Klaudijus
Pranešimai: 1

2015-11-10 18:11

Žinau tą jausmą kai pradedi labai raudonuoti, norisi tik ,kad niekas tavęs nematytų, tada jautiesi šiek tiek geriau..
Bandysiu turbūt dar kartą su lazeriu, bet kitoje klinikoje. :)

Nusileidziamm
Pranešimai: 1

2015-11-07 05:11

Sveiki ,pasitepiau fastum geliu po 4dienu nuejau i soliariuma ir ties ciurna bei kaire ranka pradejo tinti,persimete ant kitos ciurnos taip pat,kas tai per reakcija? nakti sunku miegoti ,nes niezti ,sunku istverti nepasikasius ar tai labai blogai jei pasikasau?

lina
Pranešimai: 1775

2015-10-31 16:10

svarbiausia susirast gera dermatologe,ne tokia,kuri tik pinigus melzia;)ir seip linkiu sekmes;)

as
Pranešimai: 571

2015-10-19 11:10

Gal jums padetu metronidazolas, yra geriamos tabletes, yra tepalai.

ieva
Pranešimai: 86

2015-10-10 08:10

kam tik zandai raudoni-dziaukites...buvau pasiskambinus i ta gk klinika ir ten sako kad lazerine procedura apie 600lt.,o kosultacija 100lt.-manau tai pinigu svaistymas.kazkur skaiciau kad vandens trukumas itakoja keleta ligu taip pat ir veido raudoni.tai db.gydaus labai paprastai-geriu daug vandens,veida prausiuosi muilu skirtu kudikiams,taip pat jautria oda turintiems zmonems,po prausimosi pasitepu rasa kremu(veidui su issipletusiais kapiliarais)droge pirkau uz 30lt.man jis labai patinka.,nors man kapiliarai ir nesimato ant veido,taip pat geriu c vitamina(rutinoscorbin)vaistinese apie 7lt.kainuoja.manau man tai viskas po truputi padeda,nors prireiks tam laiko.beje nereiketu atsisakyti tai kas mum patinka vien delto kad veidas raudonuja ,nes visdelto esame tokie pat zmones.

tomelis
Pranešimai: 1

2015-10-09 20:10

sweiki, turiu ir as sita baisia problema del veido raudonio. Gal galite parekomenduoti gera odos daktara klaipedoje?buciau lb dekingas.

mazute
Pranešimai: 11

2015-10-02 19:10

lina esu labai dekinga uz pasiulima apsilankyti pas dermotologa butinai kreipsiuos aciu kad atsiliepiat i pagalbos sauksma,na pas mane oda veido yra siaip tai rausva,nezinau kaip teisingai isaiskinti kokia problema turiu ir daznai veido oda lyg ikiasta ir buna ryskiai raudona ir nezinau kodel taip atsitinka? bet taip buna del menkiausiu dalyku ar as judu as sedziu vietoje ar nuo oro bet ji daznai buna raudona ir nezinau kodel taip yra del menkiausiu dalyku bunu kaip sakant raudona ir nezinau ka su tuo veidu daryti daznai jauciu lyg degtu veidas is vidaus kiekviena diena uzduodu sau klausimus kas man yra kodel mano veidas toks? gal kas parekomenduotu gera dermatologa vilniuje arba kaune? isanksto dekoju.

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-30 16:09

mazute,patarciau apsilankyt pas gera dermatologe,ten padarys visus tyrimus ir suzinosi nuo ko tau tas raudonis..o seip tau kaista veidas ar tik raudonas yra?seip pas mane veidas kiek supratau-nusalimas,ir alergija padidejus daugiau nei 10kartu.gydaus,bet niekas nepadeda..

miglute
Pranešimai: 1

2015-09-30 06:09

mergyt,manau kad tau cia kupoeroze,nes mano draugei taip pat yra,internete pasiieskok medziagos apie sia liga ir paisyk norodymus,tada viskas turetru pagereti....aisku pirmiausia gali nueit pas dermatologa kad tikliai pasakytu...

Laura
Pranešimai: 92

2015-09-27 15:09

neuzilgo tureciau eiti pas kosmetologe ji man pasakes kaskoki ten gera krema kuris turi padet tai jai jis pades ir jum butinai pasakesiu;)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių