10:05

Del tu zoliu-buvau pas zolininke Balvociute.Ji puikiai moka rusu kalba,isverte pavad.,bet siuo metu negali padaryti,nes nera lakisiaus ir berzu deguta reik is Rusijos parsisiusdint.Vaistinej dar neklausiau.Zolininke israse organizma valancios arbatos ir lasiuku nuo alergijos.Bandau antra sav.-pablogejimo nera,beje kaip ir ryskaus pagerejimo.Kosmetologe patare isbandyti tepaliuka nuo erkuciu-klinoxid,inete jokios informacijos apie siuos vaistus neradau.Jei tai nepades,teks vel i zolininke kreiptis ir daryt ta super tepala is zoliu...tik is kur trainoi gauti...

ingrida
Pranešimai: 28

2015-05-14 05:05

man demodex atsirado nuo suns.Suni isbere raudonom demem,nupleiskanojo oda.
O man atsirado spuogeliai,panasus i pulinukus.Po truputi pradejo niezeti,pleiskanoti.Gydausi jau 2 metai-nieko.Dabar dar baisiau,beria raudonom demem,pleiskanoja ziauriai(nuo tepalo Rozex).Suni isgydziau,o pati-ne

svetlana
Pranešimai: 14

2015-05-09 19:05

Laba diena,
gal galetumete pasakyti pas koki daktara ir kur jus kreipetes del savo ligos. As turiu ta pacia problema. Ir nezinau kur kreiptis.
Dekoju is anksto.

perla
Pranešimai: 10

2015-05-07 11:05

Prieš 15 metų turėjau šią problemą. 1,5 metų gydė gydytojai - ir nieko nepadėjo. Gavau vaistus iš Vokietijos Ultra Clearasil su 10 proc. benzolo peroxido ir nugydžiau ją per 10 dienų 15-kai metų. Šį pavasarį vėl erkė mane užpuolė. Minėto vaisto Vokietijoje nebegamina, bet yra pakaitalas - Clinoxid su 5 proc. benzolo peroksidu. 10 dienų jį reikia tepti ir veido neprausti. Atrodysit tikrai nekaip. Viskas lupsis. Bet, mielieji, ERKĖ NUGYDOMA TIK NULUPANT odos sluoksnius, kitaip ji tik prislopinama. Dar vakarais valydavau veidą su salicilo spiritu - 1 proc. Iš pradžių 10 dienų, po to kas antrą dieną ir iki šiol profilaktiškai 2-3 k. savaitėje.Clinoxido yra Vokietijoje kiekvienoje vaistinėje. Lietuvoje šie vaistai neregistruoti, todėl gydytojai jų Jums niekada neišrašys. Be to, turite atsisakyti ALKOHOLIO, KAVOS, ŠOKOLADO, VAISIŲ, KARŠTŲ GĖRIMŲ, tomato, majonezo, konservuotų produktų. PAKEISTI VIS PATALYNĘ Į SINTETINĘ, ATSISAKYTI PLAUKUOTŲ AUGINTOJŲ IR NET BESIŠERIANČIŲ RŪBŲ, pamiršti soliariumus ar kaitinimąsi saulėje. Dėl maisto geriauiai pasidaryti alerginį testą. Jis kainuoja apie 160 Lt ir daromas kiekvienam odos dispanseryje. Aš dar turėjau atsiskyti ir pomidorų, čia jau kaip kam. Visame tame yra tik vienas geras dalykas - nori nenori labai sutvarkai mitybą, o tada ir su svoriu problemos išnyksta...Sėkmės...

auruce
Pranešimai: 1

2015-05-03 19:05

Laaaaabai prašau, papasakokite savo istoriją... Manau, kad Jūsų žinutės paskelbimo data jau senoka, bet gal dar galima prašyti informacijos apie erkutės atsikratymą.

Dėkoju iš anksto.

Millena
Pranešimai: 19

2015-04-29 10:04

Matau ir vel pokalbiai apie padariniu salinima. Ne i tai, mielos moterys, reikia koncentruotis…ieskokite priezasciu - stresas, fizinio aktyvumo stoka netinkama mityba etc. Organizmas pats susitvarko su tokiais susirgimais tik reikia jam netrukdyti.

Gerda2
Pranešimai: 1

2015-04-22 20:04

Greta, labai prasau Jusu papasakoti kaip issigydete, isproteti galima nuo tokio malonumo kasytis:(

Jaunuolis
Pranešimai: 15

2015-04-21 07:04

labai prasau- apibudinkit kas nors detaliau pozymius!! aciu

margarita
Pranešimai: 6

2015-04-16 10:04

as irgi turiu problema , bet pries trys metus buvau issigydzius, siauliuose yra labai puiki odos gydytoja Juodeliene, tai ji man rado erkute, tai israse recepta skysciui ir tepaliukui, su trihopolu, ir reikejo gerti trihopola,ir su azotu proceduros, tai veido oda buvo fantastine, o dabar vel pradejo berti , tai visa men,laukiu eiles pas ja.

Raimonda11
Pranešimai: 2

2015-04-02 11:04

Laba diena, gal galetumete parasyti recepta, kaip isisgydete erkute. Aciu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių