Inesa
Pranešimai: 20

2015-02-07 11:02

Sveikas Linai, nereikia taip nusivilti , juk gyvenimas eina į priekį, nesvarbu koks tu esi,svarbu kaip tu elgiesi, būk draugiškas, linksmas ir turėsi draugų, mylimą panelę.Dar po kokių penkių metų suprasi, kad grožis dar ne viskas, supras ir tavo bendraamžiai, paskui ieškai žmogaus kuris tau tiktų širdimi, o kai tiks širdimi tiks ir išore. Aš turiu mylimą vyrą ir žinau, kad ir kas atsitiktų vienam ar kitam mes visada būsime kartu, tai gyvenime svarbiausia. Patikėk manimi, tu tai suprasi. Negalvok, kad taip gali rašyti tik vyresnis žmogus man yra 25 metai ir tikrai tave suprantu. Pasikartosiu, kad VISI žmonės savaip gražūs tik labiau babrėžk savo geras savybes.Sekmės ir apsvarstyk tai ką sakiau.

linas
Pranešimai: 172

2015-02-06 18:02

To; Gianinis, man sita nelaime nuo 16 metu :( ir dabar jau 21 nzn gal det kad nuolat kazka naudojau gal tai pristabde kazkiek bet daba jau situacija tragiska :( perejau nuo regaines 2% ant 5% ir dabar slenka plaukai belekaip, nu vienu zdz skaityk jau plikas nes virsugalvy nekas beliko :( nzn kaip as tai dar ilgai istversiu nes taip tai man gyvenima gadina. Cia zinai buk vyras susitaikyk su tuo tai gali kitam patart kaip pats to nepatyres, kaip galima jaustis kai mokaisi univere 3 kurse ir esi nuplikes tai kaip paskutinis debilas jauciuos, dabar tai ir grupiokai ir pan jau man del to nieko nesako ir panasiai bet kai ystojau tik y pirma kursa paciam 19 metu kitiem ir tiek pat o as bl ziauriai praplikes tai bl nzn kiek laiko aplinkiniai klausinejo kiek tau metu ir panasiai cia jau turbut kokia kolegija pabaiges ir panasiai, sakau tai taip sunku istvert kad nzn kas bus kai isvis visas virsugalvis bus plikas kaip pas seny, nu tai nzn ar tai istversiu :(

lina
Pranešimai: 1775

2015-02-06 11:02

Isgerk 1 dezute Bio selenium +zinc.Po 1 tabl i diena ir sokinesi is laimes.Siaip reiktu panaudot 3 men. Ir tikrai busi eziukas.

linas
Pranešimai: 172

2015-02-05 17:02

Inesa, nežinau..., žinai kaip toks vienas esi per visą mokyklą, ir aplink neesu sutikęs tokio amžiaus vaikinų kurie būtu bent pradėję plikti, o aš jau beveik plikas, tai nežinau man net sunku iš namų išeit be kepurės, manęs y gerą tai nenuves...

Inesa
Pranešimai: 20

2015-02-05 13:02

Linai aš tai manau, kad tau nėr ko pergyventi, nes yra merginų kurioms tikrai patinka pliki vaikinukai, o vat nežinau nei vieno vaikino kuriam patiktų nuplikusios merginos.Einu darbintis ir vis gavoju kad tik tai nepakenktų, kam reikalinga nuplikusi mergina, net ir darbe nereikia tokios, nors esu pati iš veido pakankamai simpatiška, bet kai nuslinks visi plaukai, tai ką žinau kaip atrodysiu, kaip kokia baidyklė žvirblių.Ar nors vienas iš jūsų norėtų plikos mergos, nemanau!

linas
Pranešimai: 172

2015-02-05 10:02

Aš taip ir pagalvojau apie tą Altermedą kad ten nieko gero, tai tik tą vieną kartą ir buwau. Paskui eurovaistinėj paklausiau patarimo ką gali patart tai patarė Orising šampūną ir ampuoles, tai nžn kas pradėjo darytis po savaitės naudojimo labai pradėjo niežtėti galvą ir tie paskutiniai plaukai pradėjo eiti saujom, pasirodo man netiko ten kažkokia rūgštis ir alergija atsirado. Tai kauno klinikose pas endokrinologą nuėjau tai padarė visus tyrimus, aišku per vėlai aš pas jy nuėjau, reikė nueiti kai tik pradėjo slinkti plaukai, kai man buwo 17 metų, tai dabar visus tyrimus padarė tai jau visų atsakymai atėjo ir visuose viskas neblogai, tik tie hormoniniai tirimai po mėnesio būna tai šia savaitę jau turėtū būti.
Nes bl šakės neseniai suėjo 19 metų o jau beveik visiškai nuplikęs, galvos viršuj tokie tik plonyčiai plaukučiai auga, o kaip plaukų spalva juoda, tai beveik jų nesimato, nežinau jau išvis y nevilty puoliau... dar bl vidurinės nepabaigiau o jau plikas, kaip man bl jaustis, nžn kur tai mane prives, dar vienintelė viltis ką tas daktaras pasakys, bet jau man atrodo aišku kad nieko gero jis nepasakys.

linas
Pranešimai: 172

2015-02-02 14:02

Tads: man viskas prasidejo ir panasiai, dabar neseniai suejo 20 ir atrodau tragiskai, nei vieno tokio amziaus nesutikau su tokia beda pas mane jau grynai visas virsugalvis nuplikes, ir tai dar nesiliauja slenka ir slenka, nieks cia nepadeda, viska vartojau is eiles :( Dabar naudoju Lendan Pilosome ampuoles, tai nors plaeiskanos pradingo, ir siaip nesijaucia jokiu perstejimu ir pan., bet plaukai nelabai nustoja slinke, tik labai daug tu baltu plaukeliu, visa galva nuo kaktos virsaus ir taip tankiai, bet jie nejuoduoja :(

Irka
Pranešimai: 23

2015-01-31 08:01

Radau reklamą vaisto Pantogar, perskaičiau jo anotaciją "Vaistai.lt"
įdomu. Gal kas naudojote?

mantas
Pranešimai: 62

2015-01-28 21:01

gal galit patarti kokios geriausios priemones pries plauku slinkima ir retejima smilkiniu srityse.

Danutė
Pranešimai: 65

2015-01-28 14:01

Veido erke turiu ~13 metu.Niekas neisgydo, bet visi gydo.Parasykite kaip Jums isgyde.Dekoju

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių