aistė
Pranešimai: 162

2015-10-17 14:10

Pradejus vartoti kontraceptines tabletes ypac pradejo kilti skaudus ir giluminiai spuogai.Gal kas turite tokios patirties ir galetumete patarti.Aciu.

jovita
Pranešimai: 17

2015-10-12 17:10

Pamirsau parasyt, kad tai labai pigu: muiliukas (2-3lt) o kremukas kazkur 3lt.:))))

jovita
Pranešimai: 17

2015-10-12 17:10

taigi, pas mane taip pat yra spuogu, ai ir ko gi as nenaudojau, bet nepadeda....:( kakta vos ne vos issigydziau nespaudydama, ir tai smulkiu nemazai, bet ok kad nematomi, o zandu niekaip nepavyksta:( kazkur skaiciau toki buda: medimax muiliuku ryte ir vakare prausti veida, o vakare dar pasitepti boro plius tepaliuku(zalia pakuote).nezinau ar padeda, bet bandysiu....sekmes ir jums!

iewa
Pranešimai: 4

2015-10-06 15:10

Gal zinote is kur pas mane atsirado sviesiai ruda ant kojos deme ji jau man yra mazdaug du metus kaip ja panaikinti? gal patartumet?

virga
Pranešimai: 84

2015-09-17 11:09

Mane tokie spuogai irgi kamavo.Man labai padėjo veido masažai.Aišku, tai brangus būdas, tačiau esu patenkinta, nes nebereikia vaikščioti ištynusiai.Reikalingi 2 kursai:pavasario ir rudens.Kaip tik dabar tinkamas laikotarpis.Priklausomai ir nuo amžiaus.Jei iki 30m. užtenka ir 5, o su amžiumi ir daugiau.Be to dar neblogai ir Garnie produkcija nuo spuogų.

Marija
Pranešimai: 149

2015-09-16 19:09

labai prasau pasakyti ar gerai veida plauti tik vandeniu ir neneudoti toniku ir pieneliu... vandeni mes distiliuojame nes yra tam prietaisas be to pavirinu ji...ar nekenkiu veido odai ? ar visgi geriau tas priemones naudoti ?

?
Pranešimai: 67

2015-09-05 13:09

o nuo to balinamo kremuko nuo strazdanu nebus jokio salutinio poveikio?

Renata
Pranešimai: 102

2015-09-03 13:09

Spuoguotai veido odai pabandykite pagal senoves graiku arabu medicinos zinias pagaminta krema ANTI SPOT (pakuote su tokiu graziu zaliu drugeliu). Pirkau vaistineje. Visiskai naturalus ir veiksmingas! Jau po pirmos savaites apmazejo spuogu. Zinoma labai svarbu turint spuoguota oda ja krupsciai priziureti, prausti svariu vandeniu. Jokios stebuklingos priemones nepades, jei nebus elementarios odos higienos.

O siaip spuogu atsiradimui labai svarbus ir tokie veikniai kaip stresas, nemiga, netaisyklinga mityba, neretai - sutrikusi hormonu pusiausvyra.

Be to ir gydymas kiekvienam zmogui labai individualus, priklauso ir nuo aknes formos , ir vieotos (veidas ar nugara etc.), odos tipo, amziaus, lyties... Kas padejo man, nebutinai pades Tau. Bet verta pabandyti.

eva
Pranešimai: 20

2015-09-03 07:09

jo ash ir turiu "zhasies" oda ypach ant koju...jau nervina...ar ymanoma jos atsikratyt?

zivile
Pranešimai: 39

2015-08-29 10:08

PADEKITE ATSIKRATYTI CELIULITO.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių