gabriele
Pranešimai: 21

2015-01-16 14:01

Koks jusu tel nr?

linas
Pranešimai: 172

2015-01-15 15:01

naudojau ta recapen bet po savaites naudojimo visas virsugalvis kur tepiau pasidare raudonas ir perstet pradejo ir nustojau naudot :(

viliux
Pranešimai: 3

2015-01-14 14:01

to mantas
bandziau as, nepadejo... dabar tik tai rogaine ir naudoju...

mantas
Pranešimai: 62

2015-01-13 22:01

gal kas bandet recapeen?kokie atsiliepimai apie si preaparata?anotacijoje parasyta, kad veiksmingas pries vyriska plikima, padeda uzdelsti bei regeneruoti si procesa .

neringa
Pranešimai: 73

2015-01-13 04:01

Rozke,
As pati maisau 2% ir 5% Rogaine, man gydytojas patare vartoti 5%, bet as nenorejau iskart pulti ant stikpriausios dozes. Nesigiriant, bet mano plaukai labai pagerejo per 6 menesius naudojant Rogaine, visi pastebi ir kirpejos. Pats plaukas sustiprejo ir nustojo slinkti. Nors ir raso kad 5% procentai skirta tik vyrams, Amerikoj gydytojai konsultuojantys del plauku pataria vartoti 5% moterims taipogi. Ir vartok kaip parasyta-ryta ir vakare, bet nenustok vartoti nes vel prades slinkti, nebent tavo slinkimas buvo ne chroniskas bet susijes su gimdymu, kontraceptinem tabletem ar del ligos. Sekmes. Ir patarimas kitiems, Rogaine galima uzsisakyti per Interneta, nes 130 litu tai nereali kaina.

viliux
Pranešimai: 3

2015-01-12 09:01

As tai irgi su rogaine, ko gero tai veiksmingiausiais variantas. Daug isbandziau visokiu priemoniu, bet nelabai padeda...

To Sonrisa: parasiau tau i maila. laukiu atsakymo. Jei prisimeni, pirkau pas tave pries 4men. (3 men kursa). Likau patenkintas. Bet deja, tavo telefona pameciau. Atsakyk plz i maila, jei matai si posta!

vaiva
Pranešimai: 53

2015-01-10 21:01

Man labai padejo Eurokose pirktos ampules su placenta,jos yra pigios,viena kainuoja apie 2litus,naudoti kas antra diena.

asta
Pranešimai: 124

2015-01-08 12:01

kuo daugiau trinsit i plaukus visokio "meslo"tuo daugiau jie ir slinks.geriau pabandykit naturalias priemones kaip dilgeles,tada tai tikrai pades.nes dilgeles stiprina plaukus,gerina galvos odos kraujo apytaka,ir be to nebrangu

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-08 09:01

Duosiu labai seną liaudišką receptą, kurį radau rusiškam liaudies medicinos laikraštyje rdquo;Domašnij doktorrdquo;, kuriame pernai buvo skelbtas gražių plaukų konkursas. Šiame laikr. yra labai daug gerų patarimų receptų nuo įv.bėdų. Labai rekomenduoju kas mokat rusų k.
Receptas: 1 valg.š. medaus, 1 valg.š. alijošiaus sulčių, 1 a.š. česnako sulčių. Įtrynus galvos odą, apvyniojus polietileno maišeliu ir rankšluosčiu, kaukę laikyti 1,5 val. Kaukę dėti kaskien, terlionės nemažai, bet rezultatas atperka visus vargus. Tinka ir plinkantiems vyrams! Kantrybės! Ir sėkmė tikrai jus aplankys.

rasa
Pranešimai: 295

2015-01-08 09:01

Ta problema turiu 12 metu,jau pavargau kovoti,ir kažkada perskaičiau,kad ši liga nepaigidoma.Išbandžiau labai daug ką,bet kaip visada: vienam gale auga,kitam plinka..Tiesiog aš ant jų jau supykau! juk del to gyvenimas nesibaigia?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių