statusquo
Pranešimai: 2

2015-09-01 23:09

Sveiki. Tai va, isdestysiu savo istorija. Man 20metu. Kai buvau 16m, man buvo nustatytas onkologinis susirgimas, tiksliau buvo rastas piktybinis navikas. Tai va, prasidejo visos tos nesamones. Kaip sakoma, po blogo ateina geras, bet as visada ziuriu tiesai i akis, kas buvo tas prazuvo. Dabar as jau po visko, baiges seniai visus chemoterapiju kursus, svitinimai, operacija, ligai buvo suduotas gigantiskas smugis istikruju. Po operacijos atsirado siek tiek defektu, kurie varze judesius, t.y. buvo siek tiek suvarzyti vienos kojos judesiai, bet tai jautesi tik po operacijos, dabar po reabilitacijos viskas daugmaz atsistate, zodziu - pradedu gyvent vel ta pati gyvenima, koks buvo pries tai, tik dabar as jau suauges. Nepaisant to, kad siek tiek pasikeite kuno anatomija(tai buvo rimciausias dalykas, prie kurio turejau prisitaikyt, bet prisitaikiau),taciau tie plaukai... Pries operacija turejau tamsesnes spalvos, bet ne juodus plaukus. Buvo tikrai daug tu plauku, jie buvo grazus ir tt. Dabar - plaukai toki tarsi permatomi, labai sviesus is tikro, letai labai lyg ir tamseja, bet labai letai. Ir didziausia problema ne spalva, bet kad neataugo man tie plaukai, koki kad buvo sakyta jog ataugs. Is tikro sonuose plaukai toki koki buvo beveik, tik spalva kitokia, taciau virsugalvis toks nzn... retoka tu plauku, ir vietomis net matosi oda galvos. Taigi, norejau paklaust, gal kas esate susidure, ar nutuokiate tokiuose dalykuose, kaip butu galima man susigrazint tuos mano buvusius plaukus, bent ju kieki, spalva tai dzin, bet is tikro didziausias dabar mane edantis dalykas yra tie plaukai....Tikrai nemanau, kad cia kazkoki genai ar pan, nes kiek zn, is seneliu niekas nepliko visai, pas visus buvo veslus plaukai, ir tevas visiskai nesiruosia plikti, o tu plauku tiek daug pas ji.. Noreciau is tikro rimtu atsakymu, kas apie tai tikrai nutuokia ir zino, kaip atsiauginti juos po tokiu dalyku... Ir noreciau tikrai veiksmingu priemoniu, o ne ten tu bobutes tepalu ar pan, nes as tuo netikiu.Girdejau, kad skutamas plaukas kazkaip stipreja, ir skutantis plikai jie pradetu tipo vis daugiau augt, nu nzn net... nes girdejes, kad negalima is tikro skustis kuno plauku, nes po to jie isvis pradeda nekontroliuojamai augt. gal tas pats ir su galvos plaukais butu? Be to as esu vaikinas. Aciu tikrai nuo sirdies sakau jei padesit...

statusquo
Pranešimai: 2

plauku retumas/onkologinis susirgimas

2015-09-01 23:09

plauku retumas/onkologinis susirgimas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių