LL
Pranešimai: 4

2015-11-16 16:11

Jei tai hormonininis slinkimas (kaip man) tai jokie kiausiniai ar zoles nepades, stresas ar dietos su tuom nesusije. Paprasciausia plaukas menkeja (kaip tiche aprase)bet sis procesas vyksta gana letai. Jei plaukai pradejo slinkti staiga tai dar nereiskia kad tai andogenetic alopecia (hormoninis). Bandykite pradzioj ieskoti priezasciu bet jei sis slinkimas yra chroniskas-slenka apie metus laiko ir ilgiau, jusu sveikata gera-t. y. kraujo tyrimai geri (slydliauke, gelezis, hormonai, ir kiti tyrymai yra normalus), ir po keliu metu pastebite kad jusu plaukai plonesni, menkesni, tai greiciausia hormoninis slinkimas (tai ta pati priezastis del ko vyrai plinka, tik moterys labai retai visiskai nuplinka). Man padejo Rogaine nes sie vaistai atgyvina plauko svoguveli, bet kaip rasiau po 6 menesiu pradejo slinkti vel (gal tai buvo tik laikinas slinkimas negaliu pasakyti nes netrukus pastojau del kurios priezasties mano plaukai dabar neslenka, zinoma, budama nescia nutraukiau Rogaine vartojima). Manau verta pabandyti Rogaine jei zinote kad visuomet jo nusipirksite nes, kap kazkas jau minejo, si medikamenta reikia vartoti pastoviai.

neringa
Pranešimai: 73

2015-11-16 14:11

Aurimai,
Vyrams pagrindine plauku slinkimo priezastis yra susijusi su hormonais androgenais (moterims slenka nuo sio hormono plaukai taipogi). Vitaminai ar masazai daug nepades, nes sis naturalus hormonas silpnina plauko svogunelei kol sis sumenkeja ir isktrenta. Siuolaikine medicina daug padeti negali, vienintelis kas gal gali kiek padeti tai Rogaine arba hormoninio pagrindo vaistai uzkertantys androgeno veikla organizme, bet, deja, hormoniai preparatai kaip Propecia arba Spironolactone turi daug salutiniu poveikiu. As pati turiu andogenetini plauku slinkima ir vartoju Rogaine (kuris kiek padeda), bet nesiryztu vartoti Spironolactone (keleta dermatologu man si vaista rekomendavo Floridoj). As patarciau pradeti vartoti Rogaine 5%, nes plaukai laikui begant vis menkeja, ir kuo ilgiau delsi tuo mazesne galimybe plaukus atstatyti (jei problema andorgeninio pobudzio). Sekmes

neringa
Pranešimai: 73

2015-11-16 14:11

Albertai,
As pastebejau kad vartojant Rogaine (as maisau 5% ir 2% kartu) plaukai pradejo maziau slinkti po 2 menesiu. Is pirmo plaukai nustojo visiskai slinkti, bet dabar jie siek tiek slenka bet netaip daug kaip ansciau. As tau patarciau vartoti is karto 5% procentus nes jus vyras. Daug dermatologu pataria ir moterims pradeti vartoti 5% rogaine. Sekmes.

vceska
Pranešimai: 1

2015-11-15 18:11

Sveiki, turiu atsisiuntes MINOXIDIL 5% is USA, galeciau parduoti keleta buteliuku, uz savikaina, 8 678 37 159 #268;eslav (Vilnius)

:(
Pranešimai: 51

2015-11-14 14:11

APIE REGAINE KAI SIA PRIEMONE VARTOJI PLAUKAI NEBESLENKA ,BET KAI JA NUSTOJI VARTOTI DAR DAUGIAU JU ISKRENTA.(CIA TAM KIENO PLAUKAI SLENKA DEL HORMONU,PAVELDIMUMO IR TT).

leila
Pranešimai: 6

2015-11-14 14:11

Ir ar galetu man kas nora paaiskinti issamiau ka reiskia plauku saknu distrofija ir ar vietoj iskritusiu plauku ataugs nauji .

leila
Pranešimai: 6

2015-11-14 13:11

Pries 7 menesius itepiau kosmetinio zibalo i plauku saknis aprisau galva ranksluosciu ir uzmigau(zodziu kosmetini zibala perlaikiau 7h,o galima 15min)be to buvo per tuos 7 menesius patirti ilgalaikiai stresai ir nevalgymas.jau kaip 7 menesiai slenka plaukai perbraukiu ranka per plaukus ir rankose pasilieka apie 10 ilgu plauku o isplovus plaukus besukuojant isslenka apie 60 plauku:( ir iki siol slenka ties skyrimu jau matosi isretejimai,sonuose taip pat:(.Pries menesi apsilankiau grozio terapijos centre rdquo;Sugiharardquo; uz koncultacija trihologei sumokejau 60 lt + 135lt uz kraujo tyrima(gelezis,cinkas,kalcis)truputeli truko kalcio.Paklausius trihologes ar galejo pakenkti ilgai perlaikytas kosmetinis zibalas ir ar negalejo jis pakenkti mano plauku saknims ji atsake kad negaletu.Paskui isrove specialiu irankiu is skirtingu galvos vietu plaukus su saknimis, istyre plauku saknis specialiu mikroskopu ir pasake kad mano plauku saknys bet ne visos yra sumazejusios( plauku saknu distrofija)tikslios diagnozes nepasake,israse man prancuziskos firmo Ducray sampuna,vitaminu papildus ir ampoles uz kurias mano vyras sumokejo 250lt + 60lt uz trihograma(plauku saknu tyrima)Trihologe tik pasake kad yra isretejimu pakausyje ir sonuose o as ju matau daugiau.Tai va naudoju Ducray priemones jau daugiau nei puse menesio bet rezultatu nesimato kaip slenka taip slenka:(nebezinau ka daryti bijau nuplikti,bet trihologe ale nuramino pasake kad ataugineja pas mane maziuku plaukiuku.Bet as matau kad ju yra ne tiek kiek iskrito per 7 menesius.patarkit ka man daryti as nusivylus ar 7 menesiai yra labai daug kai slenka plaukai jie pas mane ir taip plonyciai o jie dar slenka:(

ieva
Pranešimai: 86

2015-11-13 07:11

as pati ji naudojau.tikrai geras dalykas.naudujau nepilnai men.

Ina
Pranešimai: 73

2015-11-10 16:11

Idomu ar kas naudoju nuo plauku slinkimo prancuzu firmos Ducray priemones,sampuna,vitaminu papildus ir ampoles ir ar padejo kam nors?

mila
Pranešimai: 6

2015-11-10 16:11

Labas o plauku persodinimas ar padetu?nes man jau puse metu slenka plaukai ir jau matosi praretejimai,idomu kiek kainuotu ir ar Vilniuje galima pasitiketi hirurgais kurie atlieka plauku persodinima .

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių