Juste
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Veido erkes

2017-02-14 21:02

Sveikos, nežinau kas man yra, iš pradžių skaudėjo vienos akies voką, tada kitą dieną pradėjo tinti ir vis dar skaudėjo, maniau, jog tai akių voko uždegimas, dėjau šiltus kompresus ant tos vietos, tinimas atslūgo, tačiau toje vietoje pradėjo pleiskanoti oda ir pasiskaičiusi internete išsigandau, jog gali būti veido erkute, gal žinote kas man ištikro gali būti? Ir kaip tai gydyti? :roll:

kisinka
Pranešimai: 1

2016-05-23 17:05

baisu kai paskaiti

nijole46
Pranešimai: 1

2015-12-19 10:12

sveiki,noriu pasidalinti savo isbandymais su veido erkute.nezinau kiek ilgai tai bus veiksminga,bet tai pigu ir efektinga..........ryte ir vakare valau veida sitaip;nuplaunu su ledo gabaleliu veida,nusausinu poperine servetele po to nuvalau akis su ukisku muilu kiek palaikau nuplaunu,tada tepu veido krema ,,Physiogel Creme,o apie akis vazelina su A irD vitaminais jo yra vaistineje.Isbandykite taip paprasta.........sekmes.

Vilijaa
Pranešimai: 3

2015-12-16 21:12

As irgi siuose komentaruose perskaiciau vienos moters atsiliepima apie Finacea, kad issigyde siuo tepaliuku (po 10 metu kanciu). Jau savaite tepuosi juo ryte ir vakare. Nusipraususi veida patepu kremu DEKUBAL (jis naturalus), nes mano labai sausa oda, o kazkokiu imantriu kremu pries si gydomaji tepti nedristu. O tepti is karto Finacea irgi negaliu, nes oda kaip popierius, negaliu kenteti, ji net traska... Tai va, patepusi kremu, palaukiu puse valandos ir tada tos gyvates erkes guziuku vietas tepu Finacea. Pabado ir man tose vietose, pagrauzia, padegina, bet as isivaizduoju kad tas bjaurybes erkes taip naikina :D Kol kas anksti dziaugtis, bet manau, kad sitas vaistukas PADEDA!!! Anksciau budavo tik suskausta naujoj vietoj - zinau, ilgam bus skaudus raudonas guziukas, salia jo bus butinai kitas ir kitas ir t.t. O dabar tepu tas vietas, kur neseniai guziukai baige gyti ir kur tik itariu, kad jau gali buti naujas (puikiai zinau, kur kyla, nes sita kryziu nesu jau 12 metu). tai va - is 2 nauju guziuku uzuomazgu "neuzaugo"nei vienas, tik tose vietose po savaites tepimo dabar tik pleiskanoja oda. Be abejo, Finacea oda pagrauze, ji yra su azelaino rugstimi. Bet guzu nera. As jau dabar laiminu ta diena, kai perskaiciau komentara apie si vaista. Nenuleiskit ranku, bandykit viska. Sekmes jums kuo didziausios :)*

Zora
Pranešimai: 6

2015-12-10 07:12

Na stai, isbandziusi, todel galinti pasakyti: po silpnai veikiancio Metronidazolo, nusipirkau tepala Benzylbenzoat, jis skirtas odos parazitams naikinti. Taigi laikausi sios sekos: nusiprausus veida (ir ryte ir vakare) pazeistas vietas patepu kamparo spiritu ir gerai itrinu benzylbenzoato tepala, jau pirmos nakties as jau matau pokycius. Tikiuosi, kad mano diletantiski patarimai pades jums atsikratyti Demodex.

Rasapil
Pranešimai: 2

2015-12-09 17:12

sis receptas paprastiems ,uzdegiminiams spuogams

Rasapil
Pranešimai: 2

2015-12-09 16:12

yra geras isbandytas mano sunaus receptas,padejo 100%.3 aspirino tabletes isbrinkini su keliais lasais vandens,tada idedi 0.5 saukstelio medaus,viska gerai sumaisai ir tepi ant veido ar kitu kuno vietu 15 minuciu,tokia kauke daroma tik viena karta savaiteje,jau po pirmo karto pradejo mazeti spuogai,o po antro visiskai dingo,po to dareme tik 1 karta i menesi ir atia spuogai.

Jokubas
Pranešimai: 7

2015-12-06 06:12

Gal žinot kaip gydyti demodex veido erkutes,kas įtakoja jų atsiradimą,kokie ligos pozymiai ir pan. Iš anksto dėkoju. Ačiu.

zofija
Pranešimai: 1

2015-12-05 09:12

Jeigu oda labai sausa ,vietoj visokiu cheminiu kremu, nusipirkite Aliejaus krautuvej nerafinuoto Sviestmedzio aliejaus.Jis kietas.Tarp pirstu istrinkite ir ant dregno veiduko issitepkite.Jis ir maitina,drekina,apsaugo ir nuo saules ir nuo salcio,ramina oda.Nedidelis 150gr.stiklainiukas kainuoja aie 13 litu.Uzteks ilgam.Pigu ir odai sveika,naturalus produktas.Jeigu jums atrodo kad veidelis blizga,tai su servetele svelniai priglauskit ir viskas.Naudoju jau kokie 6 metai ir esu patenkinta.Pabandykit.Jis naudojamas visokiom odom.

Zora
Pranešimai: 6

2015-11-27 19:11

Na man atrodo, kad veido erkute demodex, visgi yra ne dulkiu erkute :(, bet ta krema bandyt, matyt, reikia. Buvau pas odos gydytoja, tai ji israse Metronidazol zele (gamina Universiteto vaistine), na nelabai padeda, reikes vel kreiptis ir aiskintis kas cia yra :(
Gal dar kas sekmingai atsikrate demodex?? Rasykit, padekit likimo broliams ir sesems :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių