neda
Pranešimai: 3

2015-01-19 19:01

Pries 1,5 metu mane pradejo berti spuogai. Jie buvo tokie, kokiu as dar savo veide nemaciau. Ispradziu spaudinejau, ir po kokio menesio saves neatpazinau. Issityriau, atrado veido erke, tyriau zarnyna, atrado bakterija, kuri sukelia erkutes atsiradima veide. Tai uzsitese apie 2,5 men., nes as ejau ispradziu i valstybine istaiga, kur mane sere antibiotikais, jie visiskai nepadejo. Musu protingieji daktarai gydyma pasirodo taiko pagal senovine programa, ir gilintis bei tobuleti visiskai nenori, nes tai kainuoja, o valstybe neapmoka, vadinasi nera ir tikslo lysti is silto kabineto.Jiems belieka tik israsyti pakartotinai antibiotikus, bei koki neveiksminga tepaliuka. Ejau as i tuos kabinetus mokamus-nemokamus vos ne su asarom, jauciausi kaip bandomasis triusis,(jei ne tas tai anas pades)o veidas tai bjaureja.Pas mane buvo visko ir isterijos, ir depresijos. Erkute ant veido pulinguoji buvo (puliai,kraujas,vanduo). Niekada negalvojau, kad mane pagydis kosmetologe. Nebuciau net ejusi, bet neliko kito kelio ir as nuejau. Ji degino mane glicerino rugstimi 70 laipsniu. Proceduros skausmingos, bet veiksmingos. Namuose kiekviena diena darydavau ryte-vakare kaukes. I proceduras eidavau 4 men.iseiles 1 karta i savaite., po to i men.2/3 kartus, veliau i menesi karta.Visus metus teko taip gydytis.Ir iki siol nors 1karta i men.nueinu butinai, nes ta erkute ne taip paprasta isnaikinti. Dabar mano oda lygi, kiti kas mate negali patyketi kas buvo pries tai ir kaip veidas atrodo dabar.Siuo ziemos metu man truputi suaktyveja erkutes lenda, bet jos jau ne pulines ir beveik nesimato. Jas naikinu silpna glicerino rugstimi, ir kosmetologes kremu. Bandysiu pasitepti rozex tepalu, mano kosmetologas t.p rekomendavo.Kiek girdejau, bet nepraktikuoju reikia : valgyti virta maista, nesinervinti, visos ligos nuo stresu. Na o pabaigai patariu perskaititi knyga J.Murphy rsquo;rsquo;jusu pasamones galiarsquo;rsquo;.Patykekit kaip panoresit taip ir bus.

agrastina
Pranešimai: 1

2015-01-08 08:01

erkutes tai baisus dalykas.Zinau,kad kartais is nevilties tepame bet ka,kas tik ka pasiulo.Bet nepasidarykime dar daugiau bedos.Kartais vaistu veikimas buna tik laikinas,paskui pamatome,kad dar blogiau.Man vaistininke pasiule tepaliuka "Betnovate".Jis tikrai man panaikindavo visus berimus.Bet viena ryta pabudau ir pamaciau,kad visas veidas isbertas.Tada lekiau pas dermatologa.Jis paklause kuom gydziausi.Isgirdes pasake,kad padariau sau meskos paslauga,kad labai apsunkinau gydyma,nes tas tepaliukas erkuciu nenaikina,jos tik gilin pasitrauke.Dabar vartoju geriamus vaistukus ir tepaliuka:viena tepti voku krasteliams,kita veido pakenktoms vietoms.Dar pradzia,taip,kad dar negaliu nieko pasakyti,nes gydytojas sake,kad laukia ilgas procesas.

Ema
Pranešimai: 41

2015-01-05 21:01

tai labai sunkiai gydoma liga .as turejau sia liga .reikia eiti pas odos gydytojus

emi
Pranešimai: 3

2015-01-02 09:01

Ar aš blogai supratau, bet BENZYLBENZOAT tepalo negalima tepti ant veido odos? Tip, kaip Jus tą erkutę išsigydėte ?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių