labas
Pranešimai: 15

2015-01-08 07:01

O DEL KOKIOS PROBLEMOS TAU PUSE METU SLINKO PLAUKAI,IR AR DABAR NUSTOJO SLINKTI?NERA ISRETEJIMU?

labas
Pranešimai: 15

2015-01-08 07:01

Labas,o del kokios problemos tau slinko plaukai?ir ar jau nustojo slinkti?

algis
Pranešimai: 44

2015-01-07 18:01

gal kas galetumet patarti kur kreiptis kaune del plauku slinkimo ir galvos pleiskanojimo.Aciu

xxx
Pranešimai: 184

2015-01-02 22:01

Ar gali galvos plaukai labai slinkti del skydliaukes sutrikimu? Jei taip- ar yra tikrai efektyviu priemoniu bent sumazinti dideli slinkima? Daug ka isbandziau bet nieks nepadeda.

dita
Pranešimai: 4

2015-01-01 16:01

sveiki, mane sudomino svogunu kauke apie kuria buvo rasyta. gal kas galetu aprasyt placiau kaip ja pasidaryt ir kiek daznai ja naudoti norint pasiekti rezultatu, aciu!

linas
Pranešimai: 172

2015-01-01 15:01

Žiūrėkit, šiandien kaune, buwau nuėjas y tokią Altermeda, Putvinskio gatvėj 12, tai nzn, paėmė kelis plaukus, parodė per mikroskopą, kad ten tipo tas svogūnėlis žiauriai suplonėjas, ir daugiau nieko netyrė, nes tipo paveldėta, ir jų gydimas, trunka apie 4 mėn, kaina 969lt už visą programą, tai padarė pirmą procedūrą, ir nežinau ar verta ten toliau man lankytis, nes naudojo, lendan - Pilosome ampuolę, ištrynė galvą ir padarė masažą, ir taip y savaitę du kartus, viens kartas 40Lt, tai nežinau ar čia gali padėt nuo paveldėto plikimo, tipo sako sutabdys plikimą, o kad ataugs kur nuplikę negarantuoja. Jie sako naudoja Lakme ampuoles ir tą Lendan Pilosome, pasakiau kad aš naudoju lakme ampuoles ir losjoną, tai sako čia silpna paveldėtam plikimui, reik pilosome, ir visas gydimas toks istrina ir pamasažuoja, ir 40 lt.

Patarkit ar verta, o to Lendan-Pilosome, nežinot galima kur gaut Lietuvoje?

Irka
Pranešimai: 23

2015-01-01 09:01

Aš dariau hormoninius tyrimus privačiame gydytojo kabinete - skydliaukę, kitus moteriškus bei vyriškus hormonus - deja, o gal gerai - viskas tvarkoje, bet padėtis su plaukais prastoka. Tyrimai kainavo apie 400litų. Per metus laiko tik pavyko sustabdyti slinkimą: man padeda Fitoval šampūnas ir Fitoval kapsulės bei chna kaukės.Ir jų kaina pakankamai korektiška - apie Regaine skaičiau internete ne visiems padeda, o pinigėliai nemenki.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių